ברוכים הבאים לפורום The Voice ישראל!

ברוכים הבאים לפורום The Voice ישראל!

שלום לכולם! ברוכים הבאים לפורום המוקדש לתוכנית The Voice ישראל!
התוכנית, שמקורה בהולנד, עושה עלייה אחרי שכבר עשתה סיבוב בכמה מדינות בעולם, וכאן המקום לדבר על גרסתה הישראלית. The Voice היא תוכנית ריאליטי מוזיקלית עם טוויסט. כפי שמרמז השם, הדגש הגדול בה הוא על הקול של הזמר או הזמרת. כדי להתקבל לנבחרת, המנטורים צריכים לבחור את המתמודדים בהסתמך על השירה שלהם בלבד, מכיוון שהאודישנים מבוצעים כשהגב של המנטורים אל המתמודדים. התוכנית עולה לשידור בערוץ 2 (רשת) בשבת - 07.01.12. אבל אנחנו מתחילים להתכונן כבר מעכשיו! אתם מוזמנים להציג את עצמכם בשרשור הזה ולספר לנו למה אתם מצפים מהתוכנית החדשה
שתהיה לכולנו גלישה נעימה! ניר

shoham95

New member
מצפה שתהיה טובה כמו הגרסא האמריקאית

אמנם אין סיכוי שזה יקרה, אבל מותר לצפות.

אני מצפה שהיא תהיה טובה יותר מהאמריקאית

האמת שמה שאני הכי מצפה לו זה למצוא מישהו ששר ברמה הכי טהורה, בלי מניירות, התחנפויות ושאר שטויות. מישהו שהקול באמת עושה את העבודה בשבילו, בן אדם טוב שאפשר להזדהות איתו. מספיק לי אחד כזה, אבל לא אתנגד לכמה

LeAnnDylan

Well-known member
מזל טוב!!

טוב, חוץ מזה שבאתי להגיד מזל טוב ובהצלחה בניהול, באתי לוודא שאתה מתחיל להכין אלפחורס למפגש פורום

LeAnnDylan

Well-known member
מה זאת אומרת לא בשבילי

מעליבן שכמותך! תשמור לי כמה

זה סתם יוצר סכסוכים

"מה? למי אתה שומר?! מי זאת הדילן הזאת בכלל, אנחנו מכירים אותה??" (זה לא אני, זה מה שהחבר'ה מהלימודים יגידו...)

LeAnnDylan

Well-known member
אתה לא צריך להביא להם ואז למנוע מהם

כמה. אתה פשוט צרך להשאיר בבית כמה בשבילי. מה שהם לא יודעים שהיה קיים לא יחסר להם לעולם...

LeAnnDylan

Well-known member
נו באמת, מה אתה טירון

תכניס כמה לקופסה ותחביא בחדר שלך כמו בימי המנדט הבריטי

Jen74

New member
ברכות לפורום למנהל ולגולשים שעוד יגיעו

אני מתכננת לראות את תוכנית הפתיחה ולפי זה אני אחליט אם להמשיך לצפות או לא. את הגירסה האמריקאית לא יצא לי לראות אבל הבנתי בערך מה הפורמט. עקבתי אחרי X FACTOR USA במשך כל העונה גם ביוטיוב ולפעמים גם בשידורים בערוץ 3 ב-HOT וכל הזמן ראיתי תגובות של גולשים שזאת תוכנית יותר מוצלחת מ- THE VOICE. אז עכשיו יהיה נחמד לראות את הפורמט הישראלי של THE VOICE ואולי בכלל אין מה להשוות...

אני עקבתי דווקא אחרי הגירסה הבריטית של X Facor בעונה האחרונה, ומאוד אהבתי! לאמריקאית פחות התחברתי, היא היתה... אמריקאית מידי
ל-The Voice יש שלבים קצת אחרים שמבדילים אותה מהפורמטים האחרים, השלב הראשון של האודישנים מלהיב במיוחד, מקווה שהגירסה הישראלית גם תהיה מלהיבה ועם הרבה כשרונות.

כן

כל התפאורה, התאורה, הבמות, ההופעות, הכל אמור להיות מפואר וגרנדיוזי כמו באמריקאי

למעלה