כיסאות מסתובבים - חלק 2

shoham95

New member
ממש אבל

זה הדבר הראשון שחשבתי עליו כששמעתי את הקול שלה.

How I Disappear

New member

גם לי היא הזכירה את דנה ברגר בקול שלה אבל היא דווקא הייתה טובה וממש ריחמתי עליה שאף אחד לא הסתובב

is00

New member
עם הסתייגות.

בכל מקרה גם לדעתי היא בחרה לשיר את השיר הלא נכון, שדי הרס לה.

matilda1984

New member

נשמע יותר מדי כמו דנה ברגר ובכלל לא נראה לי כמו שיר טוב לאודישן של דקה וחצי כי אין לאן להתקדם ולפתוח את השיר ולהראות את היכולות הקוליות

trilliane

Well-known member
מנהל
חיקוי דנה ברגר מיותר, די לנו במקור

מילא בחרה שיר של דנה (שהוא גרוע לאודישנים, כי השירים שלה נורא לא מלודיים; זו הסיבה שאני לא סובלת אותה) אבל גם שרה כמוה, עושה פרצופים כמוה ואפילו הסטיילינג כמוה? די נו, באמת. הייתי בטוחה שהשופטים לא הסתובבו אליה כי היא סתם חיקוי עלוב, אבל להפתעתי הם הביעו חרטה(!) כשראו אותה. זה אחד הדברים שאני לא סובלת בתכנית – מסתובבים ורואים בחורה יפה, ואז "למה לא הסתובבנו". הלו, אולי כי כל הקטע זה לשפוט עפ"י האוזניים ולא העיניים?! זה מרגיז שהם אפילו אומרים את זה. אם הקול שלה לא טוב מספיק אז בגלל שהיא כוסית היינו לוקחים אותה? אוף.

באמריקאי זה היה עוד יותר גרוע

סי-לו גרין הזיל ריר בקול רם על אחת המתמודדות שלא הסתובבו אליה. אח"כ קראו לה לנסיון נוסף, ושוב לא הסתובבו אליה
אבל כן, זה דווקא מה שיפה בפורמט, וכשרואים את המנטורים "מתחרטים" בגלל שיקולים זרים, זה מראה לנו שזה עובד.

trilliane

Well-known member
מנהל
כן, הבנתי שאם הם לא ממלאים את הנבחרות

בסיבוב הראשון יש אפשרות לסיבוב נוסף... אני מודה שזה קצת מבאס כי אז נכנסים שיקולים לא ענייניים שהורסים את מהות הפורמט, ובפרט, יש לא מעט מועמדים ששמחתי שלא התקבלו, ואם יקבלו אותם זה יקלקל... לא עד כדי כך אכפת לי אם הם בתכנית או לא, זה יותר עניין של סטנדרטים (ואני בעיקר מרוצה כשהמנטורים חושבים כמוני
).

AlanSmith

New member
הזמר היחידי שיכול לשיר את כל השירים

באותו לחן, ועדין נהנים מכל שיר שלו. :)

למעלה