שרשור הכוונה ומודיעין 25-26/11

מצב
הנושא נעול.

METAL15

New member
תל אביב

תל אביב
שלום ובוקר טוב. אני צריך להגיע מהרצליה לרחוב העליה בתל אביב היום בצהריים. מישהו יודע מה הדרך המהירה ביותר להגיע לשם, וכמה זמן זה יקח? תודה מראש.

אוהד11

New member
מהרצליה עם 47/48 עד אבן גבירול או המלך ג'ורג'

תל אביב
שלום ובוקר טוב. אני צריך להגיע מהרצליה לרחוב העליה בתל אביב היום בצהריים. מישהו יודע מה הדרך המהירה ביותר להגיע לשם, וכמה זמן זה יקח? תודה מראש.
מהרצליה עם 47/48 עד אבן גבירול או המלך ג'ורג'
ומשם עם 25/125 שנוסעים לאורך העליה

mister K

New member
לא רק 47. בהחלט גם 48 והוא לא מתיש.

רק 47, קו 48 הוא קו מתיש.
48 מגיע בהרצליה למקומות שקו 47 לא מגיע אליהם. מדובר בקו שהייעוד העיקרי שלו הוא קישור בין הרצליה למרכז תל אביב.

alantan

New member
האמת, אני לא ממש מבין מה ההבדל בין 47 ל-48

48 מגיע בהרצליה למקומות שקו 47 לא מגיע אליהם. מדובר בקו שהייעוד העיקרי שלו הוא קישור בין הרצליה למרכז תל אביב.
בקטעים המשותפים שלהם. כמעט אותו מספר תחנות. אז 47 אינו מוריד לפני הלונה פארק לכיוון צפון, ביג Fינג דיל.

droriko

New member
הוא כתב בהרצליה , לא בתל אביב

בקטעים המשותפים שלהם. כמעט אותו מספר תחנות. אז 47 אינו מוריד לפני הלונה פארק לכיוון צפון, ביג Fינג דיל.
הוא כתב בהרצליה , לא בתל אביב

alantan

New member
כן זה נכון, אבל השאלה שלי היא אחרת

כי ההבדלים ביניהם הם בהרצליה ולא בתל אביב
כנראה. (לא מכירה את הקווים האלה אחרי תל אביב).
למה 47, שהוא כביכול קו אקספרס, עוצר בכמעט כל התחנות בין ת"א להרצליה? לא היה רצוי שקו 47 ידלג על כחצי מהתחנות ויהיה באמת קו קצת יותר מהיר?

droriko

New member
אני גם לא מבין גם למה יש לו בינעירונית

למה 47, שהוא כביכול קו אקספרס, עוצר בכמעט כל התחנות בין ת"א להרצליה? לא היה רצוי שקו 47 ידלג על כחצי מהתחנות ויהיה באמת קו קצת יותר מהיר?
זה הרי לא שהוא נוסע בכבישים מהירים .

mister K

New member
זה נטו בגלל טימטום של פקידי משרד התחבורה.

זה הרי לא שהוא נוסע בכבישים מהירים .
זה נטו בגלל טימטום של פקידי משרד התחבורה.
מדובר בקו עירוני לחלוטין.

אורי404

New member
בלב רמת השרון יש תחנה אחת לקו 47

בלב רמת השרון יש תחנה אחת לקו 47
לפחות בתקופת "דן" הייתה לקו 47 תחנה אחת בדרך סוקולוב ברמת השרון. אלא אם דברים השתנו מאז. בדרך בני אפרים יש הבדל קטן במספר התחנות בין 47 ל-48/247. לא בטוח האם זה נכון לצמצם מספר תחנות גדול יותר בתל אביב. מה למשל אם אלה המעוניינים להגיע לאזור רחוב בן גוריון (אליו קו 48 לא מגיע) או למרכז רעננה? יש כל מיני דיבורים על שינוי קו 48. אם הבנתי נכון אחרי הפעימות הבאות, קו 48 יהיה כקו יוממים ולא למשך כל שעות. אינני בטוח האם זהו הצעד הנכון. אבל בכל מקרה לא נראה, שהתכנית תהיה בזמנים הקרובים.

אורי404

New member
וגם שירות בתוך ערי השרון

וגם שירות בתוך ערי השרון
למשל ממרכז הרצליה לשכונת שביב או שירות לאזור השכונות הצפוניות-מערביות של רעננה (לב הפארק ומה, שמסביבה).

מפ"ת לבסיס תל-השומר

מפ"ת לבסיס תל-השומר
שלום, אני חייל שצריך להגיע באופן קבוע בשעות הבוקר מפ"ת ז'בוטינסקי-יצחק שדה, לבסיס תל-השומר לשער הראשי או הצפוני, ובחזרה אחה"צ. כיום אני משתמש בקו 87 של חברת קווים, אשמח לדעת אם ישנה אופציה יעילה יותר. תודה מראש =)

oschlick

New member
כנראה שאין.

מפ"ת לבסיס תל-השומר
שלום, אני חייל שצריך להגיע באופן קבוע בשעות הבוקר מפ"ת ז'בוטינסקי-יצחק שדה, לבסיס תל-השומר לשער הראשי או הצפוני, ובחזרה אחה"צ. כיום אני משתמש בקו 87 של חברת קווים, אשמח לדעת אם ישנה אופציה יעילה יותר. תודה מראש =)
כנראה שאין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה