שרשור הכוונה ומודיעין 4/12

מצב
הנושא נעול.

Coralulu182

New member
התייעצות: מאשדוד לצריפין - הדרך המהירה
שלום/tapuzforum/images/Emo13.gif ברצוני להגיע מאשדוד לצריפין בדרך המהירה ביותר, ואני זקוקה להכוונה מבחינת קווים וכו׳. אני יודעת שיש קו 156 מצומת אזור (יש לצומת הזו עוד שם במקרה?), אך איני יודעת איך להגיע מאשדוד לצומת הזו...הקו של חברת סופרבוס? יש אלטרנטיבה למקרה שאפספס אותו מאותו מקום? מפני שהבנתי שלקו הזה אין תדירות גבוהה... אשמח להכוונה. תודה והמשך יום טוב! /tapuzforum/images/Emo42.gif

olli3

New member
מנהל
התייעצות: מאשדוד לצריפין - הדרך המהירה
שלום/tapuzforum/images/Emo13.gif ברצוני להגיע מאשדוד לצריפין בדרך המהירה ביותר, ואני זקוקה להכוונה מבחינת קווים וכו׳. אני יודעת שיש קו 156 מצומת אזור (יש לצומת הזו עוד שם במקרה?), אך איני יודעת איך להגיע מאשדוד לצומת הזו...הקו של חברת סופרבוס? יש אלטרנטיבה למקרה שאפספס אותו מאותו מקום? מפני שהבנתי שלקו הזה אין תדירות גבוהה... אשמח להכוונה. תודה והמשך יום טוב! /tapuzforum/images/Emo42.gif
איפה בצריפין? לאיזה בה"ד?
יש מקומות שקרובים לשער ראשון ויש מקומות שקרובים לשער יפו או שער ירושלים... בכלליות על מנת להגיע לצומת אזור (מחלף שבענה אם תרצי), עולים על 312/320. קו 156 נכנס לתוך צריפין אבל לא מגיע לכל הבסיסים. כמו כן יש את שאר קווי סופרבוס כמו 157/451/461 ועוד כמה זניחים שמגיעים לשערים יפו וירושלים. על קו 156 סביר שלא יהיה לך מקום מאזור, הוא דיי מתמלא במרכזית ת"א במיוחד ביום ראשון.

Coralulu182

New member
איפה בצריפין? לאיזה בה"ד?
יש מקומות שקרובים לשער ראשון ויש מקומות שקרובים לשער יפו או שער ירושלים... בכלליות על מנת להגיע לצומת אזור (מחלף שבענה אם תרצי), עולים על 312/320. קו 156 נכנס לתוך צריפין אבל לא מגיע לכל הבסיסים. כמו כן יש את שאר קווי סופרבוס כמו 157/451/461 ועוד כמה זניחים שמגיעים לשערים יפו וירושלים. על קו 156 סביר שלא יהיה לך מקום מאזור, הוא דיי מתמלא במרכזית ת"א במיוחד ביום ראשון.
לחר״פ...
תודה רבה על הפירוט! ביום ראשון לא אלך לשם כי זו תהיה משימת התאבדות/tapuzforum/images/Emo6.gif

olli3

New member
מנהל
לחר״פ...
תודה רבה על הפירוט! ביום ראשון לא אלך לשם כי זו תהיה משימת התאבדות/tapuzforum/images/Emo6.gif
שתי אופציות:
312/320 ויאולה לצומת אזור, לחצות לצד השני ומשם 157/451/461 לצומת ניר צבי (שער ירושלים החר"פ), יש עוד קווים של סופרבוס שמגיעים לשם, לשאול את הנהגים אם עוצרים שם או לא. קו 156 לא טוב עבורך, ה נכנס דרך שער יפו ועושה סיבוב בתוך צריפין עד שהוא מגיע לשער ירושלים, לא יודע אם הוא מגיע בכלל לשער ירושלים עצמו בסופו של דבר... בכל מקרה, אל תעלי עליו, אין טעם. אופציה נוספת היא קו 313 ויאולה מאשדוד לשער יפו בצריפין (יהיה כתוב ביעד בית חולים אסף הרופא, זה ממש גובל במחנה). יוצאים לתחנות שעל הכביש הראשי ועולים על כל קו של סופרבוס לנסיעה של תחנה אחת (יש מצב שיש כאלו שלא מורידים בתחנה הבאה בשער ירושלים - צומת ניר צבי, אז לשאול את הנהג). הבעיה כאן היא שקו 313 נוסע דרך כיבנה > נס ציונה > ראשל"צ- זו אינה הדרך המהירה ביותר, אך לידע כללי אם יהיה לך צורך בעתיד בקו זה.

