שרשור הכוונה ומודיעין 25-26/11

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
יעיל יותר מבחינת תדירות?

מפ"ת לבסיס תל-השומר
שלום, אני חייל שצריך להגיע באופן קבוע בשעות הבוקר מפ"ת ז'בוטינסקי-יצחק שדה, לבסיס תל-השומר לשער הראשי או הצפוני, ובחזרה אחה"צ. כיום אני משתמש בקו 87 של חברת קווים, אשמח לדעת אם ישנה אופציה יעילה יותר. תודה מראש =)
יעיל יותר מבחינת תדירות?
אם כן אז 164 אגד לבר אילן ומאותה התחנה להמשיך עם 70 של דן עד לשער שצמוד לבית החולים (נקרא גם מסוף תל השומר). לא יודע מה הולך שם בבוקר בכביש גהה... לא יודע אם זה מהיר יותר בכלל, אבל זה תדיר יותר.

זה בטוח לא יעיל יותר לאחר השינוי שהתבצע ב-87

יעיל יותר מבחינת תדירות?
אם כן אז 164 אגד לבר אילן ומאותה התחנה להמשיך עם 70 של דן עד לשער שצמוד לבית החולים (נקרא גם מסוף תל השומר). לא יודע מה הולך שם בבוקר בכביש גהה... לא יודע אם זה מהיר יותר בכלל, אבל זה תדיר יותר.
בבוקר התדירות של 87 גבוהה יותר מבשאר שעות היום והדרך שהוא עושה מפ"ת לתל השומר הרבה יותר יעילה מהדרך של 164+70 (שכוללת גם המתנה לקו 70).

olli3

New member
מנהל
כן, קראתי בפורום על המסלול החדש שלו.

בבוקר התדירות של 87 גבוהה יותר מבשאר שעות היום והדרך שהוא עושה מפ"ת לתל השומר הרבה יותר יעילה מהדרך של 164+70 (שכוללת גם המתנה לקו 70).
כן, קראתי בפורום על המסלול החדש שלו.
לגבי תדירות כלל לא בדקתי. חשבתי שאם יש לו בעיה עם התדירות של 87 (שיערתי שאלי היא נמוכה), אז יש אופציה אחרת שתיקח יותר זמן בנסיעה אבל אולי פחות בהמתנה (70 גם ככה תדיר בבוקר).

בשעות הבוקר קו 87 כל 10-15 דרות והוא גם מהיר

מפ"ת לבסיס תל-השומר
שלום, אני חייל שצריך להגיע באופן קבוע בשעות הבוקר מפ"ת ז'בוטינסקי-יצחק שדה, לבסיס תל-השומר לשער הראשי או הצפוני, ובחזרה אחה"צ. כיום אני משתמש בקו 87 של חברת קווים, אשמח לדעת אם ישנה אופציה יעילה יותר. תודה מראש =)
אין שום אופציה יעילה יותר. אולי אתה שאלת בגלל הפקק שיש בין ז'בוטינסקי/אורלוב לבין ז'בוטינסקי/קפלן? איו שום אוטובוס אחר שעוקף אותו ,וגם בקרוב הולכים לפתוח את המהנרה לאוטובוסים. מה שכן, יש לך אופציה אחת בבוקר של קו 287 של קווים (ישלו רק נסיעה אחת, ראה באתר קווים), הוא היחיד שבאמת לא נתקע בפקק שבין אורלוב לקפלן.

oschlick

New member
87 לדעתי לא יכנס למנהרה כי הוא פונה שמאלה

אין שום אופציה יעילה יותר. אולי אתה שאלת בגלל הפקק שיש בין ז'בוטינסקי/אורלוב לבין ז'בוטינסקי/קפלן? איו שום אוטובוס אחר שעוקף אותו ,וגם בקרוב הולכים לפתוח את המהנרה לאוטובוסים. מה שכן, יש לך אופציה אחת בבוקר של קו 287 של קווים (ישלו רק נסיעה אחת, ראה באתר קווים), הוא היחיד שבאמת לא נתקע בפקק שבין אורלוב לקפלן.
87 לדעתי לא יכנס למנהרה כי הוא פונה שמאלה
בצומת אחרי הקניון הגדול

מוניות שירות קו 4א בת"א - לו"ז שישי

יש לי תהייה. אני רוצה לדעת באילו שעות פועלות מוניות השירות שנוסעות מלב ת"א עד לצפון ת"א, קו 4א. לפי האתר שלהם - http://kavim4-5.co.il/apage/53490.php#3 - כתוב ששעות הפעילות של קו 4א: ימים א'-ה': 6:30 בבוקר – 24:00 בלילה שבת: עד 24:00 בלילה הגיוני שהן לא עובדות כלל בימי שישי? מישהו מכיר אותן ויודע אם הן עובדות גם בשישי? תודה מראש!

במוניות שירות הכל הגיוני ובלתי הגיוני גם יחד

יש לי תהייה. אני רוצה לדעת באילו שעות פועלות מוניות השירות שנוסעות מלב ת"א עד לצפון ת"א, קו 4א. לפי האתר שלהם - http://kavim4-5.co.il/apage/53490.php#3 - כתוב ששעות הפעילות של קו 4א: ימים א'-ה': 6:30 בבוקר – 24:00 בלילה שבת: עד 24:00 בלילה הגיוני שהן לא עובדות כלל בימי שישי? מישהו מכיר אותן ויודע אם הן עובדות גם בשישי? תודה מראש!
במוניות שירות הכל הגיוני ובלתי הגיוני גם יחד

ראשל"צ

ראשל"צ
אילו קווים (באמצע שבוע) נוסעים בין תחנת הרכבת ראשל"צ משה דיין לסינמה סיטי? עליי להגיע לצפון-מזרח איזור התעשייה, אז קווים שממשיכים צפונה לכיוון קניון הזהב אפילו יותר טובים (אך גם אין לי בעיה ללכת קצת אם צריך). תודה.

guyweiss

New member
קווים 10/84

ראשל"צ
אילו קווים (באמצע שבוע) נוסעים בין תחנת הרכבת ראשל"צ משה דיין לסינמה סיטי? עליי להגיע לצפון-מזרח איזור התעשייה, אז קווים שממשיכים צפונה לכיוון קניון הזהב אפילו יותר טובים (אך גם אין לי בעיה ללכת קצת אם צריך). תודה.
קווים 10/84

15 דקות הליכה ברגל.

ראשל"צ
15 דקות הליכה ברגל.

METAL15

New member
איך להגיע לתל אביב ביום שישי?

יש מוניות שירות מהרצליה לתל אביב? איך אני יכול להגיע לאיזור פלורנטין היום בערב מהרצליה לתל אביב בהנחה ואין לי רכב פרטי? תודה.

mister K

New member
אתה יכול לנסות לחכות למונית שירות בכביש החוף.

יש מוניות שירות מהרצליה לתל אביב? איך אני יכול להגיע לאיזור פלורנטין היום בערב מהרצליה לתל אביב בהנחה ואין לי רכב פרטי? תודה.
בעיקרון אמורות לעבור מוניות שירות בכביש החוף אך מעשית כל מה שנוגע למוניות שירות הוא בערבון מוגבל.

METAL15

New member
יש לך המלצה בנוגע להגעה לתל אביב, חוץ מזה?

בעיקרון אמורות לעבור מוניות שירות בכביש החוף אך מעשית כל מה שנוגע למוניות שירות הוא בערבון מוגבל.
עשר דקות נסיעה וכ"כ קשה.

olli3

New member
מנהל
לוח טרמפים של אונ' בן גוריון.

עשר דקות נסיעה וכ"כ קשה.
לוח טרמפים של אונ' בן גוריון.
אפשרי למצוא מישהו שנוסע מאיזור השרון דרומה ויסע דרך כביש החוף או איילון.

olli3

New member
מנהל
למה נו באמת? הלוח הזה תפס תאוצה בכל הארץ.

למה נו באמת? הלוח הזה תפס תאוצה בכל הארץ.
סטודנטים ממוסדות אחרים מפרסמים בו (הלוח טרמפים של האונ' העברית למשל ריק תמיד וכולם מפרסמים בשל בן גוריון). ויש רבים שנוסעים דרומה וייקחו מישהו בעבור 10 שקלים לנסיעה קצרה שכזו בכיף, אני עם הרכב שלי פירסמתי כמה וכמה פעמים טובות טרמפ ואנשים התקשרו כדי להגיע מתל אביב לראשל"צ בשעה 2 בלילה וכו' כשאני בכלל פרסמתי שאני מגיע לבאר שבע... זה היה תקופה שהייתי חוזר הרבה פעמים מאוחר בלילות ולכן לקחתי עימי רכב. זו אופציה שאפשר לבדוק אותה, למה לשלול?

מצב
הנושא נעול.
למעלה