It's McWeekend time

Hadar AllStar

New member
It's McWeekend time

מצעד הלהיטים של מקפליי:
כל שיר אחר שעשה לכן את זה השבוע:
הלהקה המגניבה של השבוע:
קליפ שעשה לכן את זה:
תוכנית הטלוויזיה / סרט השבוע:
ספר / פיק השבוע:
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
משהו ששימח:
משהו שהעציב:
ציטוטיה:
מתנגן בראש / בפלייליסט:
המלצת השבוע:
התמונה הכי חמה:
מה אם קרן לא פה אז לא פותחים

ריהותם

New member
סוף שבוע אחרון לפני הגיוס

מצעד הלהיטים של מקפליי:
הלהקה המגניבה של השבוע:
Red Hot Chili Peppers Foo Fighters Little Bad Girl Beyonce עידן עמדי עידן חביב שלמה ארצי
קליפ שעשה לכן את זה:
סקראבס
ספר / פיק השבוע:
יש ילדים זיגזג-דויד גרוסמן
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
סיטואציה מרגיזה שנוצרה בעקבות מישהי מרגיזה
משהו ששימח:
מיסתב גיוס נחמדה עם החברים
ת"א עם חברות מסיבת סיום בעבודה,היה ממש מרגש,והם גם הביאו לי מתנה ממש שווה,איזה מקסימים.
משהו שהעציב:
ציטוטיה:
מתנגן בראש / בפלייליסט:
המלצת השבוע:
התמונה הכי חמה:

Adimenzer1

New member
מקוויקנד

מצעד הלהיטים של מקפליי:
Corrupted Down Goes Another One Too Close For Comfort The Heart Never Lies I've Got You
היו המון. עשר שעות באוטו היום
Elton John - Sacrifise Robbie Williams - Angels AAR - Back To Me Billy Joel - piano Man Billy Joel - Just The Way You Are Bon Jovi - Always Breaking Benjamin - Anthem of the Angels
הלהקה המגניבה של השבוע:
מקפליי
קליפ שעשה לכן את זה:
http://www.youtube.com/watch?v=ovOdbUdf-Yo&feature=g-all-u&context=G2daff25FAAAAAAAAAAA חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הקטע עם החולצה
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=8g9kPF5--LU
עמודי תבל
עברייני על על טבעי עונה 6
ספר / פיק השבוע:
Horrorscopes: Cancer - Black Death. עדיין
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
הרבה דברים.
משהו ששימח:
ביקור מפתיע אצל אח שלי בצבא. היה ממש כיף
משהו שהעציב:
הפורום
ציטוטיה:
תכננו לשחק דג מלוח בכיתה בלי שהמורה יודע, משמע לפני שהוא מגיע לוקחים את כל השולחנות אחורה, ואז כל פעם שהוא מסתובב אל הלוח מתקרבים עוד קצת עד שהוא משתגע. שרון (המורה, כשהוא נכנס לכיתה): אין לי סבלנות היום. מי שמפריע - יוצא! ילד אחד מהכיתה: מבטלים!!! שרון: תירגעו קצת. לכם אין כוח ללמוד... אני: לך אין כוח ללמד. שרון: לא אמרתי את זה. לה מובן מהטקסט, אבל לא אמרתי את זה. בערב השנה החדשה: אני: אני לא שותה את הטלוויזיה הזאת! אני (מחפשת את הבקבוק בירה שלי): מה קרה לי למקרנה?? בטיילת בעין גב היינו על יד המועדון והצטלמנו עם תפוז. פתאום (דרמטיות!) מישהו מחוץ למועדון צורח: "מה סלים עושה פה לא יודע!" אני וחברה שלי (בדיבור איטי ורציני) מה זה פה בכלל אני שואל. מכל הצדדים אני שומע - ג'ינו, פה זאת ארץ ישראל! פה זאת ארץ ישראל, ג'ינו. פה זאת מדינת היהודים. אני שונאת אותך, רגב ג'ינו. אני שונא את כל הערבים! (זה קטע שאנחנו צוחקות על ילד מהכיתה שלנו שכל הזמן שר את זה וזה מעצבן את כולם)
מתנגן בראש / בפלייליסט:
המלצת השבוע:
תעזרו לי להחיות את הפורום?
התמונה הכי חמה:

RockinKeren

New member
מקוויקנד באיחור. D:

סתם כי ממש בא לי ואני צריכה לשרוף 20 דקות.
מצעד הלהיטים של מקפליי:
היו המון.
הלהקה המגניבה של השבוע:
מקפליי
וגם גריז
קליפ שעשה לכן את זה:
נערי הסווינג.
ספר / פיק השבוע:
משחקי הרעב D:
משהו שהכעיס אתכם השבוע:
שהייתי צריכה לבטל שני בייביסיטרים בגלל שהייתי בסמינר
איזה ילד שיש לי בקבוצה בסמינר. הוא דיי הרס את החשק לנסות לפתח שיחות
חברה שלי שמתנהגת כמו ילדה קטנה. היא באמת טיפשה
משהו ששימח:
עבודה
98 בבוק ריפורט (על ספר שלא קראתי).
בארסה
הסמינר הראשון לקראת המסע לפולין. הקבוצה שלי יחסית סבבה, והילדים לא כאלה נוראיים. + בניגוד לבצפר הם יודעים לתת כבוד לבן אדם שבא לדבר.
משהו שהעציב:
שבגלל שהייתי בסמינר פספסתי יומולדת לסבתא והרגשתי ממש רעה בגלל זה. >: (אבל הלכתי לדבר איתה היום, והיא אמרה לי שבגלל שמדובר בסמינר הזה היא לא כועסת, והיא נשמעה שהיא קצת גאה בי.
והיא אפילו אמרה לי שאני הנכדה שהכי דומה לה. אני ממש התרגשתי לשמוע
)
ציטוטיה:
אני לא חושבת שאני אי פעם אזכור ציטוטים. והיה לי אחד הסופ"שים המצחיקים.
מתנגן בראש / בפלייליסט:
שירים של מקפליי
המלצת השבוע:
אל תשחקו הגטו, בגטו.
(לא שעשיתי את זה עדיין ושאני מדברת מניסיון, אבל ילדים מהקבוצה שלי שוקלים את זה.XD הגטו = משחק סטייל העיירה, רק הגטו
)
התמונה הכי חמה:
חתיך

RockinKeren

New member
כן

אוי תשתקי, את יודעת איך התחלתי להמציא לו שטויות? כי זה כאילו היה ראיון ואני הייתי מרואיינת כאילו אני הדמות הראשית. והצלחתי להמציא שטויות.

אוי, אלוהים, היית צריכה להיות קטניס? XD

זה כמו לכתוב פאנפיק רק יותר גרוע כי את לא מכירה את הפאנדום.

RockinKeren

New member
חחחחחחח

תקשיבי זה היה כזה שאלות כאפה, היה: שם, גיל, מקום מגורים, אירוע שקרה לך לאחרונה (משחקי הרעב כאילו
), אנשים שהשפיעו עלייך (גייל ואבא שלה), דברים שהיא אוהבת/לא אוהבת בעצמה (העובדה שהיא ציידת טובה/יש לה בעיה להיות עם בנים
), ומשהו שאת רוצה להוסיף. קיצר אז שרדתי, ולא הייתי צריכה לדעת יותר מידי בשביל לענות על הדברים האלה.
ורואה שכן ידעתי את הפאנדום גם בלי לקרוא?! XD

Little Ray

New member
הוו גאד, מה עוללת לקטניס היקרה?

איזה שקרים המצאת עליה?
~רגע של התלהבות - יאי! עוד 5 ימים יוצאת הספר האחרון של הטרילוגיה בעברית~

RockinKeren

New member

כתבתי את השם שלה, את הגיל שלה, ואת המקום שבו היא חיה. כתבתי שהיא הלכה למשחקי הרעב כי היא התנדבה ללכת במקום אחותה הקטנה, שהיא ניצחה במשחקי הרעב ועוד כמה דברים על משחקי הרעב.
וחוצמזה כתבתי שהדמויות שהכי השפיעו עליה היו אבא שלה וגייל שבזכותם היא נעשתה למי שהיא ולמה שהיא ובזכותם היא יודעת לצוד יותר טוב. כתבתי גם שמה שהיא אוהבת בעצמה זה שהיא ציידת מאוד טובה ושזה עזר לה לנצח ומה שהיא לא אוהבת בעצמה זה שמאוד קשה לה להיות עם בנים (בקטע רומנטי). מספיק מדויק ולא שקרי?
(מאוד לא מוצא חן בעיניי הזלזול הזה.
)

Little Ray

New member
שלרוח|יפה. 88 זה ציון יפה על חירטוט מפי משהיא

שלא קראה את הספרים. והזלזול נובע מחוסר הקריאה שלך.. משחקי הרעב טובים מידי בשביל שלא יקראו אותם

RockinKeren

New member
98**

ומה לעשות שלא הספקתי לקרוא. מסתבר שמלבד לקרוא ספר היו לי מאתיים מבחנים,בחנים ומועדי ב'. אבל החלטתי שכל פעם שאני בבייביסיטר אני אקרא. אז התחלתי לקרוא.:)

Little Ray

New member
אוקיי, זה כבר לא הוגן..

אני בדרך כלל קוראת ברכבת, זה הזמן היחידי הנורמאלי שיש לי. ומה את מתחילה לקרוא? את משחקי רעב או מתחילה בכללי?

RockinKeren

New member
שתקי, ותשמחי בשבילי.XD

קודם משחקי הרעב, אם אח"כ אני אמצא סיפורים מעניינים אז אני אמשיך.
פשוט זה הזמן היחידי שאני באמת יושבת ויכולה לקרוא, כי בבית אני לא יכולה להתרכז, וגם אין לי בדיוק זמן בין הלימודים. אז בייביסיטר הילדים תמיד ישנים ושקט ואפשר להתרכז אז אני קוראת.

קראתי באנגלית.

אבל אני עדיין אקנה את זה בעברית למרות שיש לי את כל הטרילוגיה באנגלית! ^^ אני משלימה סריות.

Little Ray

New member
אני פשוט עצלנית מידי לקרוא אותם באנגלית.

והולכים להביא לי שובר לסטימצקי ליומולדת.. אז, יאי ^_^

למעלה