Adimenzer1

New member

אז דבר ראשון - רותם, אני מצטערת שלא דיברתי איתך על זה לפני כן, אבל לא הייתי בבית היום כי הפילו עליי נסיעה מפתיעה לבקר את אח שלי בצבא, ואת מתגייסת עוד כמה ימים אז אני לא חושבת שיש זמן לעבוד על זה. ועכשיו לנושא של ההודעה: הפורום שלנו מת. פשוט מת. אני נכנסת לכאן וכואב לי הלב עליו. ובניסיון להחיות אותו, אני אומרת לכן מה אני הולכת לנסות (ואני מקווה שלרותם יהיה כוח לעזור בזמן שהיא בצבא
). 1. אני הולכת לברר עם הבנות שהיו פה ונעלמו אם הן נטשו או פשוט הפסיקו להראות נוכחות, כדי להבין למה אנחנו כל כך מעט פתאום. 2. נעשה ארגון מחדש של מי פותח מה. 3. ננסה לראות מי מוכנה לעזור ולתרום ולהתמיד בזה. 4. אני אנסה למצוא בנות חדשות לפורום. אז נעבור למספר 1: קרן, אני אשמח אם תדברי עם מעיין בטאמבלר ותבררי גם עליה וגם על סרינה. היא אמרה שהיא לא נטשה אלא פשוט לא נכנסה, אבל זה היה מזמן. אני אישית הולכת לדבר עם שתי הנועות שלנו, עם רות ועם רייבן (אם מישהי מכן כאן ורואה את זה - תגיבו לפחות כדי שאני אדע לא לנסות). מספר 2: ביום ראשון אני אפתח תכנון שבועי, כי רות נעלמה ואני לא יודעת מה קורה. חשוב לציין: שרשורי תכנון שבועי יכולים להיות ענקיים ומלאים בכל מה שאפשר. זה לא קשה להגיב על תכנון של מישהי, וממש לא קשה לפתח שיחה. אם כל אחת תגיב לכל אחת על התכנון, יהיה לנו לפחות שרשור אחד גדול בשבוע. ביום שלישי זאת פינת הקורבן (שלפי דעתי קרובה לסיומה). אם רותם לא תוכל לפתוח אותה בזמן שהיא בצבא, מישהי אחרת תפתח. (רותם, תדברי איתי על זה?) ביום רביעי אני אפתח את המשחק השבועי, וזה אומר משחק שונה כל שבוע. ביום חמישי אני אדאג להכין סוף סוף את הפינה שקרן התכוונה לפתוח, ואני מקווה שהיא עדיין רוצה לפתוח אותה. יום שישי יש את המקוויקנד הרגיל שקרן פותחת. (קרן - אם את רוצה להחליף ושמישהי אחרת תפתח, תבקשי ממישהי.) חוץ מזה, אם קרן לא יכולה לפתוח היא תגיד לי (ברור קרן? את אומרת לי!) ואני אפתח במקומה. יום שבת - שום דבר, כי אני רוצה לכבר את זה שיש כאן בנות ששומרות שבת וזה יכול להפריע להן לראות משהו נפתח בשבת. חוץ מזה יש את יום שני. חשבתי שבגלל שלקסי לא פותחת שרשורי חדשות יותר משום מה, אפשר לפתוח את הטוויט-טוויט מחדש. או אולי לא בתור טוויט טוויט, אלא סתם להביא כמה טוויטים של הבנים מהשבוע החולף. מספר 3: ראיתן מה יש בכל יום. אם יש מישהי שמוכנה לעזור ולפתוח משהו, תגידו ותעשו את זה. ותשתפו פעולה! לא יעזור כלום אם לא כולן ישתפו פעולה. מספר 4: כמו שאמרתי - אני אנסה למצוא בנות חדשות לפורום. אם אתן מכירות מישהי שאוהבת את מקפליי אתן מוזמנות להביא אותה לכאן. זהו. שוב פעם, רותם, אני מצטערת שלא פניתי אלייך קודם
שיהיה לכולן שבוע טוב

