מסכמים את השבוע

אריה31

Member
מנהל
מסכמים את השבוע

שיר השבוע של אפרת

שיר השבוע לא של אפרת

איך היה לכם בפורים? איך חגגתם?

לאיזו הופעה הולכים בקרוב, של אפרת או אפילו לא שלה?

משאלה לשבוע החדש

ady18

Well-known member
מסכמת

אפרת לא שמעתי
לא של אפרת: ביום ובלילה כוורת
פורים ביינתים לא הכי מיוחד קפצנו לבת דודה לבקר את הקטנים לראות אותם מחופשים וחגגנו בקטנה לבן דוד שהיה לו יום הולדת. היום קצת טיול השתנה היה אמור להיות ג'יפים בסוף מאלתרים משהו כמובן בגלל המצב בדרום.
ומחר באיחור אומנם מסיבה סמלית של חברים ברוח פורים ומשלוחי מנות אחד לשני.
כרגע אם לא יהיה שינוי אז יש זמן אומנם אפרת במחווה לחלונות הגבוהים ואחריה נחליט מה נלך.
משאלה: שמזג האוויר ימשיך להיות ככה.

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע של אפרת: אה אה אה

שיר השבוע לא של אפרת: שיר לאסף - קרן פלס

איך היה לכם בפורים? איך חגגתם? רביעי בערב - הייתי בערב קבלי עם הרצאה, קריאת מגילה ומסיבה, חמישי בצהריים - סעודת פורים משפחתית מקסימה

לאיזו הופעה הולכים בקרוב, של אפרת או אפילו לא שלה? ברביעי הקרוב להופעה של מוריה אור

משאלה לשבוע החדש: רגיעה ביישובי הדרום

ednaye10

New member
מסכמת

שיר השבוע של אפרת:לא שמעתי אותה.

שיר השבוע לא של אפרת:לילה כיום יאיר/אביתר בנאי

איך היה לכם בפורים? איך חגגתם?לא חגגתי את פורים.החלפנו בעבודה משלוחי מנות וזהו.

לאיזו הופעה הולכים בקרוב, של אפרת או אפילו לא שלה?אין לי תכנונים אבל אני מתכננת לראות סרט עם חברה בשבוע הבא.

משאלה לשבוע החדש:שקט נפשי ושהכל יסתדר.

bali

New member
מנהל

שיר השבוע של אפרת - דיאטה

שיר השבוע לא של אפרת - hallelujah בביצוע המדהים מדהים מדהים של ג'ף באקלי. מעטים הם אלה שמתעלים על לאונרד כהן בשיר הזה, ג'ף מצליח!

איך היה לכם בפורים? איך חגגתם? ואוו, חגגתי ממש עד לא ידע. ביום ראשון היתה לנו מסיבת פורים בעבודה והיה כייף, ברביעי בית קפה ועיר הקרח עם שתי חברות - היה מרהיב. בחמישי ראיתי את הסרט הגאוני של אסי דיין "ד"ר פומרנץ" עם אשתו של אבא שלי, אתמול בבוקר הייתי שוב עם חברות, הפעם בעדלאידע של ירושלים (אצלנו חגגו אתמול, בשושן פורים), היום בראנצ' עם 3 חברות בסינמטק, ואח"כ המשכתי עם אחת מהחברות ועוד זוג חברים לראות את הסרט האירני "פרידה" שזכה באוסקר על הסרט הזר.

לאיזו הופעה הולכים בקרוב, של אפרת או אפילו לא שלה? אולי להופעה של אפרת בשירי יפה ירקוני בבית אביחיל.

משאלה לשבוע החדש - שיהיה שקט בדרום! וברביעי בת דודה יקרה שלי מתחתנת, אז שהיא תהיה הכי מאושרת בעולם ושאראה אותה כבר ככלה

למעלה