מסכמים את השבוע

אריה31

Member
מנהל
מסכמים את השבוע

שיר השבוע של אפרת: שיר השבוע לא של אפרת: אירועים יפים שקרו לך השבוע: אירועים פחות נעימים שקרו לך השבוע: סידרת/תוכנית השבוע: האם את/ה מתכנן/נת ללכת להופעה של אפרת בתקופה הקרובה?

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע של אפרת:מגדלור לא של אפרת:בניתי עליך -עומר אדם\יום חולין אילנית אירועים טובים:קניתי מתנה לאמא+יום כייף \נהנתי לשמוע את הדיסק של לאונרד כהן ברשת.בהמשך מקווה לקנות הרגל קצת יותר טוב מקווה שתמשיך. לא נעים:היה לי כאב רגל מאוד קשה שבקושי יכולתי לדרוך על הרגל.המזגן התקלקל באחד הערבים הקרים בסוף הסתדר. ואי הבנה עם חברה . תוכנית:האח הגדול\לה לה לנד הולכת בשלישי להופעה של ראשון.

אריה31

Member
מנהל
מסכם עוד שבוע דרמטי

שיר השבוע של אפרת: תמיד כשאתה בא שיר השבוע לא של אפרת: דם חם - שרי אירועים פחות נעימים שקרו לי השבוע: מי ביוב הציפו לי את הדירה במשך יומיים!! וזה גרם לעימות בעייתי עם בעלי הדירה שלי אירועים יפים: הסתימה תוקנה וההדורים יושרו סידרת השבוע: סרוגים, פרק אחרון בעונה השלישית עדיין לא יודע אם אלך לאחת ההופעות

bali

New member
מנהל
מסכמת

שיר השבוע של אפרת: לא זכור לי אחד ספציפי שיר השבוע לא של אפרת: SPACE ODITY של בואי וגם אבות ובנים של אביתר בנאי. אירועים יפים שקרו לך השבוע: נפגשתי עם חברה טובה אחרי שלא יצא להיפגש שבועיים שלושה. היה כיייף. אירועים פחות נעימים שקרו לך השבוע: אתמול נתקעתי בעבודה עד 23:30 בלילה. היה זוועה. סידרת/תוכנית השבוע: העונה השמינית של "האוס". האם את/ה מתכנן/נת ללכת להופעה של אפרת בתקופה הקרובה? לא. אין תקציב כרגע וחבל לי ללכת שוב לאותה הופעה. יאללה,
לילה טוב.

bali

New member
מנהל
לאיזה מהשניים אתה מתכוון?

התקלתי הפעם בשני שירים

Francine1

New member
מסכמת

שיר השבוע של אפרת: כמו שזה היה שיר השבוע לא של אפרת: Van Canto\Primo Victoria אירועים יפים שקרו לך השבוע: שבוע של קונצרטים והופעות במסגרת ביה"ס.. במקום לימודים רגילים [כי הרבה היו בחזרות] היו לנו הרצאות מעניינות על פסיכולוגיה, פוליטיקה וכו'.. היה ממש מעניין! אירועים פחות נעימים שקרו לך השבוע: אנשים שאיכזבו, מצב רוח לא שמח במיוחד, וכד'. סידרת/תוכנית השבוע: הממ, חברים, לחלוטיןD: [יש לי את מארז כל העונות ואני חורשת] האם את/ה מתכנן/נת ללכת להופעה של אפרת בתקופה הקרובה? לצערי לא..היא לא מגיעה לאזורים שאני יכולה להגיע אליהם.

אריה31

Member
מנהל
דווקא לפי הפייסבוק נראה שיש לך מצב רוח עופרית

אבל כבר הבנו שאני לא ממש קולט אותך חחח

Francine1

New member
חחח זה לא שאתה לא קולט אותי

זה פשוט שאני לא באמת מראה את חוסר המצברוח שלי

אריה31

Member
מנהל
יש לי אבחנה נוספת

או שאני מסתכל על הדברים הטובים שבך יותר מאשר את עצמך

Francine1

New member
חחחח זה גם יכול להיות. אתה מקסים

וסליחה על הדיליי,רק עכשיו שמתי לב

ednaye10

New member
מסכמת

שיר השבוע של אפרת:כמו שזה היה שיר השבוע לא של אפרת:הכל מסתדר/סמדר אקראי(שיר אופטימי שתמיד מעודד אותי) אירועים יפים שקרו לך השבוע:הייתה לי פגישת עבודה עם המנהלת שלי והיא נתנה לי הרגשה שהיא מאמינה בי ומרוצה ממני
אירועים פחות נעימים שקרו לך השבוע:הייתה אזכרה לאבא שלי.תהיתי לעצמי איך עברו ארבע שנים מאז שהוא נפטר
סידרת/תוכנית השבוע:לא יצא לי לראות,אני בתקופת מבחנים. האם את/ה מתכנן/נת ללכת להופעה של אפרת בתקופה הקרובה?לא ממש.הרבה זמן לא הלכתי ואין לי כרגע כסף בשביל זה. שבוע טוב לכולם
!

למעלה