הקשיבו הקשיבו

ריהותם

New member
הקשיבו הקשיבו

בנות הפורום היקרות,בעקבות המחדל המתקיים כאן לאחרונה,החלטתי לעשות מעשה שמתוכנן בראשי זמן מה,ולהוציא לפועל את פרויקט חבר מביא חבר! הפרויקט הוא מאוד פשוט: כל חברת פורום תיקח לידה להביא חברה נוספת לפורום. מי שתביא את מספר החברות הרב ביותר שיהווה חלק משמעותי בפורום תזכה בתחרות. הפרס הינו הפתעה. יש לכן חודש כדי להוכיח את עצמכן,מחכה לתוצאות
התחרות מתחילה מיום ראשון.

Hadar AllStar

New member
אני לא חושבת שזה גם ממש יעבוד, הפורום לא פעיל

כי הם לא עושים כלום! בינתיים טום ודני כותבים שירים או משהו כזה.... הארי לקראת סיום הטור שלו עם ה- SCD ודאגי........ דאגי ><" אין פעילות רבה שלהם, ברגע שהם יצאו למסע, יעשו ראיונות, יוציאו שיר/דמו/אלבום/קליפ לא יצטרפו עוד אנשים בגלל זה כתבתי על ג'יימס, לפחות הוא עושה משהו ששווה לספר עליו, ואי אפשר לדעת אם טום לא יצוץ בהופעה שלו.... :S הפורום תוסס כאשר הם עושים משהו, הסתכלתי גם על כמה אתרים בחו"ל... [לא רק בריטים] גם אצלם זה שומם...ויש כאלה שכבר בשלב המוות... אנחנו גוססים, אבל הארי עומד לסיים את הטוב שלו בקרוב מאוד.... וכבר הייתה להם חזרה ראשונה לכבוד הסיבוב הופעות! אני לא חושבת שללחוץ להביא עוד אנשים תעזור

ריהותם

New member
זה לאו דווקא קשור לפעילות שלהם

נכון שלפעילות קשר ישר אבל יש גם מקומות בהם הלהקות לא פעילות ויש גולשים רבים. המעגל של הפורום הצטמצם וצריך להרחיב אותו.לא מכריחים אף אחת לבוא,אין כאן כפייה זה בסך הכול רעיון ורצון. אלו לא עובדות כלל וכלל,אלו דעות,חשוב לציין. ולמה לא בעצם?אני לא מוצאת ברעיון הזה דבר פסול.גם אם הוא לא יצליח,לפחות יהיה ניסיון,ואם כן-הרווחנו עוד בנות לפורום. לא צריך להיות שליליים כל הזמן לגבי רעיונות ורצונות של אחרים.קצת ראש פתוח.

Hadar AllStar

New member
לא אמרתי שהרעיון פסול, זה רעיון מבורך

רק שקשה להביא מעריצים חדשים/ישנים כאשר אין בכלל חדשות עליהם כי הם יונים שלא עושים כלום כרגע..... אני אף פעם לא שלילית....וזה באמת עובדה, כשאין חדשות עליהם הפורום מת.....בינתיים אני מנסה לגרום לאנשים לאהוב אותם.... זה ממש לא קל לעשות את זה..... בעיקר כשהם לא תורמים לכך!

למעלה