שרשור המלצות

שרשור המלצות

שיר שעבר חרישה בזמן האחרון
אלבום ששווה להאזין לו
ספר טוב שקראתם לאחרונה
סרט טוב שראיתם בשבוע האחרון
תוכנית טלוויזיה שכדאי לעקוב אחריה
מסעדה טובה שאתם ממליצים עליה

Guy M1

New member

שיר: הדר ברנשטיין - ממשיכים לרוץ (אחד השירים הכי יפים שיצא לי לשמוע) אלבום: רוני דלומי + נתן גושן - שני אלבומים מלאים ברגש. פשוט תענוג לאוזניים וללב. ספר: לא קורא
סרט: ראיתי סרטים בשבוע האחרון אבל אף אחד מהם לא מומלץ, אז אני אמליץ על "שמש נצחית בראש צלול" - אחד הסרטים האהובים עלי. תוכנית: וואי יש מלא. נלך על The Life & Times Of Tim - סדרת אנימציה מצחיקה בטירוף, ואני אוסיף גם את The IT Crowd - עוד סדרה קורעת מצחוק. מסעדה: אין

shoham95

New member

שיר: Loosing My Religion- REM וגם Lotus Flower- Radiohead אלבום: להשאר- דודי בר דוד ספר: אות מאבשלום- נאוה מקמל עתיר תכנית: מצב האומה!

עידמןן

New member

שיר: אבא של שלמי שבת !
אלבום: " אין כמו אהבה" דודו אהרון ספר: לא קורא סרט: "סוס מלחמה" תוכנית: סברי מרנן
מסעדה: אין

אמא שלי מכורה לסברי מרנן

וכל שאר המשפחה לא מצליחה להבין למה... ואנחנו כולנו עדיין רואים את זה איתה

LeAnnDylan

Well-known member
שיהיה

שיר שעבר חרישה בזמן האחרון יש את השיר הזה, שאני לא יודעת איך התאהבתי בו, שיר משמשי לגמרי אבל די ממכר - http://youtu.be/SpJdhC5E8Vg ויש את שיר הזה, שהוא יותר הוויל האוס שלי - 16 Tons - http://www.youtube.com/watch?v=NLcArmgC5tU אלבום ששווה להאזין לו החדש של קלרקסון? לא יודעת. את האלבומים שאני שומעת, אתם לא תשמעו. (אם בכל זאת זה מענין מישהו, האלבם Eleven של מרטינה מקברייד הוא יצירת מופת
) ספר טוב שקראתם לאחרונה Bossypants - Tina Fey. כל אוהבת טינה פיי/30 רוק שאין להם בעיה לקרוא באנגלית חייבים את זה לעצמם. ספר ענק! סרט טוב שראיתם בשבוע האחרון לא רואה סרטים שאין בהם את דרו ברימור. אבל פוטלוס היה חמוד ביותר
תוכנית טלוויזיה שכדאי לעקוב אחריה Are You There Chelsea שמבוססת על הספר הכי מצחיק שקראתי בשנה האחרונה - Are You There Vodka, It's Me, Chelsea של צ'לסי הנדלר (ההיא מהלילה עם צ'לסי) מסעדה טובה שאתם ממליצים עליה ממ אני אוהבת את קאזה דו ברזיל [לא את הסניף המזעזע ברשל"צ]. למרות שכבר יומיים הדבר היחיד שאני מפנטזת עליו זה הסלט חלומי של קפה גרג (כל אחד והסטיות שלו...) הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

בזמן האחרון התמכרתי ל-Drive By, השיר החדש של Train. ממכר בטירוף! ראו הוזהרתם
http://www.youtube.com/watch?v=KrWI-9GTHKM
Daughtry - Break The Spell
טוב פה אני זה שצריך המלצות חחח... יש לי את הארבעה הראשונים של A Song of Ice and Fire שמחכים שאני אקרא אותם.
Real Steel ("פלדה אמיתית") - אחלה סרט! הוא רק נראה דבילי לפני, אבל תנו לו צ'אנס
צ'אק, שעוד מעט מסתיימת
Granita - מסעדה איטלקית מצויינת על כביש 4 דרומית לחדרה (צריך לבוא מדרום)

Melen cholya

New member
גם אני !

שיר שעבר חרישה בזמן האחרון
- Hurts - Wonderful Life
אלבום ששווה להאזין לו
- Mylo Xyloto האלבום החמישי של Coldplay
ספר טוב שקראתם לאחרונה
- אדום החזה של יו נסבו
סרט טוב שראיתם בשבוע האחרון
- לא אוהבת סרטים.
תוכנית טלוויזיה שכדאי לעקוב אחריה
- The voice
מסעדה טובה שאתם ממליצים עליה
- לא אוהבת מסעדות.

al19

New member
חדש! אבל מנסה לענות >

שיר שעבר חרישה בזמן האחרון - לא יודע כל כך מה רץ
אלבום ששווה להאזין לו - the Queen - red Album - אחד האלבומים הכי יפים שיצאו לטעמי, ובטוח הכי יפה של להקת QUEEN האגדית, המבחר שירים שם אדיר ! ספר טוב שקראתם לאחרונה - המדריך לטרמפיסט בגלקסיה - טיפה ארוך.. אבל אם מתגברים על האורך הוא אחד הספרים היותר טובים ! סרט טוב שראיתם בשבוע האחרון - החבובות ! הסרט הכי מצחיק והכי טוב שראיתי מזה שנים בקולנוע ! הם שוברים את המחסום הרביעי ! הם שרים שירים ענקים ! הם מספרים בדיחות קורעות ! זה פשוט .. עובד... תוכנית טלוויזיה שכדאי לעקוב אחריה - the big bang theory - רק בשביל השחקן שקיבל גראמי ששיחק שם את שלדון, אבל בכללי סדרה מצחיק ואדירה . מסעדה טובה שאתם ממליצים עליה - Girafffe - שאמרו לי בהתחלה מסעדת נודלס אני אמרתי מה אני קונג פו פנדה ?!? תביאו בשר ! אבל הצליחו לסחוב אותי לשם ומאז אני מכור...הנודלסים שם כל כך מתוחכמים והמנות כל כך גדולות וטעימות שכל מנה שאני אוכל שם זה כאילו הרפתקאה מדהימה חדשה. אני אישית ממליץ לאוהבי החריף עד החריף בלתי אפשרי את המנה הפיליפינית החריפה, היא התגלמות גן עדן (עם טונה חריף) ....

הכוונה היתה שיר שאתה חורש עליו

Big Bang Theory אכן סדרה למופת!
דווקא בג'יראף אני תמיד מזמין "אטריות שחורות", והם תמיד מזהירים אותי שהמנה הזאת קטנה
היא באמת קטנה
החבובות נורא רציתי ללכת אבל לא היה לי עם מי
ראית בקולנוע? הקרינו לפני זה את הסרט הקצר של Toy Story?

al19

New member
איזה אחלא מנהל פורום אתה !

באמת !!!! בפורום הקודם שהייתי בו המנהל לא שם על כל מי שכתבב ופה שמתי לב שאתה מגיב ממש לכל אחד שפרסם הודעה בשרשור הזה !!!! אז קודם כל אתה תותח ! עכשיו בקשר לשיר שאני חורש... טוב נו אני לומד עיצוב ופיתוח משחקי מחשב בשנקר ועכשיו בפרוייקט סוף סמסטר היינו צריכים לבחור יצירת מופת ולבנות עליה משחק אז בחרנו את bohimian rhapsody של QUEEN אז זה שיר שממש חרשתי עליו בזמן האחרון . ג'יראף זה אחלא מקום ! החבובות קיבל אצלי 10 מתוך 10 ץ... ואין הרבה סרטים שמקבלים את הציון הזה ממני בוא. נארגן מפגש פורום THE VOICE !!! ונראה כולנו את החבובות ! ביחד ! כן הקרינו את הסרט אנימציה הקצר ! והוא היה ממש יפה .

די נו, תמשיך

קודם כל תודה
איזה יופי שאתה לומד פיתוח משחקי מחשב! זה נראה לי ממש מעניין. איזה סוג משחק אתה מפתח לפרוייקט סוף סמסטר?

al19

New member
כפי שאמרי

זה בעיקר קונספט רעיוני למשחק ופחוט משחק בפועל ואת הקונספט פיתחנו קבוצה של כמה אנשים אתה באמת רוצה את כל הקונספט ?

אם בא לך לשתף, אני אשמח לשמוע

אפשר בקצרה, אתה לא חייב באמת לשתף ה-כ-ל
אתם אמורים גם להמשיך ולפתח את המשחק הזה או בשלב מאוחר יותר לעשות משחקים אחרים?

al19

New member
משחקים אחרים,

תראה בסופו של דבר הקורס הזה הוא משהו שבסוף יהיה לך משחק פלאשי פשוט.. לא משחק מטורף ... אז המשחק שדיברנו עליו .. ישאר בגבולות הפנטזיה...

ofir c

New member
ננסה את זה :)

שיר שעבר חרישה בזמן האחרון: עידן רייכל - חלומות של אחרים אלבום ששווה להאזין לו: משה פרץ - זיקוקים ספר טוב שקראתם לאחרונה: עץ החיים (סיפורים מן החיים) - מרדכי אדם צובה סרט טוב שראיתם בשבוע האחרון: 127 שעות תוכנית טלוויזיה שכדאי לעקוב אחריה: עספור (גם בשידורים חוזרים רוב הסדרות לא מגיעות לרמה שלה...) מסעדה טובה שאתם ממליצים עליה: נזרום על פאב...

תורי :)

שיר שעבר חרישה בזמן האחרון - rolling in the deep של adele אלבום ששוה להאזין לו - האלבום האחרון של amy winehouse ספר טוב שקראתי לאחרונה- סדרת משחקי הרעב סרט טוב שראיתי בשבוע האחרון- הצלצול תוכנית טלוויזיה שכדאי לעקוב אחריה- lost מסעדה טובה- art the coco מסעדת שוקולד מדהימה ליד כרמיאל

למעלה