סקר הדחה פנימי לחברי הפורום

ozi33

New member
מזעזעות רק את מי שהראש שלו נעול

אין לך טיעונים רציונליים. כמו רבים כאן, את ינקת רעל עם חלב אימך, ואינך מסוגלת להתמודד עם הדעות המנומקות שלו. את שוללת אותן ללא יכולת באמת להקשיב.

הדעות שלו מזעזעות והאנשים בפייס הם בעיקר

זבי חוטם, או בני 50 שמתנהגים כמו זבי חוטם.

הדעות שלו חריגות קיצוניות ומזעזעות ומגיבים בפייס וכאן ובכל הנט תמיד מגזימים... (כולל אני ) מגזימים ויורדים על כל הדיירים ... יתכן שחלקם צוחקים...

עידמןן יש לך הקלטה של דברים כאלו על חיילי צה

צה"ל ע"י סער...או דברים דומים ואחרים... זכור לי בברור איך כינה סער את ביבי...לא בא לי לחזור על זה כאן.... שמעתי הקלטה של זה... הקלטה=סירטון תודה...

Dool

New member
הכל בעיני המתבונן. בעיני הפלסטינאים, החיילים

שלנו הם הטרוריסטים, בעוד חמאס הוא הצה"ל שלהם. בעינינו (רובנו), זה הפוך. לך תגיד לילדה פלסטינאית בת 8 שצה"ל השמיד את כל הבניין שלה וקבר את סבא, סבתא, אמא ואבא שלה מתחת לאדמה שצה"ל הוא צבא משחרר ומוסרי... פחחחח. לכל קבוצה הטרוריסטים שלה מצד אחד, והצבא שלה מצד שני. לי מתחיל להמאס לסער בגלל סיבה אחרת - הוא סתם מתחיל להתפש כילד שמנת מפונק שלא באמת מחוייב לרעיונות הנ"ל, ומנשתמש בהם על מנת ליצור פרסונה מעניינת.

ghmain

New member
זאת טעות שמאלנית נפוצה!

להגיד שלוחם חופש וטרוריסט תלויי בעיניי המתבונן... לוחם חופש, לוחם לחופש של כולם, גם לזכויות אזרחיי האויב ברגע שנוצר שיחרור מהכוחות שמגבילים את חופשו הוא מוסר את נשקו למנגנון האזרחי... החאמס הוא אירגון טרור שמשתמש בטרור נגד הציבור שלו ופוגע בחירותם כדיי לשלוט. החאמס ממשיך לפעול נגד האויב כולל אזרחים, (גם אחריי הנסיגה מעזה) כדיי להשליט את האג'נדה שלו ללא התחשבות בזכויות האויב או בחירותו, או אפילו בזכויות ובטחון הציבור שלו... ילדה פלסטינאית בת 8 שצה"ל השמיד את כל הבניין שלה וקבר את סבא, סבתא, אמא ואבא שלה מתחת לאדמה צריכה להאשים את חמאס שהחביא אמל'ח במרתף של אותו בניין והפך אותו ליעד צבאי ולא פינה את האזרחים... להחביא אמל'ח במרתף אזרחי ולא לפנות אזרחים מיעד צבאי הם פשעיי מלחמה לפי אמנת ג'נבה... לא פעולת צה'ל שהייה מוכרח להשמיד את האמל'ח להגן על אזרחיו...

nina87

New member
מה שמעצבן אצל השמאלני הרדיקלי הזה ש

הוא בעצמו לא מתייחס לשהייה בבית האח כמשחק בלבד,חושב שזו מערכת בחירות או איזו במה פוליטית להשפריץ את דיעותיו המסוכנות,כן לקרוא לחיילי צה"ל רוצחים,זו דיעה מסוכנת,,זאת אומרת ששלושת רבעי המדינה הזו הם רוצחים,נראה לך נורמלי לאמר דבר כזה במשחק? זה המקום? אני לא מבינה את ההפקה שאפשרו לאדם כזה,להיכנס למשחק!!!!!!!!!!1 סער הביתה!!!!!!!!!!!11

nina87

New member
מתי מתקיימת ההפגנה שרצו לארגן נגד

סער סקאלי? חייבים לעצור אנשים כמוהו!!!!!!!!!!! מה הוא מחפש בישראל? לא מתאים לו כאן,שיעוף.הלכו טובים ממנו ולא הרגשנו שהם חסרים!!!!!!!!!!!!!

latch

New member
ההפקה רצתה את הפרובקציה הזאת

כי זה נושא שמעורר רגש אצל הרבה אנשים. אבל לא הייתה קונטרה רצינית והעניין התמסמס כמו כל התוכניות של ההפקה לעונה הזאת. האמת? עדיף ככה.

למעלה