הקורבן!~

ריהותם

New member
הקורבן!~

קורבנית השבוע היא... אני
את כל השאלות שיש לכן לשאול אותי תשאלו לפני גיוסי המיוחל... ואל תחששו להפציץ ולחפור

Hadar AllStar

New member
אזזזזז......ככה:

היי
מה קורה? מה חדש? מה נישמע? מה השעה? כבר מתחיל לחפור לא? צופה באח הגדול? את מתכננת לצפות ב-THE VOICE? מה את חושבת כרגע? מי הפייב שלך במק? מה השיר הכי אהוב עלייך שלהם? לאן את מתגייסת? מה קנית לצבא? מתרגשת? לחוצה? מוכנה נפשית? באיזה תאריך את מתגייסת? כמה זמן את תעשי טירונות? מה התחביבים שלך? איזה סרט את הכי אוהבת? איזה עוד להקות את שומעת? למה את לא אוהבת את הספר שלי של THE WANTED? מתי יום ההולדת שלך? האם היית רוצה להחליף את השם? איך תקראי לבת שלך? איך תקראי לבן שלך? ~שאלות שלא קשורות לחיים האלה~ יש לך שעון? מה לגבי טבעת? שרשרת? עגילים? צמידים? נעלי עקב? חיים? [כמו שאת שמה לב, לי אין כאלה] כלב? חתול? תוכי? דג? [שבמקרה קוראים לו דאגיש] דובי? עט? עיפרון? דולפיןןןןן? ~זה או זה
~ דאגי או הארי? דאגי או טום? דאגי או דני? הארי או טום? הארי או דני? דני או טום? טום או גי'ו? אורורה או ליה? מרווין או ליה? מרווין או אורורה? סימבה או נלה? טימון או פומבה? סינדרלה או שלגיה? כיפה אדומה או פוקהונטס? ברבי או קן? שרק 1 או שרק 2? רפונזל או סינדרלה? לילה או יום? פייטסאר או באסטד? סאן אוף דורק או באסטד? סאן אוף דורק או פייסטאר? בראד פיט או אנג'לינה ג'ולי? קר או חם? ג'יימס בורן או מאט וויליס? ג'יימס בורן או צ'ארלי סימפסון? צ'ארלי סימפסון או צאט וויליס? אנגליה או ארה"ב? מנצ'סטר או לונדון? טחינה או חומוס? חתיך וטיפש או חמוד וחכם? טלפון או פלאפון? את והוא, או ג'ינג'י הקנגרו? פייסבוק או טוויטר? אוניבריסיטה או מכללה? ישראל או אנגליה? ישראל או ארה"ב? רומא או ורונה? אנגליה או ווילס? נכון שאני חופרת לך כבר? משמעמם לך כבר? קר לך? חם לך? מה השעה? מה את מתכננת לעשות בשארית הערב/לילה/יום? מתכננת עוד מפגש פורום בחג הבא? את מי את אוהבת הכי הכי הכי בפורום? עם מי את הכי בקשר פה? ממתי את בפורום? אז מה ככה? נכון שתתגעגעי אליי? נכון שכבר עכשיו את מתגעגעת אליי? מתי עזבת את מפגש הפורום שהיה? מה חשבת על כך שנטשתי אתכן באמצע? נכון שאת רוצה שהסיוט של השאלון הזה ייסתיים? ועכשיו לא לשקר...: נכון ששאלתי אותך מספיק שאלות? נכון שהעברתי לך את הזמן? נכון שמהיום אני אהיה חופרת הפורום? לילה טוב? חלומות נעימים? אזזזזזזזזזזז............. סיימתי!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחח

ריהותם

New member

מה קורה?הכול אחלה
מה חדש?כל הדברים שקניתי לצבא מה נישמע? מה השעה?00:14 כבר מתחיל לחפור לא?מאוד רטורי צופה באח הגדול?לא את מתכננת לצפות ב-THE VOICE?לא אני אהיה בצבא מה את חושבת כרגע?על התשובות לשאלון הזה מי הפייב שלך במק?הארי מה השיר הכי אהוב עלייך שלהם?5 Colours In Her Hair לאן את מתגייסת?לחיל החינוך והנוער-מש"קית חינוך
מה קנית לצבא?המון דברים! מתרגשת?כן לחוצה?כן מוכנה נפשית?אני לא חושבת שאפשרלהיות מוכן נפשית לגמרי לכזה דבר,עם כמה שחושבים שמוכנים. באיזה תאריך את מתגייסת?10.1.2012 כמה זמן את תעשי טירונות?3 שבועות מה התחביבים שלך?לקרוא,לכתוב,להאזין למוסיקה. איזה סרט את הכי אוהבת?וואו יש המון סרטים שאני אוהבת.החל מקיל ביל וממשיך ב50 דייטים ראשונים.אני מאמינה שאני אלך על טרמינל,אפילו שטרנטינו שמור אצלי בלב איזה עוד להקות את שומעת?Red Hot Chili Peppers אהוביי היקרים,Foo Fighters,הדג נחש,Balkan Beat Box למה את לא אוהבת את הספר שלי של THE WANTED?כי אני לא אוהבת את The Wanted
מתי יום ההולדת שלך?28.7 האם היית רוצה להחליף את השם?לא
איך תקראי לבת שלך?זה התחלף כבר,בינתיים אני רוהצ לקרוא לה עלמה איך תקראי לבן שלך?לא יודעת ~שאלות שלא קשורות לחיים האלה~ יש לך שעון?כן מה לגבי טבעת?כן שרשרת?כן עגילים?כן צמידים?כן נעלי עקב?כן
חיים? [כמו שאת שמה לב, לי אין כאלה]כן
כלב?לא חתול?לא
תוכי?לא דג? [שבמקרה קוראים לו דאגיש]אין לי דג,ואין לי דג בשם דאגיש דובי?בובה עט?הרבה עיפרון?זה מתקדם לאנשהו?כן. דולפיןןןןן?אני רואה שלא... ~זה או זה~ דאגי או הארי?הארי דאגי או טום?דאגי דאגי או דני?דאגי הארי או טום?הארי הארי או דני?הארי דני או טום?טום טום או גי'ו?טום אורורה או ליה?מי? מרווין או ליה?- מרווין או אורורה?- סימבה או נלה?סימבה טימון או פומבה?פומבה סינדרלה או שלגיה?שלגיה כיפה אדומה או פוקהונטס?פוקהונטס כמובן ברבי או קן?קן
שרק 1 או שרק 2?1 רפונזל או סינדרלה?סינדרלה לילה או יום?לילה פייטסאר או באסטד?- סאן אוף דורק או באסטד?- סאן אוף דורק או פייסטאר?- בראד פיט או אנג'לינה ג'ולי?בראד פיט
קר או חם?חם ג'יימס בורן או מאט וויליס?- ג'יימס בורן או צ'ארלי סימפסון?- צ'ארלי סימפסון או צאט וויליס?- אנגליה או ארה"ב?אנגליה מנצ'סטר או לונדון?לונדון טחינה או חומוס?טחינה חתיך וטיפש או חמוד וחכם?חמוד וחכם טלפון או פלאפון?פלאפון את והוא, או ג'ינג'י הקנגרו?אני והוא פייסבוק או טוויטר?פייסבוק אוניבריסיטה או מכללה? ישראל או אנגליה?ישראל
ישראל או ארה"ב?ישראל רומא או ורונה?רומא אנגליה או ווילס?אנגליה נכון שאני חופרת לך כבר?ממזמן משמעמם לך כבר?ממזמן קר לך?לא חם לך?לא מה השעה?00:23 מה את מתכננת לעשות בשארית הערב/לילה/יום?ללכת לישון מתכננת עוד מפגש פורום בחג הבא?החג הבא ט"ו בשבט,ואחריו פורים,ובשניהם לא יהיה מפגש,אז לא.אבל בפסח יהיה
את מי את אוהבת הכי הכי הכי בפורום?היי אני לא עונה על כזו שאלה זה לא יפה.אני אוהבת אות כולן
עם מי את הכי בקשר פה?האמת שאני לא בקשר עם הבנות בפורום מחוץ לפורום,סתם כי לא ממש יצא. ממתי את בפורום?20.7.2009 אז מה ככה?הכול בסדר נכון שתתגעגעי אליי?לחפירות לא
נכון שכבר עכשיו את מתגעגעת אליי?תשובתי למעלה מתי עזבת את מפגש הפורום שהיה?בשתיים
,אבל תכננתי לפגוש אתכן מאוחר יותר והלכתן כבר מה חשבת על כך שנטשתי אתכן באמצע?שאת לא היחידה
נכון שאת רוצה שהסיוט של השאלון הזה ייסתיים?אני אשמח ועכשיו לא לשקר...: נכון ששאלתי אותך מספיק שאלות?יותר מידי אפילו
נכון שהעברתי לך את הזמן?העברת,גזלת,איך שבא לך לקרוא לזה
נכון שמהיום אני אהיה חופרת הפורום?זה תלוי בך
לילה טוב?לילה נהדר! חלומות נעימים?חלומות פז וואו את חופרת,מאיפה השאלות הלו?
ובזבזת לי רבע שעה מהחיים,תחזירי לי אותה.

