שרשור הכוונה ומודיעין 04/03

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
יהיה לך עדיף 567 לצומת גהה ומשם כל קו לבלינסו

אני מעדיף לקחת 561 למרכזית כי אני מגיע מהמרכז
ו641/921 מגיע פעם ב
מאשר הסיבוב דרך הוד השרון ועוד עם 561 מרובה התחנות. עם 567 לטעמי עדיף לרדת תחנה אחת אחרי גהה, כי מרחקה ההליכה בין התחנות בגהה ארוך מידי.

אורי404

New member
יש בזה משהו.

מאשר הסיבוב דרך הוד השרון ועוד עם 561 מרובה התחנות. עם 567 לטעמי עדיף לרדת תחנה אחת אחרי גהה, כי מרחקה ההליכה בין התחנות בגהה ארוך מידי.
יש בזה משהו.
אלא אם זה בשעות, ש561/571 מגיעים לבלינסון. ביתר שעות היום, אכן עדיף לרדת בבני ברק ליד רחוב השומר/אהרונוביץ' ובצד השני להחליף לכל קו לכיוון בלינסון, כמו 51, 66 או 82. מה גם, שברב קו התשלום הוא עבור נסיעה אחת.

olli3

New member
מנהל
לא רק זה, ממרכזית פתח תקווה רק 51/87/641

יש בזה משהו.
אלא אם זה בשעות, ש561/571 מגיעים לבלינסון. ביתר שעות היום, אכן עדיף לרדת בבני ברק ליד רחוב השומר/אהרונוביץ' ובצד השני להחליף לכל קו לכיוון בלינסון, כמו 51, 66 או 82. מה גם, שברב קו התשלום הוא עבור נסיעה אחת.
לא רק זה, ממרכזית פתח תקווה רק 51/87/641
טובים. 49/66 עוד עושים סיבוב במרכז העיר לפני כן, סתם מיותר... 51 גם עובר דרך השוק... זניח אבל עדיין. אם יש 921/641 אז פשוט עולים עליהם, אם זה בבוקר אז כמו שאמרת, למרות שזה ייקח זמן מה בבוקר... ואם לא עדיף דרך החלפה תחנה אחת אחרי גהה.

Achelois

New member
מראשל"צ לפארק אפק ראש העין?

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מה הדרך הכי מהירה להגיע לפארק אפק, רחוב המלאכה? אני מגיעה ברכבת, השאלה האם כדאי לרדת בפתח תקווה סגולה ויש משם תחבורה או שיש תחבורה נוחה מתחנת רכבת בראש העין? תודה

Nike17

New member
איך אני מגיע מקניון גבעתיים מחר לת"מ תל אביב?

מה הדרך הכי מהירה להגיע לפארק אפק, רחוב המלאכה? אני מגיעה ברכבת, השאלה האם כדאי לרדת בפתח תקווה סגולה ויש משם תחבורה או שיש תחבורה נוחה מתחנת רכבת בראש העין? תודה
איך אני מגיע מקניון גבעתיים מחר לת"מ תל אביב?
בסביבות 10-10:30, או מבית הפניקס לתחנה המרכזית החדשה מישהו יודע איזה קו ? זה דחוף לי למחר ! :(

droriko

New member
בואי תלמדי משהו

אמממ...
אני לא יודע עם אני יספיק,הוא יוצא מעתידים ב10 נכון ? ובית הפניקס קרוב לקניון גבעתיים 5 דקות בערך,אתם חושבים שאני יספיק ?
בואי תלמדי משהו
אם את מדבר על 10 בערב אז תכתבי 22:00 ולא 10 , את סתם מבלבלת פה אנשים עכשיו . וכן האחרון יוצא ב-10 בערב , יקח לו 25-30 דקות להגיע .

olli3

New member
מנהל
אפשר עם 55 קווים לכצנלסון (נסיעה של כמה תחנות

סוריי על החפירות....
אין עוד קווים ?:(
אפשר עם 55 קווים לכצנלסון (נסיעה של כמה תחנות
ומשם להחליף ל60/160 דן למרכזית. כל הקווים פועלים עד מאוחר.

droriko

New member
יש את 39 שעובד עד 12

סוריי על החפירות....
אין עוד קווים ?:(
יש את 39 שעובד עד 12
הוא מגיע למסגר ומשם את יכולה להחליף ל51/60/501 אבל איפה היעד הסופי שלך ? כי אני מניח שאת לא גרה בתחנה המרכזית .

olli3

New member
מנהל
מרכבת ראש העין קו 100 של אפיקים.

