זאת עם הניק הארוך...

זאת עם הניק הארוך...

היכן את? ולא רק את, לאן כולם נעלמו?....
היום אני נוסטלגית במיוחד וחשבתי על הפורום כמ שהיה לפני כמה חודשים....מה דעתכם על קאמבק לפורום ?
אני מכריחה בזאת את כל מי שקורא את ההודעה הזאת, להראות סימני חיים!! אני כבר לא יודעת מי כאן ומי נעלם, מי סמוי ומי בכלל קורא כאן ואני קוראת לכל עוברי הפורום להתייצב! כל שעליכם לעשות הוא לענות על שאלה פשוטה:
מי כאן?
מקווה שניצור שרשור ארוך במיוחד....לי עדיין יש תקווה שחברי הפורום מסתובבים כאן איפשהו באוויר התפוזי...
אז קדימה, התשובה לשאלה דיי פשוטה....

daniel ben ari

New member
אני כאן אני כאן!!!

שבת רגועה ונעימה במיוחד בערבה! שמים כחולים ורוח ונוף הרי מואב מולי ופשוט מדהים.. ממליצה בחום ומזמינה את כל מי שרוצה לקפוץ לבקר.. מיטה ומקלחת עלי
מודה שבאתי בגלל ההודעה המשעשעת בפייסבוק.. הצלחת

rachelgw

New member
אני כאן... למרות שזה די ברור שאני כאן, לא?

אני אפילו מרגישה קצת "חופרת" בפורום.. אני שמחה שיש כאן עוד אנשים!!! אז מה חדש???

הנני כאן

ימי עבודה ארוכים סחפו אותי כמו שהשלג סחף את צפון המדינה. ימים ארוכים שמתחילים עם עלות השחר ומסתיימים עם רדת ליל... על מי אני עובדת? עשיתי חיים במשך שבועיים שלמים כמעט
. הייתי בחרמון וחרשתי אותו בכל מסלול שהיה פתוח, למעלה ולמטה, היינו בצפון בזמן סופת שלגים, טיילנו בדרום הקריר, ישבנו בבתי קפה כשבחוץ הגשם (והברד) מכים ללא רחם וכל דקה מהשבועיים האחרונים נוצלה עד תום! היה מעולה, תענוג ומומלץ לכולן! ביום שלישי יש ציפורי לילה על הבמה בירושלים ואני וזוגתי הסובייטית מתכוונות להתלבש במיטב מחלצותינו ובהמון שכבות ולעלות לעיר הבירה. כולי תקווה כי הכרכרה המפוארת שלנו תשרוד את הדרך הקפואה לשם ובחזרה ואוכל לחזור עם דיווחים מהאירוע. הדורי הבטיח על גבי עמוד הפייסבוק שלו שיהיו שירים שרונה טרם ביצעה בהופעה עד כה. יש למה לחכות!

גוזלה

New member
אני כאן. לפעמים

בדיוק נגמרו מועדי א', ואוטוטו מתחיל הסמסטר החדש, ועימו מועדי ב'! כיף! (לא.) לפחות י שלי כמה ימים של חצי-חופשה :] וגם- פורים שמח!! למה אתם מתחפשים!?

למעלה