את עזרתיכם

KzehavithK

New member
את עזרתיכם

היי לכולם אני חייבת לדעת מי הזמין כרטיסים להופעה של ריטה ב23/2 בהאנגר ,אחרי שאני אספר תבינו לשאלתי הדחופה הזמנתי זוג כרטיסים מובחר ,קרוב לבמה לפני שבועיים . אתמול נציגה של eventim החברה שממנה רכשתי התקשרה אליי למסור לי ש: " בכל הכרטיסים נוצרו בעיות הכול התבלגן ובעקבות כך בוטלו כול הכרטיסים שנרכשו, את תראי זיכוי בחברת האשראי תוך 10 ימים " אלו היו המילים שלה ובנוסף היא ניסתה ליצור עליי לחץ שאם אני לא ארכוש מחדש פשוט המקומות שרכשתי פשוט לא ישארו אמרתי לה שאני לא מביאה לה מחדש את מס' הכרט"א מחדש עד שאני לא אראה ביטול ממומש היא הבטיחה שאני אראה באותו היום למייל הודעה ביטול לא דובים ולא יער חיכיתי ולא הגיע מייל שכזה .. משום מה היא לא נשמע לי אמינה בעליל א' בגלל מס' ההזמנות היו שגויים ממה שנתנו לי בהתחלה וב' בגלל שהיא ניסתה רק לגרום לי ללחץ כדי שאני אביא מחדש את המס' האשראי..וגם היא נשמעה דיי מגומגמת . גם לכם קרה שהתקשרו להגיד לכם שהכרטיסים מבוטלים?מה עשיתם אם כן..? פליז את עזרתיכם ועצתיכם.

באמת היה בלגן.

ההנחות שהיו אמורות להיות מהאתר של ריטה בוטלו ולא יודעת עוד מה..היה בלגן.. לדעתי את צודקת, עד שתראי את הזיכוי אל תקני!

KzehavithK

New member
חברת חובבנים

זה מה שהם,ממש ביזיון !!חבל שיש שותפות בין ריטה לחברה הזו...

9876543215

New member
גם לי זה קרה

לי הזמינה חברה טובה כרטסים ואתמול קיבלתי טלפוןמימנה שבוטלו הכרטסים ועכשיו אני מעביר לה את מה שרשמת אני מאוכזב ממה שקרה שם אמרתי לה להמתין עם הזמנה אני יבדוק ויחזור אילה עם תשובה עכשיו יש לי חצי תשובה תודה רבה לך שהעלת את הנושא הזה בפורום תודה וערב מקסים לך

KzehavithK

New member
טוב לדעת ..

עכשיו בזכותכם יש לי גם חצי תשובה לגבי זה ..אבל אני בכל אופן יחכה שהכרטיס האשראי יזוכה .. אין על מה בשביל זה קיים הפורום :)

KzehavithK

New member
אכן הם סידרו את עניין

הכרטיסים בוא נאמר "בדרכי נועם" למזלם

למעלה