מ ח ח מ א ו ת

נבהלת? לא כדאי..באמת. אם תשימי

חלק מהתגובות רציניות. חלק חצי- רציניות. חלק כלל אינן רציניות. פרט לזה שהשרשור החל במחמאה מסוג אחד (ביטוי) ועברה למוצר ושמו מחמאה..משחק האסוציאציות. אל חשש.
.

Sודית

New member
את יכולה עדיין....וסופי ענתה על שאלתך מצויין

אני רק יכולה לחזור ל דבריה..... כך שלא לקחת הכל ברצינות יתירה....פעם זה ככה ופעם ככה. לפעמים שירשור מתחיל בפרח ונגמר אצל קצב בכלא, אין חוקים. זה מה שנקרא שירשור....יודעים במה הוא מתחיל אבל לא איפה הוא נגמר. כך שאת, שימחת, יכולה להגיב בדיוק כמו שרצית.....

אני מת על מחמאות

אני נותן אותם לכל מי שאני חושב שמגיע. כנות, אישיות, ארוכות, שוב ושוב. אני לא חוסך מילים טובות. יש לזה כמה חסרונות: * ידידה קרובה הזהירה אותי שאני עלול לצפות יותר מדי מאנשים ולהתאכזב מהר. * חבר אחר הזהיר שלא אצפה ליחס דומה מהסביבה. זה שאני יודע לפרגן לאו דווקא אומר שיפרגנו לי. רק הזהיר שלא אצפה. בהתחלה לא הבנתי אותו ואז עמוק בפנים הבנתי שהייתי שמח לעולם שגם יחזיר לי בחזרה. * אני בחור שלא יודע לקבל, בעיקר לתת. אולי זה תסמין שצריך לעבוד עליו. * צריך להזהר שאנשים אחרים לא יתפסו את זה כהרתפסות. יש כאלה שחושבים שזה מקטין אותי בעיני האדם לו אני מחמיא. מחמאה הכי טובה שקבלתי: אתה כ"כ חתיך וגם עוד 20 שנה- אתה תהיה אפילו יותר חתיך.

למות על מחמאות..טוב מאשר לחיות עליהן

אולי עם הזמן והגיל תלמד גם איך לקבל מחמאה. אבל אל תצפה..החבר שלך צדק, לדעתי. אסור לצפות ... אתה רוצה לעזור- עזור, בלי לחכות ל"תמורה,. אתה רוצה להחמיא- החמא, בלי לחכות ל"תמורה". אם לא מצפים- לא מתאכזבים. אתה יודע מה אתה שווה. אין מה לעשות, יש אנשים שלא יודעים להעריך ולא יודעים מה הם חושבים בקול רם, בדיוק כמו שיש אנשים שלא יודעים להגיד תודה. ככה זה בעולם של הגדולים..

הלוואי ויכלתי להוריד את המינון

אנשים שלא מכירים אותי לא יודעים שאני לא יכול בלי לפזר מחמאות. חושבים שזה לא טבעי. הלוואי ויכלתי לא להתלהב מאנשים, לא להחמיא אלא רק למי שעבר סף מסוים.

TJ

New member
קראתי שאשל החליט להאריך את חופשתו

אז מה, הוא יהיה או לא יהיה מפקד חיל האוויר?

TJ

New member
נראה לי ששוב התבלבלתי בין הכדור הכחול לוורוד.

למעלה