Hadar AllStar

New member
לא אחזיר ולא אחזיר *מוציאהלשון*

חחחחחחחחחחחחחחחח............
ד"א לא ענית על השאלות על באסטד וסאן אוף דורק... רגע
ייתכן שאת לא מכירה אותם???
מוקעמוקעמוקעמוקעמוקעמוקע.בחיים לא תקבלי את 15 הדקות שבזבזת!!!! את הקורבן
זוכרת

Ms Brightside D

New member
טוב, אז בגלל שאת מתגייסת וזה..

שאלון מוכנות לגיוס לצה"ל
כללי: מתרגשת? מפחדת? אם היית יכולה היית דוחה את הגיוס? מתי הודיעו לך את התאריך הסופי? מה הפרופיל שלך? קרבי או 'תומכת לחימה' (כן, ג'ובניקית..
)? חיילים זה סקסי? כל כמה זמן את מקווה לחזור הביתה? מה הדבר שהכי תתגעגעי אליו כשתיהי בטירונות\קורס? מי הבן אדם שהכי תגעגעי אליו? מתכוונת לאכול בחדר אוכל? או מנה חמה ואוכל מהש"קם זו אופציה יותר טובה? מתחת למדים- גופיה לבנה או גופיה בצבע חאקי? באיזה בסיס הטירונות? תתגעגעי לפורום?
לקחת מטען לפלאפון? לקחת אוכל? (קחי קחי קחי!
) וזהו בעיקרון, כי אני לא רוצה לחפור לך.
לכי תתכונני! ויהי, תהני! תשני מתי שאת יכולה
, אל תקרעי ת'צמך בעבודה, אל תחתמי על קבע!!!!!!!! ואל תיהי פראיירית של המפקדים שלך
, תחייכי לחיילים חתיכים
, ותזכרי שלשרוף שנתיים שלמות בצבא יכול להיות גם חוויה משמעותית שתקחי איתך לכל החיים!
ותבואי לבקר את הבנות הצעירות שעדיין בתהליכי צו ראשון (><) שפה בפורום

ריהותם

New member

כללי: מתרגשת?כן מפחדת?לחוצה אם היית יכולה היית דוחה את הגיוס?לא מתי הודיעו לך את התאריך הסופי?לפני חודשיים פחות או יותר מה הפרופיל שלך?97 קרבי או 'תומכת לחימה' (כן, ג'ובניקית.. )?תומכת לחימה חיילים זה סקסי?תלוי איזה כל כמה זמן את מקווה לחזור הביתה?חמשושים מה הדבר שהכי תתגעגעי אליו כשתיהי בטירונות\\קורס?וואי הרבה דברים,המשפחה,החברים,המקלחת,המיטה,הפרטיות,הזמן מי הבן אדם שהכי תגעגעי אליו?המשפחה והחברים מתכוונת לאכול בחדר אוכל? או מנה חמה ואוכל מהש"קם זו אופציה יותר טובה?כמה ברירה כבר יש לי?אני לא מתכוונת לבזבז גם את כל הכסף שאין לי כחיילת על השק"ם.חוץ מזה יש קייטרינג. מתחת למדים- גופיה לבנה או גופיה בצבע חאקי?כן,כי זה נתון לבחירתי
באיזה בסיס הטירונות?בה"ד חינוך תתגעגעי לפורום? בוודאי
לקחת מטען לפלאפון?איזו שאלה מטופשת לקחת אוכל? כן

Adimenzer1

New member

השאלון שעשיתי למעיין,אולי טיפה שונה. אם יש דילוגי מספרים תתעלמי, זה כי מחקתי שאלות. מה השעה עכשיו? _________ שאלות זה או זה 1. טלוויזיה או מחשב? 2. קולה או מים? 3. אנגליה או ארה"ב? 4. שירים בעברית או באנגלית? 5. לדבר בעברית או באנגלית? 6. חתולים או כלבים? 7. תכשיטים מזהב או מכסף? 9. מבטא אנגלי (בואי נגיד מהאזור של לונדון) או אוסטרלי? 10. בדיחות בזוקה או בדיחות קרש? 11. סדרות או סרטים? 12. פיקים או ספרים? 14. מכנסיים או חצאיות? 15. שיער בלונדיני או חום? 16. לקרוא או לכתוב? 17. אדום או כחול? 18. הארי או דני? 19. הארי או טום? 20. הארי או דאגי? 21. דני או טום? 22. דני או דאגי? 23. דאגי או טום? 24. MITO או Wonderland? 25. מקפליי בעירום או לבושים? 26. ללבוש שחור או צבעוני? 27. אוזניות קטנות שנכנסות לאוזן או גדולות שמכסות אותה? 28. להביא לבצפר אוכל מהבית או לקנות בבצפר (כשעוד הלכת לבצפר...)? 29. כדורסל או טניס? 31. שחור או לבן? 32. ים או בריכה? 33. אבובים של לונה פארק או של ים? סתם שאלות 34. מה הסדרה האהובה עלייך? 35. כמה אחים יש לך? 36. מה הצבע האהוב עלייך? 37. מה שילוב הצבעים האהוב עלייך? 38. מה השיר הכי ממכר של מקפליי לדעתך? 39. חמשת הלהקות/זמרים האהובים עלייך: 40. למה את לא פותחת טוויטר? 42. מה המאכל האהוב עלייך? 43. מה השתייה האהובה עלייך? 45. מה את הכי אוהבת ללבוש? 46. מה הסרט האהוב עלייך? 47. מה השיר האהוב עלייך (בכללי, לא רק מקפליי)? 48. מה את חושבת על שאלונים חופרים? 49. מה השעה עכשיו? 50. מתי את חושבת שתסיימי לענות על השאלון? 51. האם את חושבת שהגענו לשלב שאני סתם ממשיכה לשאול שאלות כדי לחפור? 52. האם את בטוחה בתשובה שלך? 53. האם כואבת לך היד מלהקליד כבר? 54. האם את כבר מייחלת שהשאלון ייגמר? 55. האם את מודעת לכך שאנחנו לא קרובות לסוף? 56. מוכנה לחזור לשאלות שלא קשורות לשאלון עצמו? 57. מה בא קודם - הביצה או התרנגולת? 58. והביצה או התפוח? 61. מה הציון הכי נמוך שקיבלת אי פעם במבחן? 62. והכי גבוה? 65. מה הצבע עיניים שלך? 66. האם את כוססת ציפורניים? 67. מה הצבע האהוב עלייך בלקים? 69. מי המפורסם שאת הכי אוהבת? 70. מי האדם הכי חשוב לך בעולם? 71. דבר אחד שאת לא יודעת והיית רוצה לדעת: 72. אם היית בוחרת לדעת עוד שפה אחת - איזו שפה זאת הייתה? 73. למה? 74. האם את קונה דיסקים של להקות/זמרים שאת אוהבת? 75. אם כן - איזה יש לך? אם לא - למה? 76. מה הסכום הכי גדול שהוצאת על נעליים? 77. מה החג האהוב עלייך בשנה? 78. האם את אוהבת לצייר? 79. האם את מציירת טוב? 80. מה מתנת היומולדת המושלמת בשבילך? 81. האם את אוהבת לצלם? 82. מה החלום שלך? 83. מי האדם שהכי היית רוצה לפגוש? 84. האם כבר יצא לך לחשוב שתפוז הוא זבל? 85. אם לא - כמה זמן נראה לך שתחזיקי מעמד? 86. האם אי פעם ניסית לכתוב פיקים/סיפורים? 87. האם את מנגנת על משהו? 88. אם לא - על איזה כלי היית הכי רוצה ללמוד לנגן? 89. האם את שמה הרבה איפור? 90. מה היה השיעור האהוב עלייך בבצפר? 91. למה? 93. מה המקום האהוב עלייך בארץ? 94. מה המקום האהוב עלייך בעולם? 95. אי פעם ניסית לגדל דג זהב? 96. אם כן - מה חשבת כשהוא מת? (כי הוא בטוח מת... הם אף פעם לא שורדים) 97. האם עכשיו כבר נגמר לך הכוח לענות? 98. האם את גאה בעצמך שהגעת עד לכאן? 99. האם עכשיו את מחייכת באושר כי סוף סוף סיימת לענות על השאלון? 100. מה השעה עכשיו?

ריהותם

New member

מה השעה עכשיו? _14:11________ שאלות זה או זה 1. טלוויזיה או מחשב?מחשב 2. קולה או מים?מים 3. אנגליה או ארה"ב?אנגליה 4. שירים בעברית או באנגלית?גם וגם 5. לדבר בעברית או באנגלית?עברית 6. חתולים או כלבים?כלבים 7. תכשיטים מזהב או מכסף?גם וגם 9. מבטא אנגלי (בואי נגיד מהאזור של לונדון) או אוסטרלי?אנגלי 10. בדיחות בזוקה או בדיחות קרש?זה אותו דבר 11. סדרות או סרטים?סדרות,למרות שסרטים זה יותר איכותי 12. פיקים או ספרים?ספרים 14. מכנסיים או חצאיות?מכנסיים 15. שיער בלונדיני או חום?חום 16. לקרוא או לכתוב?לקרוא ולכתוב 17. אדום או כחול?כחול 18. הארי או דני?הארי 19. הארי או טום?הארי 20. הארי או דאגי?הארי 21. דני או טום?טום 22. דני או דאגי?דאגי 23. דאגי או טום?דאגי 24. MITO או Wonderland?מושן 25. מקפליי בעירום או לבושים? גם וגם 26. ללבוש שחור או צבעוני?צבעוני 27. אוזניות קטנות שנכנסות לאוזן או גדולות שמכסות אותה?קטנות 28. להביא לבצפר אוכל מהבית או לקנות בבצפר (כשעוד הלכת לבצפר...)?להביא מהבית 29. כדורסל או טניס?כדורסל 31. שחור או לבן?שניהם 32. ים או בריכה?ים 33. אבובים של לונה פארק או של ים?ים סתם שאלות 34. מה הסדרה האהובה עלייך?סיינפלד 35. כמה אחים יש לך?2 36. מה הצבע האהוב עלייך?כחול 37. מה שילוב הצבעים האהוב עלייך? 38. מה השיר הכי ממכר של מקפליי לדעתך?5 Colours In Her Hair 39. חמשת הלהקות/זמרים האהובים עלייך: 1.Red Hot Chili Peppers 2.Foo Fighters 3.הדג נחש 4.אברהם טל 5.מקפליי 40. למה את לא פותחת טוויטר?יש לי טוויטר,אני לא משתמשת בו 42. מה המאכל האהוב עלייך?אורז 43. מה השתייה האהובה עלייך?מים 45. מה את הכי אוהבת ללבוש?סקיני ג'ינס וחולצה פשוטה 46. מה הסרט האהוב עלייך?טרמינל והסרטים של טרנטינו 47. מה השיר האהוב עלייך (בכללי, לא רק מקפליי)?Red Hot Chili Peppers-Around The World 48. מה את חושבת על שאלונים חופרים?שהם חופרים 49. מה השעה עכשיו?14:15 50. מתי את חושבת שתסיימי לענות על השאלון?עוד 5 דקות 51. האם את חושבת שהגענו לשלב שאני סתם ממשיכה לשאול שאלות כדי לחפור?כן 52. האם את בטוחה בתשובה שלך?כן 53. האם כואבת לך היד מלהקליד כבר?לא 54. האם את כבר מייחלת שהשאלון ייגמר?כן 55. האם את מודעת לכך שאנחנו לא קרובות לסוף?כן 56. מוכנה לחזור לשאלות שלא קשורות לשאלון עצמו?כן 57. מה בא קודם - הביצה או התרנגולת?התרנגולת 58. והביצה או התפוח?תפוח 61. מה הציון הכי נמוך שקיבלת אי פעם במבחן?לא זוכרת 62. והכי גבוה?100 65. מה הצבע עיניים שלך?חום 66. האם את כוססת ציפורניים?לא 67. מה הצבע האהוב עלייך בלקים?ורוד 69. מי המפורסם שאת הכי אוהבת?הרד הוט 70. מי האדם הכי חשוב לך בעולם?משפחה 71. דבר אחד שאת לא יודעת והיית רוצה לדעת:לדבר אנגלית ממש טוב 72. אם היית בוחרת לדעת עוד שפה אחת - איזו שפה זאת הייתה?ספרדית 73. למה?כי זו שפה קלילה וזורמת וכיפית 74. האם את קונה דיסקים של להקות/זמרים שאת אוהבת?כן 75. אם כן - איזה יש לך? אם לא - למה? Red Hot Chili Peppers-Mother's Milk Blood Sugar Sex Magik Out In LA Californication By The Way Stadium Arcadium I'm With You McFly-Room On The 3rd Floor Wonderland Motion In The Ocean Radio:ACTIVE Asaf Avidan&The Mojos-Lucky Man Balkan Beat Box-Blue Eyed Black Boy The Doors-The Doors Madness-Complete Madness The Beach Boys-Pet Sounds The Beatles-Love Sjt Peppers Lonely Hearts Club Band America-Greatest Hits הדג נחש 6 מוניקה סקס-פצעים נשיקות 76. מה הסכום הכי גדול שהוצאת על נעליים?400 77. מה החג האהוב עלייך בשנה?שבועות ופורים 78. האם את אוהבת לצייר?נהנית לצייר אני אעדיף לומר 79. האם את מציירת טוב? 80. מה מתנת היומולדת המושלמת בשבילך?לא 81. האם את אוהבת לצלם?לא ממש 82. מה החלום שלך?לכתוב 83. מי האדם שהכי היית רוצה לפגוש?הרד הוט,אשכול נבו,שמעון פרס,גלעד שליט,דייב גרוהל 84. האם כבר יצא לך לחשוב שתפוז הוא זבל?בעבר,אבל היום אני אוהבת את תפוז 85. אם לא - כמה זמן נראה לך שתחזיקי מעמד? 86. האם אי פעם ניסית לכתוב פיקים/סיפורים?כן 87. האם את מנגנת על משהו?ניגנתי 88. אם לא - על איזה כלי היית הכי רוצה ללמוד לנגן? 89. האם את שמה הרבה איפור?לא 90. מה היה השיעור האהוב עלייך בבצפר?תקשורת 91. למה?כי זה היה השיעור הכי מעניין והייתי טובה בו 93. מה המקום האהוב עלייך בארץ?מדבר יהודה 94. מה המקום האהוב עלייך בעולם?מדינת ישראל 95. אי פעם ניסית לגדל דג זהב?כן 96. אם כן - מה חשבת כשהוא מת? (כי הוא בטוח מת... הם אף פעם לא שורדים)יש עוד 3 97. האם עכשיו כבר נגמר לך הכוח לענות?לא כי עשיתי הפסקה ארוכה של כמה שעות באמצע 98. האם את גאה בעצמך שהגעת עד לכאן? 99. האם עכשיו את מחייכת באושר כי סוף סוף סיימת לענות על השאלון? 100. מה השעה עכשיו?19:01

RockinKeren

New member
סורי שבאיחור, אבל תהני!:)

~על מקפליי~ פייב: שיר אהוב: דיסק אהוב: DVD אהוב: קאבר אהוב: תמונה אהובה: תקופה אהובה [מבחינת מראה]: קליפ אהוב: סרטון אהובה: ~דברים אהובים~ להקה אהובה: זמר אוהב: זמרת אהובה: שיר אוהב: תוכנית אהובה: ספר אהוב: סרט אוהב: בעל חיים אהוב: צבע אהוב: מאכל אהוב: חג אהוב: ערוץ אהוב: שם אהוב לבן: שם אהוב לבת: ~או או~ שוקו או קפה? שמש או ירח? חם או קר? חולצה או גופיה? מחשב או טלוויזיה? טלפון או פלאפון? ללכת לישון או להתעורר? לילה או יום? חושך או אור? טיול בארץ או בחו"ל? ים או ברכה? קיץ או חורף? סתיו או אביב? ראש1 או מעריב לנוער? סרט בבית או בקולנוע? צרפת או גרמניה? ספרד או איטליה? ארה"ב או אנגליה? ~10 דברים~ 10 שירים אהובים 9 דברים שאת מתה לעשות 8 דברים שבחיים לא היית עושה 7 מאכלים אהובים 6 תוכנית אהובות 5 סרטים אהובים 4 מקומות בעולם שהיית רוצה להיות בהם 3 חברות טובות 2 מילים מתארות אותך 1 רגע שאת בחיים לא תשכחי ~ולפני גיוס~ מתרגשת?!?!

ריהותם

New member

~על מקפליי~ פייב:הארי שיר אהוב:5Colours In Her Hair דיסק אהוב:Radio:ACTIVE DVD אהוב:- קאבר אהוב:Don't Stop Me Now תמונה אהובה:
תקופה אהובה [מבחינת מראה]:מושן ורדיו אקטיב קליפ אהוב:טרנסי סרטון אהובה:סרטון אהובה?!
http://www.youtube.com/watch?v=Mpjl7SVvoFM ממש מצחיק,לא מפסיק להיות מעוהל גם היום. ~דברים אהובים~ להקה אהובה:Red Hot Chili Peppers זמר אוהב:אנתוני קידיס האחד והיחיד זמרת אהובה:ביונסה שיר אוהב:Red Hot Chili Peppers-Around The World תוכנית אהובה:סיינפלד ספר אהוב:צלה של הרוח-קרלוס רואיס סאפון סרט אוהב:טרמינל+סרטי טרנטינו בעל חיים אהוב:אריה צבע אהוב:כחול מאכל אהוב:אורז חג אהוב:שבועות ופורים ערוץ אהוב:VH1+VH1 Classic שם אהוב לבן:- שם אהוב לבת:עלמה ~או או~ שוקו או קפה?תה שמש או ירח?שמש חם או קר?חם חולצה או גופיה?חולצה מחשב או טלוויזיה?מחשב טלפון או פלאפון?פלאפון ללכת לישון או להתעורר? לילה או יום?לילה חושך או אור?אור טיול בארץ או בחו"ל?תלוי ים או ברכה?ים קיץ או חורף?קיץ סתיו או אביב?אביב ראש1 או מעריב לנוער?אף אחד מהם סרט בבית או בקולנוע?בבית צרפת או גרמניה?צרפת ספרד או איטליה?ספרד ארה"ב או אנגליה?אנגליה ~10 דברים~ 10 שירים אהובים Red Hot Chili Peppers-Around The World Sir Psycho Sexy This Velvet Glove Foo Fighters-Best Of You Kanye West-Lost In The World הדג נחש-מערבולת של חול אני מאמין אברהם טל-אם את הולכת יהודית רביץ-שיר ללא שם אריק אינשטיין-כמה טוב שבאת הביתה 9 דברים שאת מתה לעשות להתפרנס מכתיבה להיות בהופעה של רד הוט לפגוש אנשים שמעניינים אותי מבחינת דעות לטוס שוב לאנגליה לטוס לתאילנד ללמוד לשיר להצטלם לפוטושוט להשתתף בקליפ של רד הוט לראיין את רד הוט 8 דברים שבחיים לא היית עושה מתחפשת לליצן אוכלת ג'וק עובדת כמדבירה נוסעת על אופנוע עוברת לגור לחו"ל לצמיתות לובשת פרווה אמיתית קרחת משתנה לגמרי בשביל מישהו אחר 7 מאכלים אהובים אורז שוקולד מריר סושי מאפינס תפוח עץ מלפפון גמבה 6 תוכנית אהובות סיינפלד אבודים האנטומיה של גריי סאות'פארק עספור יחפים 5 סרטים אהובים טרמינל ממזרים חסרי כבוד פורסט גאמפ תלמה ולואיז להרוג את ביל 1 4 מקומות בעולם שהיית רוצה להיות בהם ניו זילנד תאילנד לונדון יפן 3 חברות טובות שי ליטל שני 2 מילים מתארות אותך רותם פרץ 1 רגע שאת בחיים לא תשכחי ה-הופעה של מקפליי

למעלה