scooby5

Member
מאשדוד לבו גוריון 30

אגב אני מגיעה מאשדוד
אז אם יש אוטובוס שמגיע ישר מאשדוד אז זה עדיף
מאשדוד לבו גוריון 30
יש קו ישיר של ויאוליה שיוצא מאשדוד (רח' הצבעוני) לבני ברק. קו 322, יוצא בשעות 0850, 1255, 1700, 1615, 1900, 2115. לא כתבת באיזו שעה ביום את צריכה. האוטובוס מוריד ברח' בן גוריון 11, כ-5 דק' הליכה ליעדך. אם לא השעות אינן מתאימות לך אפשר באמצעות קווים 280/281 של ויאוליה לרכבת מרכז ומשם בקווים רבים העוברים ברחוב על פרשת דרכים, מול הרכבת, ביניהם קווי דן: 40, 50, 70, 51, 82, 240, 166 וקווי "קווים": 69, 68. כל הקווים עוצרים בתחנה שברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון הסמוכה ממש למקום, להוציא קו 40 של דן שעוצר ברחוב בן גוריון עצמו (בן גוריון 23).

TwistedBunny19

New member
קודם כל תודה על העזרה

מאשדוד לבו גוריון 30
יש קו ישיר של ויאוליה שיוצא מאשדוד (רח' הצבעוני) לבני ברק. קו 322, יוצא בשעות 0850, 1255, 1700, 1615, 1900, 2115. לא כתבת באיזו שעה ביום את צריכה. האוטובוס מוריד ברח' בן גוריון 11, כ-5 דק' הליכה ליעדך. אם לא השעות אינן מתאימות לך אפשר באמצעות קווים 280/281 של ויאוליה לרכבת מרכז ומשם בקווים רבים העוברים ברחוב על פרשת דרכים, מול הרכבת, ביניהם קווי דן: 40, 50, 70, 51, 82, 240, 166 וקווי "קווים": 69, 68. כל הקווים עוצרים בתחנה שברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון הסמוכה ממש למקום, להוציא קו 40 של דן שעוצר ברחוב בן גוריון עצמו (בן גוריון 23).
קודם כל תודה על העזרה
הכי מתאים לי הקו של ויאוליה אבל החשש שלי הוא האם האוטובוס הזה הוא לא לדתיים? זה אולי נשמע מטופש אבל מוזר לי שהאוטובוס יוצא מרחוב מסויים ולא מהתחנה המרכזית כמו כל אוטובוס. והאיזור ממנו הוא יוצא נחשב איזור דתי.

scooby5

Member
גם אם כן - מה הבעיה בדיוק ?

קודם כל תודה על העזרה
הכי מתאים לי הקו של ויאוליה אבל החשש שלי הוא האם האוטובוס הזה הוא לא לדתיים? זה אולי נשמע מטופש אבל מוזר לי שהאוטובוס יוצא מרחוב מסויים ולא מהתחנה המרכזית כמו כל אוטובוס. והאיזור ממנו הוא יוצא נחשב איזור דתי.
גם אם כן - מה הבעיה בדיוק ?
גם לחילונים/אתאיסטים/נוצרים/מסלמים/בהאיים וכו' מותר לנסוע בו, שכן מדובר בתחבורה ציבורית. להיפך, אולי יהיה לך זול יותר לנסוע בו. בכל מקרה, אין לך מה לחשוש.

olli3

New member
מנהל
לא רק 322, גם 350/351 של אגד.

קודם כל תודה על העזרה
לא רק 322, גם 350/351 של אגד.
ולא כל הקווים שציינת עוצרים ב"על פרשת דרכים". קודם כל אם באים ב280/281 אז מתוך המסוף בו יורדים ברכבת מרכז, קו 69 גם יוצא (זה הרציף האחרון ממנו הוא יוצא). אם הוא לא עתיד לצאת ב5 דקות הקרובות, יש לחצות את הכביש (על פרשת דרכים) ולקחת משם את קו 40 דן - הוא מוריד ממש מול היעד שלך. קווים 38/70/82/166/240 דן, עליהם גם עולים מאותו המקום, מורידים מרחק הליכה של 2-3 דקות הליכה מהיעד. בכל מקרה קו 40 תדיר, אישית הייתי ממתין לו, גם אם אחד בדיוק עבר... יש סיכוי טוב שאחד דולק מאחוריו. יש לקחת בחשבון שקווים 322/350/351 נוסעים דרך בני ברק והם נתקעים שם זמן רב... על כן יש לבדוק האם זה משתלם לך להגיע אליהם קודם כל באשדוד (אם את לא קרובה לאיזורים בהם הם עוברים) וכן האם זה שווה את הזמן שתבזבזי בתוך בני ברק איתם.

scooby5

Member
מכיוון שלא ציינת שעה

אגב אני מגיעה מאשדוד
אז אם יש אוטובוס שמגיע ישר מאשדוד אז זה עדיף
מכיוון שלא ציינת שעה
אוסיף, כי אם מדובר לאחר השעה 1830 (יציאה אחרונה של 281 לרכבת מרכז) תצטרכי לעבור בתחנה המרכזית בת"א.

ת"א-חולון

ת"א-חולון
שלום!! מחר אני צריכה להגיע לחולון בסביבות השעה 3 וחצי,מאזור דיזינגוף או מעזריאלי. בחולון אני צריכה להיות בקופת חולים מכבי,רחוב גאולים 43 (הבנתי שזה קרוב לקניון) איזה קווין מגיעים לשם??ושל איזה חברה? תודה רבה!!

תשובה

ת"א-חולון
שלום!! מחר אני צריכה להגיע לחולון בסביבות השעה 3 וחצי,מאזור דיזינגוף או מעזריאלי. בחולון אני צריכה להיות בקופת חולים מכבי,רחוב גאולים 43 (הבנתי שזה קרוב לקניון) איזה קווין מגיעים לשם??ושל איזה חברה? תודה רבה!!
תשובה
מדיזינגווף - קו 172 של דן עד לרחוב ההסתדרות פינת גאולים, ומשם זה 5 דקות הליכה (פונים ימינה לגאולים). מעזריאלי - קווים 271,76 של אגד עד לרחוב ההסתדרות פינת גאולים, ומשם בהליכה..

The Real Ali g

New member
יש בסיס בהר צופים בירושלים?

אני מילואימניק ולא ממש הבנתי לאן אני צריך להגיע , אמרו לי לקחת קו 48 מתחנה מרכזית בירושלים ולרדת באוניברסטה וזה מאחורה, אבל אני לא רואה שריים קו כזה, אני לא מצליח לאמת את זה מישהו יכול לעזור לי?

דוד311

New member
מחנה עופרית

אני מילואימניק ולא ממש הבנתי לאן אני צריך להגיע , אמרו לי לקחת קו 48 מתחנה מרכזית בירושלים ולרדת באוניברסטה וזה מאחורה, אבל אני לא רואה שריים קו כזה, אני לא מצליח לאמת את זה מישהו יכול לעזור לי?
מחנה עופרית
מתחנה מרכזית בירושלים אתה לוקח קו 68 להר הצופים, ויורד בתחנה האחרונה. משם אתה לוקח קו 48/48א (יוצא כל חצי שעה עגולה) שמגיע למחנה עופרית.

olli3

New member
מנהל
ועוד תוספת לגבי קו 68.

ועוד תוספת לגבי קו 68.
קודם כל עולים עליו מהצד שמול המרכזית (ברחוב יפו). דבר שני תחנתו הסופית במסוף הר צופים ממה שזכור לי צמודה לבסיס כלשהו (אני משער שאליו אתה מתכוון), זה זכור לי מגיל צעיר העניין. לכן תבדוק ותשאל את הנהג אם אפשר פשוט ללכת ברגל במידה וקו 48 לא מתאים לך בזמניו (אין לו לו"ז גבוה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה