אתם שואלים - רועי עונה

talosh321

New member
לכל מי שאוהב את פרוקיט Y ../images/Emo27.gif

אני ורוני שיפצנו הוספנו ועידכנו את העאתר המדהים לרן יצחקי בעיקר ושאר חברי הפרוקיט ! האתר שווה הצצה אז כנסו תציצו ותגידו לנו איך הוא
!
רוני וטל

sarai12391

New member
../images/Emo13.gifהיי רועיקוששש../images/Emo140.gif

ממצבב??? למה אתה לא עונה למסרים:( אוהבת אותך המון המון המון המון המוןן המון :)...

רועיקוששש כנסס...!

מה קורההה מאמוששששששששששששששששש???????? תגיד.. קשה לך בתלמה ילין? מתה עלייך מושלם שליי.. א.!.ה.2.ת ---> ספ*7!שששש.!

היי רועי../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

מה נשמע
אתה אחלה שחקן
רציתי לשאול, מזהים אותך ברחוב
איך אתה מגיב לכך

ענברוש90

New member
זה לא קשור אבל בקשר ל-1 המשפטים שלך

יש לך ת'משפט "אתה מתבגר ביום שבו אתה צוחק על עצמך בפעם הראשונה" במקרה זה מיומן שיש לך?לא כי פשוט זה המוטו שלי בחיים חח

כמה שאלות ל../images/Emo99.gifרועי../images/Emo99.gif ../images/Emo70.gif

אז... הנה
ואם יש שאלה שאתה לא רוצה לענות עליה, רק תרשום
יש לך שיטה מיוחדת שלפיה אתה קובע אם הבת זוג שלך איתך רק בגלל שאתה סלב (וכוסון) או בגלל מי שאתה (כלומר: בגלל שאתה מותק, ומאמי, ונחמד, ועוד המון המון..)
שאלה קצת-הרבה מפגרת... איפה בדרך כלל אתה "מוצא" את הבנות זוג שלך
(שאלה שלא אני שואלת
ביקשו שאני יישאל אותך
) האם יש סיכוי בינך לבין מישהי שקטנה ממך (אם כן, תרשום טווח גילאים)
ולבסוף, אתה יודע שאני מתה עלייך
אם לא, אז הנה
I LOVE YOU

כמה שאלות:

1) מה היה החלום שלך בתור ילד? 2) מה החלום שלך עכשיו? 3) איך זה שאתה כל-כך מ=ו=ש=ל=ם=?

irenaaa

New member
רועי........

תגיד...יש לך אחים או אחיות (שהם יפים כמוך)??????????

רועיייייייי ../images/Emo23.gif כמה שאלותתתתת:

1.אתה חושב שהשתנית מאז שהתפרסמת? (באופי) 2. מי היו החברים הכי טובים שלך בסט? 3. האם לדעתך כדי לשחק טוב צריך רק ללמוד משחק? או שנולדים עם כשרון משחק? נ.ב אתה מושלםםםםם!!!!!! אתה כזה יפיוף..!!!!!!!!! אני מתה עליך אתה משחק מדהים!!!!!!!
מתה עליך: צליל טלמור

ראיתי את השחקנים

אנשים ראיתי עכשיו את רועי וינברג
ספיר וגור... בסינימה סיטי.. לא היה ליאומץ לדבר איתם, רק חברה שלי דיברה עם ספיר לשתי שניות... יוווווווווווווווווו רועי אני מטורפת עליךךךךךךךךךךךךךךךךךך

ראיתי את השחקנים

אנשים ראיתי עכשיו את רועי וינברג
ספיר וגור... בסינימה סיטי.. לא היה ליאומץ לדבר איתם, רק חברה שלי דיברה עם ספיר לשתי שניות... יוווווווווווווווווו רועי אני מטורפת עליךךךךךךךךךךךךךךךךךך

למעלה