הפתעות בצימר ??

המנער

New member
מושלך-לא מחובר לכלום..

עכשיו דמייני.. את מגיעה לצימר בערב...מגיע רגע לפניו,הראש כבר עסוק בכל מיני מחשבות נעימות.. את פותחת את הדלת,ופוסעת פנימה...את חולצת נעליים בכניסה,וצועדת אל עבר המיטה... בדרך את דורכת על משהו...רך ונעים...את מרימה אותו,וניגשת להדליק את האור.. תמשיכי מכאן..(כן, זה היה זין מושלך אם היה לך ספק..)

דמיינתי

והמראה היה ממש לא מלבב זין משומש ומעוך בתוך כף ידי אני מרימה קול צעקה וזעקה חדה ,משליכה אותו הרחק ממני, מקללת את כל העולם ובורחת כל עוד נפשי בי..אם רגליי יעמדו בזה ולא אתעלף. לא רוצה זין מושלך!

יש לי נטייה שכזו

כל דבר שמצחיק אותי בקריאה אני פשוט ישר מתחילה לדמיין את זה ותארי לך מה אני רואה לנגד עיניי... זו פשוט סצינה מטורפת. זין שהושלך ונמצא בכף ידי ומנגד זין גדול מימדים שמנער.. (נו..עוד לא חזר מהניעור?)

איזה סרטים אתה רואה?

אתה לא חושב שבעלי הצימרים מנקים את ה-ז' המושלכים אצלם לפני כניסת אורח חדש???

י ו א ב

New member
יותר מידי

ז' זה אולי מוזר לי, אבל לך זה אמור להיות סבבה, לא ככה??

jake sully

New member
פתאום נזכרתי

היא היתה גרושה חרמנית במיוחד שהרבה זמן לא היה לה סקס. בררנית. אנחנו בצימר, הג'קוזי רק מתחיל להתמלא, אנחנו בתוכו. חושך. העניינים מתלהטים ואנחנו בדוגי. זה מרגיש נעים ורטוב. היא גונחת בקול. משם למיטה זיקוקים וניצוצות. אחרי שעתיים של פעילות מבצעית אני לוחש לה באוזן שיהיה נחמד לנסות בישבן. היא עונה לי להפתעתי הגמורה "כבר ביקרת שם היום כשהיינו בג'קוזי". איך זה בתור הפתעה?

זה עלבון

לא הפתעה
לאלה שביקרו וסללו לך את הדרך ל"שם", היה יותר רחב משלך.... העיקר שנהניתם, מפרגנת

jake sully

New member
אם זה הפירגון שלך...

רק לידיעתך, אני הייתי הראשון שביקר שם. את יכולה לשאול אותה. בלי קשר לזה, יש גברים עם זין יותר רחב משלי ויש גברים עם זין יותר צר משלי. אז מה? עד היום אף אחת לא התלוננה.

איך אתה רוצה שאני אשאל אותה??

תשאיר כתובת/טלפון בית/עבודה/בעל/שם שלה... אל תעלב לי, כי לא זו היתה הכוונה... אם אף אחת לא התלוננה, גם אני לא מתכוונת להתלונן. שיהיה לנו אחלה של יום

למעלה