שרשור הכוונה ומודיעין 25-26/11

מצב
הנושא נעול.

משה343

New member
אני מברך על הטרמפים הללו !!! ...

למה נו באמת? הלוח הזה תפס תאוצה בכל הארץ.
סטודנטים ממוסדות אחרים מפרסמים בו (הלוח טרמפים של האונ' העברית למשל ריק תמיד וכולם מפרסמים בשל בן גוריון). ויש רבים שנוסעים דרומה וייקחו מישהו בעבור 10 שקלים לנסיעה קצרה שכזו בכיף, אני עם הרכב שלי פירסמתי כמה וכמה פעמים טובות טרמפ ואנשים התקשרו כדי להגיע מתל אביב לראשל"צ בשעה 2 בלילה וכו' כשאני בכלל פרסמתי שאני מגיע לבאר שבע... זה היה תקופה שהייתי חוזר הרבה פעמים מאוחר בלילות ולכן לקחתי עימי רכב. זו אופציה שאפשר לבדוק אותה, למה לשלול?
אם היתה תחבורה ציבורית בשישי בערב בשבת ובחגים הייתי משתמש בה אבל כשאין אז זו אלטרנטיבה מצויינת. כמו כן גם כשיש תחבורה ואני צריך להגיע לצומת רעננה למה לי לנסוע לת"א ואחר כך להחליף אוטובוס כאשר זמן נסיעה כולל לפחות שעתיים ? כאשר יש לי טראמפ ישיר מהיציאה מב"ש עד לצומת רעננה במחיר הוגן 25 ש"ח ותוך שעה ורבע +- . הטרמפ חוסך לי את הנסיעה לתחנה המרכזית פלוס אוטובוס החלפה במרכז .

mister K

New member
אבל זה לא פתרון מיידי מעכשיו לעכשיו.

אם היתה תחבורה ציבורית בשישי בערב בשבת ובחגים הייתי משתמש בה אבל כשאין אז זו אלטרנטיבה מצויינת. כמו כן גם כשיש תחבורה ואני צריך להגיע לצומת רעננה למה לי לנסוע לת"א ואחר כך להחליף אוטובוס כאשר זמן נסיעה כולל לפחות שעתיים ? כאשר יש לי טראמפ ישיר מהיציאה מב"ש עד לצומת רעננה במחיר הוגן 25 ש"ח ותוך שעה ורבע +- . הטרמפ חוסך לי את הנסיעה לתחנה המרכזית פלוס אוטובוס החלפה במרכז .
בטח שלא ביום שישי בערב ובטח שלא לטרמפ מהרצליה לתל אביב כשמדובר באתר באר שבעי.

olli3

New member
מנהל
מזמן האתר הזה לא בארשבעי.

מזמן האתר הזה לא בארשבעי.
תוכל למצוא בו טרמפים מהמרכז לצפון ולהיפך...

משה343

New member
כפי שרשם olli3 יש טרמפים מכלמקום לכלמקום...

ותתפלא שכן זה גם לפעמים פתרון מיידי מעכשיו לעכשיו , כמובן שזה תלוי אם יש טרמפ למקום שאתה צריך עכשיו , וכן יש טרמפים גם בשישי בערב. עכשיו שוב זה לא תח"צ ואין לזה לו"ז זמנים לכן אי אפשר ולא ניתן להשוות בינהם ! זה פשוט משלים תח"צ שאין לנו בשישי ערב , שבת , חגים וכן חוסר בקוים ישירים למשל לאזור השרון מב"ש .

mister K

New member
זה לא פיתרון לנסיעה עירונית מהרצליה לת"א.

ותתפלא שכן זה גם לפעמים פתרון מיידי מעכשיו לעכשיו , כמובן שזה תלוי אם יש טרמפ למקום שאתה צריך עכשיו , וכן יש טרמפים גם בשישי בערב. עכשיו שוב זה לא תח"צ ואין לזה לו"ז זמנים לכן אי אפשר ולא ניתן להשוות בינהם ! זה פשוט משלים תח"צ שאין לנו בשישי ערב , שבת , חגים וכן חוסר בקוים ישירים למשל לאזור השרון מב"ש .

משה343

New member
אם אין תח"צ זה הפתרון ! ...

כמובן כמו שציינתי במידה ויש מישהו זמין שנוסע בזמן שמעוניינים בין היעד ממנו יוצאים ואליו רוצים להגיע. גם אני רוצה תח"צ 24!7 אבל מה לעשות שאני גר בישראל תחת שליטה חרדית ? גם אני חושב שלא צריכים מוניות שרות אלה רק תח"צ רגילה אבל מה לעשות שהם נוסעים בשישי ובשבת , ולמרות שאין להם לו"ז כמו באוטובוסים אין ברירה אחרת אלה להשתמש בהם ! כאשר אני רוצה להגיע מב"ש בשבת בבוקר או בחג איזה אלטרנטיבה יש לי ? מספר פעמים הייתי צריך להגיע בשבת בבוקר מב"ש לת"א או לרעננה או לראשל"צ ואף אוטובוס לא חיכה לי בתחנה אז מה אתה מצפה ממני לעשות ? להמתין למוצ"ש למרות שאני צריך להיות שם בבוקר ? אתה יודע ואני יודע שמוניות שרות וטרמפים אינם הפתרון אבל עד שתהיה תחבורה ציבורית שתנוע שבעה ימים בשבוע אין ברירה אחרת !

mister K

New member
לא הבנת למה התכוונתי!!!

כמובן כמו שציינתי במידה ויש מישהו זמין שנוסע בזמן שמעוניינים בין היעד ממנו יוצאים ואליו רוצים להגיע. גם אני רוצה תח"צ 24!7 אבל מה לעשות שאני גר בישראל תחת שליטה חרדית ? גם אני חושב שלא צריכים מוניות שרות אלה רק תח"צ רגילה אבל מה לעשות שהם נוסעים בשישי ובשבת , ולמרות שאין להם לו"ז כמו באוטובוסים אין ברירה אחרת אלה להשתמש בהם ! כאשר אני רוצה להגיע מב"ש בשבת בבוקר או בחג איזה אלטרנטיבה יש לי ? מספר פעמים הייתי צריך להגיע בשבת בבוקר מב"ש לת"א או לרעננה או לראשל"צ ואף אוטובוס לא חיכה לי בתחנה אז מה אתה מצפה ממני לעשות ? להמתין למוצ"ש למרות שאני צריך להיות שם בבוקר ? אתה יודע ואני יודע שמוניות שרות וטרמפים אינם הפתרון אבל עד שתהיה תחבורה ציבורית שתנוע שבעה ימים בשבוע אין ברירה אחרת !
לא הבנת למה התכוונתי!!!
הכוונה שלי הייתה שלוח הטרמפים של בן גוריון יכול לפתור בעיות הגעה מבאר שבע לתל אביב, אבל לא יכול להינתן כהכוונה לנסיעה עירונית מהרצליה לתל אביב ביום שישי בערב. מה הקשר בכלל?

משה343

New member
כמו שכבר נאמר לך הטרמפים לא רק מב"ש...

לא הבנת למה התכוונתי!!!
הכוונה שלי הייתה שלוח הטרמפים של בן גוריון יכול לפתור בעיות הגעה מבאר שבע לתל אביב, אבל לא יכול להינתן כהכוונה לנסיעה עירונית מהרצליה לתל אביב ביום שישי בערב. מה הקשר בכלל?
כמו שכבר נאמר לך הטרמפים לא רק מב"ש...
אני לא אומר שביום שישי בערב יש לו"ז טרמפים בין הרצלייה לת"א אבל יש מצב שסטודנט שגר בהרצליה ונוסע לת"א יפרסם זאת בלוח .

mister K

New member
אין לי לצערי.

יש לך המלצה בנוגע להגעה לתל אביב, חוץ מזה?
עשר דקות נסיעה וכ"כ קשה.
אין לי לצערי.
וכן זה קשה וגם מתסכל שמדינה יכולה לנהוג בצורה כל כך הזויה ולהשבית את התחבורה הציבורית ליום בשבוע.

riki ezra

New member
עוד שאלה קטנה..
מרחוב דרך זאב ז'בוטינסקי5

עוד שאלה קטנה..
ברמת גן לדיזינגוף 50 תל אביב - איזה אוטובוס מומלץ? תודה רבה, אתם פורום נהדר!

olli3

New member
מנהל
אם ביום יום אז כפי שנאמר

עוד שאלה קטנה..
ברמת גן לדיזינגוף 50 תל אביב - איזה אוטובוס מומלץ? תודה רבה, אתם פורום נהדר!
אם ביום יום אז כפי שנאמר
אם במוצ"ש אז יש לנסוע עם כל קו לרכבת מרכז (יורדים בתחנה שעל דרך בגין) ומשם ממשיכים עם 18/63. דר"א יש שעות ש82 לא תדיר ו38 גם ככה לא תדיר כל היום, כך שאם בדיוק מפספסים 82, אפשר פשוט להתקדם הלאה לרכבת מרכז ולהמשיך משם עם 18 התדיר מאד ו63 שגם תדיר (18 כל 6 דקות לרוב ו63 כל 10 דקות לרוב).

Nir Goldner

New member
הכוונה מתל אביב להרצליה פיתוח

בוקר טוב, אני מעוניין להגיע מחר, יום ראשון, מרחוב קינג ג'ורג' אזור דיזינגוף סנטר בתל אכיב לרחוב החושלים בהרצליה פיתוח (או לסביבה הקרובה), בשעות הבוקר (החל מהשעה 0500). תודה מראש ויום נהדר, ניר.

אוהד11

New member
קו 90 של מטרופולין מדיזנגוף סנטר, בדוק את

בוקר טוב, אני מעוניין להגיע מחר, יום ראשון, מרחוב קינג ג'ורג' אזור דיזינגוף סנטר בתל אכיב לרחוב החושלים בהרצליה פיתוח (או לסביבה הקרובה), בשעות הבוקר (החל מהשעה 0500). תודה מראש ויום נהדר, ניר.
קו 90 של מטרופולין מדיזנגוף סנטר, בדוק את
לו"ז הקו

mister K

New member
רכבת לת"א מרכז ומשם קו 155.

להגיע מחר מנהריה לבה"ד 6 בצריפין
תודה לעוזרים!
רכבת לת"א מרכז ומשם קו 155.
אופציה שנייה: רכבת להגנה, הליכה לתחנה המרכזית ומשם 156. אופציה שלישית: רכבת ללוד, משם 461 לשער יפו ומשם קו 6 הפנימי של צריפין עד בה"ד 6.

צריפין-ב"ש:

צריפין-ב"ש:
נקודת המוצא: שער כלשהו בצריפין (לא משנה לי איזה), נקודת היעד: רח' מבצע עובדה, ב"ש (הבנתי שזה קרוב לבי"ס מקיף ג'). *אפשר גם לשלב רכבת, אם זה חוסך זמן. *הגעה לרח' מבצע עובדה מחר בשעה 17:00 בערב. *אני חיילת כך שהנסיעות הן בחינם. איך לנסוע? מתי לצאת מצריפין? כמה זמן נסיעה? בדרך חזרה אני צריכה להגיע ממבצע עובדה ב"ש לאהרונוביץ' בחולון - יציאה מב"ש בסביבות 19:15 בערב. איך לנסוע? הרכבת בקוממיות/ צומת חולון תעזור לי? תודה!

mister K

New member
יש כמה אופציות.

צריפין-ב"ש:
נקודת המוצא: שער כלשהו בצריפין (לא משנה לי איזה), נקודת היעד: רח' מבצע עובדה, ב"ש (הבנתי שזה קרוב לבי"ס מקיף ג'). *אפשר גם לשלב רכבת, אם זה חוסך זמן. *הגעה לרח' מבצע עובדה מחר בשעה 17:00 בערב. *אני חיילת כך שהנסיעות הן בחינם. איך לנסוע? מתי לצאת מצריפין? כמה זמן נסיעה? בדרך חזרה אני צריכה להגיע ממבצע עובדה ב"ש לאהרונוביץ' בחולון - יציאה מב"ש בסביבות 19:15 בערב. איך לנסוע? הרכבת בקוממיות/ צומת חולון תעזור לי? תודה!
יש כמה אופציות.
האופציה הכי טובה היא לנסוע עם קו 461 משער יפו עד רכבת לוד, משם ברכבת לבאר שבע מרכז ומשם קו 12. כדאי להיות מתואמים עם הלו"ז של הרכבת. כל גם תוכלי לדעת מתי לצאת על מנת להגיע ב-17:00. כמו כן אפשר גם לנסוע מצריפין בכל קו שמגיע לתמח"ת ומשם לקחת 370 לבאר שבע. לרדת ברגר פינת מצדה וממרכז הנגב לקחת קו 12. מבאר שבע לחולון הכי טוב לנסוע עם 370 לתמח"ת, ללכת לשד' הר ציון ומשם בקו 126 עד אהרונוביץ'. תחנות הרכבת בחולון רחוקות מרחוב אהרונוביץ', בכל מקרה תצטרכי אוטובוס נוסף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה