סכמ"ש

N o R i K o

New member
סכמ"ש

כי על מסורת לא מוותרים, גם אם הפורום זה עתה נפתח
משהו כיפי:
משהו מעצבן:
משהו מצחיק:
משהו טעים:
משהו חדש:
סרט טוב:
שיר טוב:
ספר טוב:
סדרה טובה:
היום הכי הכי:
בילוי השבוע:
ציטוט השבוע:
האדם שעשה לי את השבוע:
איך עבר עלי השבוע:
תכניות לשבוע הבא:
ותמונה לסיום~

מסכמשת

משהו כיפי: לישון עד מאוחר היום משהו מעצבן:לפגוש גבר מהמם וחתיך תחנה לפני שאת יורדת מהרכבת משהו מצחיק:שיחות של מצב כפית עם הילהבאמצעהלילה משהו טעים:וופלים של לואקר משהו חדש: הדיסק של נתן גושן סרט טוב: לא יודעת ,תמליצו לי על אחד .. שיר טוב:הביצוע של גליי ל girls just wanna have fun ספר טוב: זאבים בשלג סדרה טובה:המירוץ למיליון,טופמודל,גליי היום הכי הכי: רביעי בילוי השבוע: הסעה
ציטוט השבוע:את מלכה. אין דברים כמוךךךךךך איך את כותבת.... מלכה שלנו!!!!! נתנת לי דפיקה ללב!! אוהבת הכי בעולם!!(חברה שלי על משהו שכתבתי ) האדם שעשה לי את השבוע: מוריה
איך עבר עלי השבוע: מתיש לאללה וגם הייתי חצי חולה תכניות לשבוע הבא: אממ לא יודת נזרום אבל יש לי פגישה עןם אנשים שאני אוהבת בחמישי ותמונה לסיום~

Miss Lavet

New member
טרילילילי

משהו כיפי: לישון משהו מעצבן: המורה לביולוגיה ותעדת רבעון משהו מצחיק: סטטוס של חברה שלי "איזה כיף שמשחקים לי בגולגול" המבין יבין משהו טעים: טוסט עם גבינה משהו חדש:
סרט טוב: סקוט פיליגרם נגד העולם שיר טוב: LOVE OF MY LIFE ספר טוב: מסדרת "הסוד"- "הכוח) (כן אני אוהבת דברים מיסטים ומאמינה בהם
) סדרה טובה: חברים היום הכי הכי: בא לי שיעור תיאטרון (שהתבטל לי היום) בילוי השבוע: שיחה מרתקת ביני לבין המורה המחליף לתיאטרון (שגם הוא מורה לתיאטרון) ציטוט השבוע:|סדגש אותו מורה לתיאטרון אמר לי באחת השעות שהוא החליף את המורה שלי שהוא אוהב פייט קלאב ומלמד איתו| האדם שעשה לי את השבוע:... אני אומרת: "לאאאא! כל הכבוד שלי אליך נעלם עכשיו" הוא: "כל ה(במקום השם משפחה שלי אני אשים משהו אחר)לאבטים מאוכזבים ממני (הוא היה מחנך של בת דודה שלי והמורה של בן דוד שלי (אח שלה) איך עבר עלי השבוע: יאק תכניות לשבוע הבא: כלום... ותמונה לסיום~

Miss Lavet

New member
הסרטים האלו בשלישייה הפותחת

של הסרטים האהובים עלי (סוויני יחד עם המספרייןם של אדוארד במקום הראשון וחתונת רפאים יחד עם נאום המלך במקום השני)

N o R i K o

New member

משהו כיפי:
הפורום נפתח!!1 ובחמישי היה לי יום חופש
משהו מעצבן:
אנשים שלא יודעים לפרגן ושלוקחים הערות קומיות ללב P:
משהו מצחיק:
חברה שלי ואני בעזריאלי, מחכות לאוטובוס, איש רנדומלי עובר, מושיט לחברה שלי את היד ללחיצה "שלום, נעים מאוד. קו 502 כבר עבר? לא? תודה." והולך.
משהו טעים:
סופגניה של רולדין
משהו חדש:
קניתי קרם ידיים בריח קוקוס ורבנה של ללין. אני שונאת קוקוס אבל יש לזה ריח מושלם
סרט טוב:
המממ... לא ראיתי
שיר טוב:
F**ckin' Perfect של פינק
ספר טוב:
אני במוד של המשחקים, ממש בא לי לקרוא אותו! אבל השאלתי אותו למישהי מהבסיס שלי והיא עדיין לא החזירה לי ~_~
סדרה טובה:
איך פגשתי את אמא, כרגיל
היום הכי הכי:
חמישי
בילוי השבוע:
דיזינגוף סנטר עם חברה שלא ראיתי מזמן
ציטוט השבוע:
"two beavers are better than one, they're twice the fun"
האדם שעשה לי את השבוע:
חברתי הנ"ל
איך עבר עלי השבוע:
היה סבבה :)
תכניות לשבוע הבא:
לקום ביום ראשון ב-7 ולחזור הביתה ביום חמישי ב-6. (בדר"כ אני קמה ב-5 וחצי וחוזרת הביתה ב-8 וחצי...)
ותמונה לסיום~
בתפקיד שלי אני עוברת על תיקים של אנשים לפני הגיוס שלהם. תראו מי התגייס השבוע...

KerenLin

New member
היום הזה ניצנץ מכל הכיוונים

משהו כיפי: עליתי לגמר בתחרות עם קליפ שאני ועוד שני חברים הכנו! איזה כיף! משהו מעצבן: חולה כבר שבוע וחצי משהו מצחיק: קוספליי משהו טעים: מרק תירס שאמא הכינה משהו חדש: הסוף של מאס אפקס 2, למההההה סרט טוב: אני מספר 4. כי לא באמת ראיתי שום דבר אחר השבוע שיר טוב: Jet Leg - Simple Plan ספר טוב: לא קראתי השבוע. אבל משחקי הכס סדרה טובה: האנטומיה של גריי היום הכי הכי: היום!!!!!!! בילוי השבוע: צילומים מנצנצים מכל עבר! ציטוט השבוע: "אני לא גייל! אני ערפד מנצנץ בשמש!!!" - חלק מהשטויות שעשינו בצילומים היום האדם שעשה לי את השבוע: השחקנים המהממים שלי D: איך עבר עלי השבוע: הרבה בית, הרבה לישון. תל אביב לקנות בדים וצילומים עד אינסוף תכניות לשבוע הבא: לישון לישון לישון, לעבוד, להתחיל לעבוד על קוספליי לניו יורק ואולי לפורים ועוד חזרות! ותמונה לסיום~ מהצילומים היום של קטניס וגייל :) אם מסתכלים ממש טוב אפשר לראות מצלמה בצד איפשהו

למעלה