Hadar AllStar

New member
זה רעיון טוב...אבל אני חושבת שהפורום קצת

הרבה שומם-מת בגלל שהלהקה ככה....היא גם חצי שוממת-מתה [ואני אומרת את זה עם כל האהבה ההמעטה והקטנה שנשארה לי אליהם...שזה עדיין משהו] ונכון, אסור להתייאש, אבל אני כבר על הקצה, יש אנשים שפשוט מוותרים כי הם ממש ממש לא שמים עלינו....וגם לא ניראה לי שממש איכפת להם מאיתנו.... אבל כן, צריך להמשיך לנסות, ואני כן שומעת אותם אבל בהרבה פחות מאשר פעם...אבל אני עדיין עוקבת אחריהם בתקווה שיהיה משהו טוב שיחזיר לי את האמון בהם כלהקה טובה.... והתכנון מעולה.... צריך להמשיך לנסות!

ריהותם

New member
הפורום מת כי אף אחת לא משתפת פעולה

זה לא שאין כאן ניסיון,פשוט אף אחת לא שמה קצוץ,וזה קצת מעצבן לראות את זה עכשיו כי זה לא עושה חשק לחזור לכאן בסופי שבוע שאני אהיה. את הקורבן אני לא אמשיך לפתוח בתקופה הקרובה ובכלל אני לא ממש אהיה פה בחודשים הקרובים. ביום שני הדר אמורה לפתוח פינה,אני לא יודעת מה קורה עם זה היא פתחה פעם אחת.

Adimenzer1

New member
אני מקווה שתחזרי לכאן, גם אם רק

כדי לדבר איתי, כי אני מושלמת
לא, סתם - באמת יהיה נחמד אם יהיה לך זמן וכוח בסופ"ש לעשות מקוויקנד ולספר חוויות מהצבא

ריהותם

New member
אולי בהתחלה יהיה לי קשה

אבל אני מאמינה שעם הזמן אני אמצא זמן,גם אם לא כמו עכשיו. אני גם אשתדל להתעדכן כמה שיותר,גם אם אני לא אגיב.

Little Ray

New member
אני אדבר פה בשם עצמי..

ואני בטוחה שיש עוד בנות שחושבות כמוני.. או לפחות מקווה. אני מאוד אוהבת את הפורום, מאודד!! וזה לא שאני שמה קצוץ או לא משתפת פעולה בכוונה. הסיבה שלי פשוטה ועצובה מאוד, אין לי זמן. אני קמה כל בוקר ב6, מגיעה הביתה ב7 ו פשוט הרובה מעייפות. רוב הבנות בפורום הן כבר תלמידות תיכון, עכשיו מתחילים בגרויות החורף ואני חושבת שגם להן אין בדיוק את הזמן הזה. אני בטוחה שגם מקפליי יתחילו לעשות משהו עם עצמם חוץ מריאליטי החיים פה יחזרו מעט לחיים.

כמו שרייבן אמרה,

לא תמיד יש זמן. (גם אם זה נראה שלי אישית יש את כל הזמן שבעולם. זה לא נכון.) אבל אני אשתדל להגיב יותר! (ותראו - פרסמתי פיק. זו כבר התקדמות.
)

Adimenzer1

New member
אני גאה בך

להזכיר לך את האיומים שנדרשו כדי שתכתבי אותו? כי יש לי אותם על הפלאפון, את יודעת...

RockinKeren

New member

אני אמרתי לך שאני לא אהיה בסופ"ש, חשבתי שמזה הבנת שאני ~לא~ יכולה לפתוח שרשור מקוויקנד.XD ולא אין לי בעיה לפתוח את הפינה השנייה, אבל תכיני אותה קודם במקום להתלונן מציקה
והייתי אומרת שאני אפתח עוד משהו, אבל אני עסוקה מראשון עד רביעי. אז

למעלה