רונה בבארבי!!!

רונה בבארבי!!!

חברות וחברים יקרים... כמו שכבר בטח ראיתם...מתוכננת הופעת ענק של רונה בבארבי בתל אביב ב11.01.12!!! אצטט לכם מדף הארוע בפייסבוק (לחברים של הפורום בפייסבוק שלחתי גם הזמנה
) :
"אחרי ארבעה אלבומי סולו מצליחים, שיתופי פעולה עם מיטב המוסיקאים בארץ ושנים של הופעות מול קהל מעריצים אדוק, רונה קינן מגיעה לבארבי עם מופע חדש שהוא אירוע מוסיקלי רענן וייחודי, עתיר חשמל ואנרגיה. המופע יהיה חלק מסדרה שתיתן במה ליוצרים אלטרנטיביים בסצינת המוסיקה המקומית ותייצר פסטיבל של לילה אחד שיחתם במופע של רונה קינן עם אורחים מיוחדים. "המראות ונחיתות" הוא מרחב תעופה שמחולק לשלושה איזורים: טרמינל 1: דויד פרץ מיני הופעה אלקטרו אקוסטית טרמינל 2: "הכיתה" - בכורה לטריו חדש! טרמינל 3: רונה קינן מארחת את ערן צור"
לי זה נשמע כמו ערב מפוצץ במיוחד...כזה שממש לא בא לי לפספס...מה איתכם?? אני בעד שגם ננצל הזדמנות כזאת להראות את נוכחות הפורום במיטבה...
(שמעתי על מסורות מהעבר לגבי הופעות --עוגיות לרונה ועוד דברים שאני לא זוכרת..) ואני בהחלט בעד שנתחיל במסורת חדשה..אז זה גם הזמן להתחיל להציע הצעות
שימו
! ממש שווה לרכוש כרטיסים מוזלים ויש מספר מוגבל של כרטיסי הנחה ב 60 ש"ח! שאפשר להשיג עכשיו כאן: https://tickets.barby.co.il/TemplatesPage/hazmen_cards.aspx?id=382&fr=1 אז כדאי למהר
מי שהולך, שיעדכן כאן, אולי באמת נצליח להתארגן ולהגיע לשם כפורום
דף האירוע לעוד פרטים - http://www.facebook.com/events/319861484692306/ אז שיהיה שבוע מעולה לכולם

ROTEM30035

New member
ובכן, הנה הנה זה קורה

הזמנתי כרטיסים. ואפילו, שאני שונאת מופעי עמידה ואת הבארבי בפרט. אבל היי... מי אם לא פורום רונה קינן הופך מופעי עמידה לישיבה? (אגב זכרונות ממופע ה-בי-סיידס באוזן-בר) סוכריות-מזל עלי, מאפים זה לא התחום שלי. נוף, מה עם עוגיות או פסטה ביתית? בואו בהמוניכם!

rachelgw

New member
וואלה? יהיה מפגש פורום ספונטני?

האמת שאני ממש רוצה לבוא... עדיין מחפשת פרטנר/ית.. אני מקווה שבקרוב אני אמצא! אני בטוחה שהולך להיות מופע מעולה :) אז... נתראה!

rachelgw

New member
כאלו אנחנו :)

אגב, נראה לכן שזה יתחיל באמת בעשר??? או שאני אוכל לאחר? כי אני לומדת עד 10 ורבע...

אני מחבבת את הברבי

אבל ההופעה יוצאת על הרוטציה במחלקת חירום, ואין לדעת אם אני אהיה שם כל היום או כל הלילה...

למעלה