כיסאות מסתובבים - 5

היא לא מדייקת עד הסוף

הפתיחה של השיר היתה מאוד יפה, הסוף קצת פחות. חבל ששמו בעריכה את הדיבורים על השיר עצמו.

lihibar1

New member

בחירת שיר לא משהו וזיופים-אבל, תהייה אדירה!!!אביב יודע מתי להסתובב..מהממת

Uri04

New member

מצטער, אבל היא היתה מביכה בעיניי. חמודה והכל - אבל השירה שלה נשמעה מאוד חובבנית.

is00

New member
היא צריכה המון עבודה. חובבנית מדי, כרגע.

מילא אם היה לה קול מיוחד... מה שכן, ידעתי (וקיוויתי) שאם מישהו יסתובב זה יהיה אביב כי נראה לי שהוא היחיד שמסוגל להוציא ממנה את המיטב וזה בדיוק מה שהיה ברור שהוא מחפש מההתחלה של האודישנים. יהיה מעניין לראות מה הוא יצליח להוציא ממנה בהמשך.

הביצוע לא היה טוב

היא התרגשה יותר מידי. מעניין שדווקא אביב הסתובב, עד עכשיו הוא היה מאוד קפדן.

רוקסין

New member
לסיכום: מתוך 11 מתמודדים 2 לא עברו את האודישן

לסיכום: מתוך 11 מתמודדים (12 עם הצמד) רק 2 לא עברו את האודישן הערב. התאום יונתן משיח ועקרת הבית הרוסיה אינה סקיטל. כל שאר המתמודדים מלבדם עברו את האודישנים והתקבלו לנבחרות של כל 4 המנטורים. מה שמביא את מצב הנבחרות כרגע לכמעט סגירה של כל 4 הנבחרות של המנטורים.
מצב הנבחרות כרגע:
הנבחרת של רמי קליינשטיין: 1. גילן שחף. 2. אוהד בן נון. 3. חנן בן סימון 4. יוסף בוכניק. 5. גדי אלטמן. 6. אימרי זיו. 7. אור כהן. 8. קרן אור. 9. נטע לי. 10. אורית שלום.
הנבחרת של שרית חדד: 1. אור אדי 2. קטלין רייטר. 3. אור חמרי. 4. חן גואטה. 5. עידו צוריאל. 6. קורל ביסמונט. 7. אסף מתנה. 8. לורן דה פז. 9. אליעד איפרגן. 10. עמי משיח. 11. אביבה דסה.
הנבחרת של אביב גפן: 1. רז שמואלי 2. נועה גולן בראל. 3. צילי ינקו. 4. סיוון טלמור. 5. ליאונל פרטיין. 6. ענבל גרשקוביץ. 7. אריאל בנואש. 8. מתיה פירונטי. 9. ‫יהל דורון וגיא מנטש. 10. דנה דור.
הנבחרת של שלומי שבת: 1. מאור תיתון. 2. טופז אבדנג. 3. יובל דיין. 4. רועי אדרי. 5. דניאל מקירה. 6. ענבל ישראל. 7. צחי הלוי. 8. גל בנימין. 9. חן כהן. מקווה מאוד שנהניתם. נתראה בפרק הבא של The Voice ישראל שישודר במוצ"ש הקרובה.
ליל מנוחה וחלומות נעימים לכולם, ממני רוקסין.

shoham95

New member
אפשר להוריד כמה מהמתמודדים שלי?

שאלתי פעם קודמת ולא קיבלתי תשובה

רוקסין

New member
נראה לי שאפשר, גם לי יש 1 או 2 ספייר...

ואני מחכה למוצ"ש לראות אם יש מתמודדים חדשים שאני אעדיף על אלה שכבר לקחתי... האמת שלפחות 3 מתמודדים לקחתי מתוך התלבטות ואני עדיין לא סגורה לגבם... אבל לגבי כל השאר אני די סגורה ולא נראה לי שאני יכולה לוותר על אף אחד מהם.

למעלה