תסלחו לי שאני לא משרשרת למקום הנכון..

Adimenzer1

New member
תסלחו לי שאני לא משרשרת למקום הנכון..

אני פשוט בבעיה אינטרנטית חמורה ואני כם ככה בקושי יכולה להגיב כאן. יש לי רק אינארנט של הפלאפון, אז אני לא יודעת מתי אני אוכל לחזור לפורום. אני מזכירה לכן שהיום צריך לפתוח תכנון שבועי, ומחר אין כל כך פניה קבועה - מי שרוצה לםתוח משהו שתפתח.

תכנון שבועי~

(החלטתי לשרשר לאוף-טופיק שלך)
יום ראשון:
יום שני:
יום שלישי:
יום רביעי:
יום חמישי:
יום שישי:
יום שבת: שבוע טוב!

RockinKeren

New member
מתכננת. D:

יום ראשון: ~טוב סוג של עבר~ בצפר. עוד מעט בארסה. D:
יום שני: בצפר. להגיע הביתה ולחרוש כימיה. ><" ולקוות שיהיה גם זמן לשנ"צ.
יום שלישי: בצפר - בוחן בכימיה.
פעולה של סבבה.:)
יום רביעי: בצפר. קלאסיקו(?!)
יום חמישי: בצפר. אולי קניון.
יום שישי: אני לא מאמינה שאני אומרת את זה - אבל יש לי פאקינג בצפר. אמן ויתאבד העולם. ועוד מתחילים ב8, לא ב8 וחצי, ב8! איך אני אמורה להיות שפויה?!
יום שבת: אם לא התאבדתי יום לפני זה, אז כנראה שלישון. פאק איזה שבוע משעמם. אבל בטח כבר ייקחו אותי לעבודה או משהו (אני מקווה לפחות) אז לפחות מכל השעמום אני אצא עם כסף.

Hadar AllStar

New member
יאייי...תכנון שבועי
|

יום ראשון
: קמתי ב- 10:35 ראיתי ד"ר הו עונה 3 ב- BBC ואחר כך יצאתי להסתובב בקניון....וקניתי כמה דברים שהייתי צריכה
יום שני
: האמת אולי אסדר את החדר טוב, סוף כול סוף.... תלוי מתי אני אקום...
יום שלישי
: האמת, לא יודעת...אני ספונטנית בקטעים האלה... בגלל שאני לא עושה כלום ><
יום רביעי
: כמובן שאני מנקה את הבית
יום חמישי
: אני מקווה לצאת לביליארד עם חברים שלי...
יום שישי
: פאב עם חברה
או שוב ביליארד
יום שבת
: לישוןןןןןןןןןןן..............אה, ויש מסיבת בראנצ' לבת של בת הדודה שלי
החמודהההה....... אז הולכים אליהם.... יאייייי
אני מקווה מאוד שאצליח לסדר את החדר, ואולי אפילו לנקות את המכונית [כדי שאבא ישלם לי כסף] ><"

להלהלה~

ששש. אז מה אם זה שלושה ימים מאוחר יותר.
יום ראשון: הלכתי לעבוד. היה החמש עשרה לחודש, יום מקולל לכל העובדים במשרדי רואי החשבון באשר הם. לשם שינוי הגעתי מוקדם (תשע וחצי) ויצאתי מאוחר. בנס, נס הספקנו לדווח את כל הפנקסים. ותודה לאבא שעמד איתי לאורך הסוף.
יום שני: עבדתי (הגעתי בעשר וחצי - אחת עשרה), חזרתי הביתה, התארגנתי לחתונה. חתונה. חזרתי הביתה, הלכתי לישון.
יום שלישי: קמתי בחמש וחצי, נשארתי במיטה עד עשרה לשש, יצאתי מהבית, הבאתי לאחותי את הנעליים של אחיינוש, תפסתי את האוטובוס של שש ועשרים והייתי במכללה בשמונה ורבע. לא הייתי צריכה לעשות את זה. חזרתי לדירה לישון עד אחת עשרה, הלכתי לעבוד, ועכשיו רואה שרלוק ומתכוננת נפשית לשעות של בכי. ארור אתה, מופאט, ומפלי רייכנבאך. אחראית ריסורס. מן הסתם אראה גם באפי. אולי אני אתקשר עכשיו למורה לקבוע שיעור לשבוע הבא.
יום רביעי: לעבוד. לחזור הביתה. מן הסתם לראות גלי. לבכות על היופי של כריס. לקלל את דארן.
קליין.
יום חמישי: לעבוד. מוהאהאהא. שיעור פרטי בערב.
יום שישי: לעזור לאימא לנקות. שבת וזה.
יום שבת: לישון. לקרוא את 'שם הרוח'.
בין לבין: לקרוא את כל הפאנפיקים שהורדתי לאייפון. ^^

למעלה