מרכבת ראש העין קו 100 של אפיקים.
הנסיעה בקו 100 לוקחת דקות ספורות, הוא מתואם עם הגעת הרכבת עד כמה שאני יודע. מרכבת סגולה יש לצאת לכביש 40, משם ניתן לעלות על 5 של קווים (בבוקר נכנס לרחוב המלאכה, בשאר השעות מוריד בפתח פארק אפק, תחילת רחוב עמל). כמו כן בבוקר מכביש 40 יש את 185/285 של אפיקים שאף הם נכנסים לתוך פארק אפק ומגיעים לרחוב המלאכה. ניתן לקחת גם את קווים 86/186/386/486 של אפיקים ולרדת איתם במחלף פארק אפק (על כביש 5), יש הליכה... לו"ז ותחנות של כל הקווים ניתן למצוא באתר www.bus.gov.il מפות לכל הקווים (עם תחנות אוטבווס על המפה כאשר בכל אחת מצויין איזה קווים עוברים בה), ניתן למצוא באתר המפות הממשלתי. הנה קישור למחלף פארק אפק ורחוב המלאכה, תוכלי לראות איפה תחנות הקווים השונים: http://beta.govmap.gov.il?c=iQfk0oW...dirPeX0jVnO37o5g==|zutv5OCInWJX9l4yJ5Io1g==|1

AndreaCorr ©

New member
יד-אליהו

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון "דחוף" - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
יד-אליהו
שלום, מאיפה יותר קל להגיע לשכונת יד-אליהו בת"א, מהתחנה המרכזית או מארלוזורוב? ובאילו קווים? תודה

פשוט להגיע לשכונה?

יד-אליהו
שלום, מאיפה יותר קל להגיע לשכונת יד-אליהו בת"א, מהתחנה המרכזית או מארלוזורוב? ובאילו קווים? תודה
פשוט להגיע לשכונה?
ברגל מתחנה מרכזית 5 דקות. ואתה מגיעה לפינה הדרום מערבית שלה. אבל לאן בשכונה אתה צריך להגיע. מאלוזרוב יש קו 7 וקו 59 מהמרכזית יש /36/37/475 104 ועוד מהיכן אתה מגיע ולאן בשכונה

AndreaCorr ©

New member
בדיוק הוספתי הודעה למטה

פשוט להגיע לשכונה?
ברגל מתחנה מרכזית 5 דקות. ואתה מגיעה לפינה הדרום מערבית שלה. אבל לאן בשכונה אתה צריך להגיע. מאלוזרוב יש קו 7 וקו 59 מהמרכזית יש /36/37/475 104 ועוד מהיכן אתה מגיע ולאן בשכונה
בדיוק הוספתי הודעה למטה
שאני צריכה להגיע ל"רעות" שבשדרות החי"ל. אני מגיעה מירושלים ויכולה להגיע או לארלוזורוב, או לתחנה המרכזית, זה לא משנה לי. מה שיהיה יותר קרוב.

קו 405 מוריד בגשר לה גווארדיה

בדיוק הוספתי הודעה למטה
שאני צריכה להגיע ל"רעות" שבשדרות החי"ל. אני מגיעה מירושלים ויכולה להגיע או לארלוזורוב, או לתחנה המרכזית, זה לא משנה לי. מה שיהיה יותר קרוב.
משם מדובר על 650 מטר הליכה רגלית , בהליכה איטית זה 12-14 דקות. http://g.co/maps/ev7ze לחילופין כמו שציינתי למטה. קו 104 מרחוב לווינסקי בתחנה מרכזית.או קו 7 /59 מארלוזרוב. הם מורידים בצומת יגאל אלון/החי"ל. מרחק 250 מטר הליכה רגלית.

AndreaCorr ©

New member
מעולה

משם מדובר על 650 מטר הליכה רגלית , בהליכה איטית זה 12-14 דקות. http://g.co/maps/ev7ze לחילופין כמו שציינתי למטה. קו 104 מרחוב לווינסקי בתחנה מרכזית.או קו 7 /59 מארלוזרוב. הם מורידים בצומת יגאל אלון/החי"ל. מרחק 250 מטר הליכה רגלית.
מעולה
אקח 405 ואלך ברגל אם כך. תודה רבה, עזרת לי מאוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה