"אני בנאי קטן, עוד בנאי"

"אני בנאי קטן, עוד בנאי"

ושוב אנחנו בפינתנו
"מתחתית המגירה"
, שבה אנו חושפים חומרים מסווגים מהעבר
והחידה להפעם:
מנו כמה שיותר אנשים ממשפחת בנאי + הקירבה המשפחתית של אביתר אליהם. ואחרי שתעשו את זה, יגיעו דברים מעניינים
יום נהדר!

מיטלס1

New member
אני אעשה כל דבר רק לא לכתוב את הסמינר הארור!

אז ככה, אתחיל מהדור הראשון: יוסי בנאי - דוד חיים בנאי - דוד יעקב בנאי - דוד גברי בנאי - דוד דור שני: יובל בנאי (הבן של יוסי) - בן דוד אהוד בנאי (הבן של יעקב) - בן דוד אורי בנאי (הבן של גברי) - בן דוד בעז בנאי (הבן של גברי) - בן דוד קרבה ראשונה: מאיר בנאי - אח אורנה בנאי - אחות דור שלישי: אלישע בנאי (הבן של יובל, הנכד של יוסי) - בן דוד מדרגה שנייה, דודן (או איך שלא יקראו לקרבה המשפחתית הזאת) זה לא בדיוק בנאי, אבל הרב איתמר אלדר - לדעתי בן דוד מצד אמא. זהו נכון? לא שכחתי אף אחד? זה כמובן בהנחה שהתכוונת רק לבנאים המפורסמים והמוכרים ולא לכל שאר המשפחה... אגב, אבא של אביתר, יצחק בנאי. הוא סלב בבאר שבע בזכות עצמו :)

קוראים לזה- סמינריליון

תראו לי בנאדם אחד שלא מכיר מישהו שטוען שהוא קרוב-רחוק של הבנאים

מיטלס1

New member
אני סוג של קרובה רחוקה

בכל זאת גרים באותה העיר :) או לפחות גרנו...

כולם היו בנאי

פינתנו הפעם תעסוק קצת בשיוך המשפחתי של אביתר - הלא היא משפחת האצולה של התרבות הישראלית: משפחת בנאי. מצורפת כתבה מתוך מוסף יום כיפור של "מעריב" שנת 1995 תחת הכותרת "הבנאים האלמונים". בכתבה מראויינים בנים ובנות ממשפחת בנאי שלא הגיעו אל אור הזרקורים. השנה היא שנת 1995, להזכירכם, ועל כן אביתר מוזכר בכתבה בתור מי ש"עושה את צעדיו הראשונים כקולנוען". כתבה מעניינת למדי, כדאי לקרוא
בין השאר תוכלו לגלות למה יובל בנאי מגדל שיער, והאם הכישרון הבנאי הוא גנטיקה או מקריות?

ויש גם וידיאו - "שבט הבנאי"

כתבת וידיאו שפורסמה ב"וואלה" ביום פטירתו של יוסי בנאי ז"ל, שנת 2006. הציטוט מההודעה הראשונה בשרשור הוא של אביתר ("הקטן") ולקוח משם. http://www.youtube.com/watch?v=13YY2LBkFHc (ובלי קשר, חדי העין ביניכם יוכלו לשים לב שם לבחור עם כינור שאולי ייראה לכם מוכר) עד כאן להפעם. ניפגש בפינה הבאה!

Evi Virus

New member
לא הבנתי משהו

בסרטון (0:11) ראש אילן היוחסין הוא אליהו יעקב, ובתמונת השושלת שהעלית כאן למעלה כתוב מאיר. מממ מה פספסתי?

למעלה