שרשור הכוונה ומודיעין 10/11

מצב
הנושא נעול.

ElFabuloso

New member
33 ו-39 לנמל
היי, אני צריך להגיע לנמל ת"א, מאיפה שאני נוסע יש קווים 39 ו-33 (רמת גן). אני תוהה אם יש חשיבות איזה מהם אקח כי שניהם מגיעים לשם. 33 מהיר יותר מ-39? מישהו יודע להגיד?

guyweiss

New member
33 ו-39 לנמל
היי, אני צריך להגיע לנמל ת"א, מאיפה שאני נוסע יש קווים 39 ו-33 (רמת גן). אני תוהה אם יש חשיבות איזה מהם אקח כי שניהם מגיעים לשם. 33 מהיר יותר מ-39? מישהו יודע להגיד?
39 מהיר יותר. 33 עושה סיבוב בצפון ת"א

loveguitar

New member
2 שאלות לגבי אוטובוסים בת"א
1. איך אני יכולה להגיע מרחוב יפת לרחוב המלך חירם ביפו? אני מיתכוונת להגיע מרכבת מרכז או מכל תחנת רכבת אחרת בת"א. 2. איך אני יכולה לחפש מידע על זה באתר של דן? האתר שלהם כל כך לא ידידותי. ניסיתי דרך הלינק: http://www.dan.co.il/lines/default.asp ואני לא מבינה איך אני אמורה לדעת מה יביא אותי ולאיפה. תודה מראש.

2 שאלות לגבי אוטובוסים בת"א
1. איך אני יכולה להגיע מרחוב יפת לרחוב המלך חירם ביפו? אני מיתכוונת להגיע מרכבת מרכז או מכל תחנת רכבת אחרת בת"א. 2. איך אני יכולה לחפש מידע על זה באתר של דן? האתר שלהם כל כך לא ידידותי. ניסיתי דרך הלינק: http://www.dan.co.il/lines/default.asp ואני לא מבינה איך אני אמורה לדעת מה יביא אותי ולאיפה. תודה מראש.
הקצה הצפוני של רח' יפת קרוב מאוד לרח' חירם
מרחק של 2 דק' הליכה... מרכזת מרכז לכיכר השעון קו 10 (מהיר יותר) או 18 לחצרות יפו ומשם ברגל כ-4 דקות ברח' מרזוק ועזר. ניתן להגיע גם דרך תחנת השלום, באמצעות יציאה לתחנות שעל דרך בגין לכיוון דרום ומשם קווי דן 40, 42, 240, אגד 83 עד חצרות יפו. מרכבת ההגנה ברגל לתמח"ת ומשם קו 41.

loveguitar

New member
הקצה הצפוני של רח' יפת קרוב מאוד לרח' חירם
מרחק של 2 דק' הליכה... מרכזת מרכז לכיכר השעון קו 10 (מהיר יותר) או 18 לחצרות יפו ומשם ברגל כ-4 דקות ברח' מרזוק ועזר. ניתן להגיע גם דרך תחנת השלום, באמצעות יציאה לתחנות שעל דרך בגין לכיוון דרום ומשם קווי דן 40, 42, 240, אגד 83 עד חצרות יפו. מרכבת ההגנה ברגל לתמח"ת ומשם קו 41.
תודה רבה!!

Xylophone

New member
2 שאלות
1- שאלתי כבר פעם: אני צריכה להגיע לבית ראש הממשלה בירושלים. ענו לי אילו קווים לקחת מבנייני האומה. מה זה בנייני האומה בכלל? אין קו ישיר לבית ראש הממשלה או קרוב? אני צריכה לרח' בלפור. 2- אני אצתרך עכשיו לנסוע ברכבת כול חודש מתל אביב לרחובות במשך שנה וחצי. יש איזה מנוי או כרטיסיה ברכבת שמשתלם לי להוציא? או שפשוט להמשיך לקנות כול פעם כרטיס כפול?
מראש

mister K

New member
2 שאלות
1- שאלתי כבר פעם: אני צריכה להגיע לבית ראש הממשלה בירושלים. ענו לי אילו קווים לקחת מבנייני האומה. מה זה בנייני האומה בכלל? אין קו ישיר לבית ראש הממשלה או קרוב? אני צריכה לרח' בלפור. 2- אני אצתרך עכשיו לנסוע ברכבת כול חודש מתל אביב לרחובות במשך שנה וחצי. יש איזה מנוי או כרטיסיה ברכבת שמשתלם לי להוציא? או שפשוט להמשיך לקנות כול פעם כרטיס כפול?
מראש
בנייני האומה נמצאים בסמוך לתחנה המרכזית.
יוצאים מהתחנה המרכזית, חוצים את רחוב יפו והולכים עם כל נחיל האנשים עד המעבר התת קרקעי מתחת לשד' שז"ר. בצדם השני נמצאים בנייני האומה ושם עוצרים קווים 7/8/74/75 שמגיעים לבית ראש הממשלה.

mister K

New member
בנייני האומה נמצאים בסמוך לתחנה המרכזית.
יוצאים מהתחנה המרכזית, חוצים את רחוב יפו והולכים עם כל נחיל האנשים עד המעבר התת קרקעי מתחת לשד' שז"ר. בצדם השני נמצאים בנייני האומה ושם עוצרים קווים 7/8/74/75 שמגיעים לבית ראש הממשלה.
בנוסף לקווים שציינתי, גם קווים 21 ו-32 טובים.

mister K

New member
2 שאלות
מראש
ולגבי השאלה השנייה, לדעתי יש חופשי חודשי בקו.

ולגבי השאלה השנייה, לדעתי יש חופשי חודשי בקו.
אם הבנתי נכון את השאלה,מדובר בנסיעה פעם בחודש
במשך שנה וחצי. במקרה כזה חופשי חודשי לא רלוונטי. כדאי לרכוש 3 פעמים (כל חצי שנה) כרטיסיה של 12 נסיעות (אם באמת בטוחים שהנסיעות יתקיימו לכל אורך מחצית השנה ולא ייפסקו מוקדם יותר).

olli3

New member
מנהל
2 שאלות
מראש
תשובות>>>
1. קווים 21א/21/7/8/74/75 איתם יורדים ברחוב קרן היסוד פינת אחד העם. עם קו 32 יורדים בעזה פינת ארלוזורוב. על הקווים עולים מבנייני האומה. בנייני האומה זה רחוב שז"ר בעצם. הרחוב מקביל לרחוב יפו (פתח מרכזית ירושלים). יש לקחת את הקווים מהצד של בנייני האומה עצמם, עוברים במנהרה לצד השני. כמעט כל קווי ירושלים עוברים במרכזית או ברחוב יפו או בשדרות שז"ר, עקב עומס קווים פשוט אין מקום לכולם ברחוב יפו (בפתח המרכזית), אז חלק מהקווים פשוט עוברים בשדרות שז"ר. בהגעתך למרכזית ירושלים אני ממליץ בחום שלא להיכנס לתוך קניון המרכזית על מנת לצאת לצד השני (לרחוב יפו). בירידה ברציף ההורדה מומלץ לחזור אחורה, לחלוף על נפי השומר, לעבור את הכיכר ולחשפ מצד שמאל גרם מדרגות ארוך שבקצהו כביש (רחוב יפו), את תראי אנשים רבים הולכים ופשוט תלכי אחריהם. חוצים את רחוב יפו ועולים מעט למעלה למעבר לשדרות שז"ר (אין אדם אחד שתשאלי אותו שלא ידע להגיד לך לאן ללכת). 2. יש חופשי חודשי ויש חופשי שבועי ברכבת. כמו כן יש חופשי חודשי/שבועי משולב אוטובוסים בגוש דן (בחברות אגד, דן, קווים, מטרופולין). יש גם כרטיסיות ברכבת אבל זה פחות משתלם. הכי טוב שתעשי חופשי חודשי ואם את צריכה המשך באוטובוס אז חופשי חודשי משולב אוטובוסים. *פרטים מלאים על מחירים של החופשי חודשי/שבועי יש באתר הרכבת. בירושלים מונהג כרטיס התקף ל90 דקות גם בתשלום במזומן. אם עדיין לא עברה שעה וחצי ויש לך צורך להמשיך בנסיעה או אפילו לחזור למרכזית - נצלי את הכרטיס לכך.

אורי404

New member
שאלות הכוונה מבני ברק
1. הגעה מאזור רחוב כהנמן בבני ברק לכיוון לה-גרדיה פינת המסגר בתל אביב. האם אני מבין נכון והאפשרות היא קו 160 "דן", או שקיימות גם אופציות נוספות? 2. כיצד מגיעים מאזור רחוב כהנמן בבני ברק לכיוון רחוב בן גוריון בגבעתיים באזור רחובות גולומב וריינס?

droriko

New member
שאלות הכוונה מבני ברק
1. הגעה מאזור רחוב כהנמן בבני ברק לכיוון לה-גרדיה פינת המסגר בתל אביב. האם אני מבין נכון והאפשרות היא קו 160 "דן", או שקיימות גם אופציות נוספות? 2. כיצד מגיעים מאזור רחוב כהנמן בבני ברק לכיוון רחוב בן גוריון בגבעתיים באזור רחובות גולומב וריינס?
אתה מדבר על כהנמן שליד גשר בר אילן?
כי תמיד אתה אומר שעובר שם. אם כן אז תלך ברגל למסוף עמידר ומשם תיקח 39 עד רבין פינת בן גוריון .

droriko

New member
אתה מדבר על כהנמן שליד גשר בר אילן?
כי תמיד אתה אומר שעובר שם. אם כן אז תלך ברגל למסוף עמידר ומשם תיקח 39 עד רבין פינת בן גוריון .
אה סליחה סליחה
התבלבלתי לרגע בין הגשר של בר אילן לזה של קוקה קולה. אבל אתה יכול גם לקחת 160 עד קהילות יעקב ומשם ללכת לעמידר .

מצב
הנושא נעול.
למעלה