תקנון פורום "משחקי הרעב"

N o R i K o

New member
תקנון פורום "משחקי הרעב"

ברוכים הבאים לפורום!
פורום 'משחקי הרעב' עוסק בסדרת הספרים המצליחה שנכתבה על ידי סוזאן קולינס ובאדפטציה הקולנועית שלה שמופקת בימים אלו בהוליווד. לא, אנחנו לא משחקים באוכל...
בין אם הגעתם מהקומונה ובין אם לא, שניה לפני הגלישה בפורום, אנא קראו את התקנון כדי שתוכלו להשתלב בפורום בנעימים וכדי שנוכל לחסוך מצבים של אי-נעימות והרחקות לשווא.
אתם תמיד מוזמנים לפתוח הודעה חדשה בכל נושא שמתקשר לפורום, אך שימו לב לכמה הנחיות קצרות:
חשוב ביותר- ספויילרים
- לא כל גולשי הפורום קראו את כל סדרת הספרים, ועם צאת הסרט יגיעו גם הרבה גולשים שטרם קראו את סדרת הספרים. אין צורך לסמן ספויילרים למשחקי הרעב מההנחה הפשוטה שכל גולשי הפורום קראו לפחות את הספר הראשון (או צפו בסרט), אבל הודעות בנושא התלקחות או עורבני חקיין חובה לסמן
בספויילר
, גם אם בקומונה לא הקפדנו על כך.
אל תנצלשו שרשורי "תפוז אנשים".
הם נעלמים תוך שלושה ימים אם לא משורשרת אליהם אף הודעה. יש לכם משהו לספר לנו שלא בנושא הפורום? שרשרו אותו לנושא ה
. אני אישית אדאג לכך שייפתח
לפחות פעם בשבוע, אבל אם אין שרשור
פעיל או שלחלופין הקודם ארוך מדי, כולכם מוזמנים לפתוח שרשור
בעת הצורך.
בכלל- נצל"שו כמה שפחות. אם יש לכם שאלות קטנות כמו "מה צבע השמלה שקטניס לובשת ביום האסיף?" - מן הסתם שעדיף לנצל"ש אותן (כחול, לכל המתעניינים...) - אבל אם יש לכם שאלה שלדעתכם עשוייה להוביל לדיון מעניין או חדשה מרתקת מאולפני ליונסגייט בהוליווד - אפשר ואף רצוי לפתוח עבורם הודעה חדשה. חוץ מדיונים, אתם מוזמנים לשרשר תמונות, פאנפיקים, פאנארטים וכל דבר שעשוי להלהיב את שאר גולשי הפורום. בואו בראש פתוח
אני בטוחה שכמו בכל נושא, גם כאן לרבים מאיתנו יהיו דעות מנוגדות לגבי הסדרה, במיוחד כשהיא פוליטית ועוסקת איפשהו בנושאים שנוגעים גם לסדר היום שלנו. אנא מכם, תחסכו בריבים. זה שאני מעדיפה את גייל על פיטה זו לא עילה לרצוח אותי, ואם גולש כלשהו כתב הודעה על כך שהוא ממש לא אוהב את הדמות המועדפת עליכם, זו לא סיבה טובה מספיק בכדי להגיב לו בנאצה. שמרו על אווירה נעימה בפורום כי הוא שלכם ובשבילכם, הימנעו ככל האפשר מתלונות וויכוחים מיותרים שאין להם מוצא. רק אנחנו יכולים ליצור פורום שכיף לגלוש בו.
והמובנים מאליו- אין לפתוח הודעות ספאם, להעלות תכנים שמיועדים למבוגרים בלבד או לפרסם עבור מטרות רווח שלא באישור הנהלת תפוז.
הודעות כאלו יימחקו והגולשים יורחקו מהפורום. זהו זה, חברים, אם קראתם עד כאן עברתם בהצלחה את המבחן הראשון
הציון שלכם הוא 12! לכל בעיה אתם מוזמנים לשלוח לי מסר אישי ואני יותר מאשמח לענות לכם. גלישה נעימה
נוי, מנהלת הפורום

N o R i K o

New member
וכדי להקל עלינו-

ספויילר ל'התלקחות' סמנו:
CF ספויילר ל'עורבני חקיין' סמנו:
MJ

למעלה