שרשור מודיעין והכוונה 14/11

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
5/25/125 של דן
מהתחנה באלנבי/יהודה הלוי עד לתחנה ביהודה המכבי, ליד עירוני י"א, שנמצא ביהודה המכבי פינת ברנדייס, מרחק הליכה מברנדייס 28.
5 לא עובר באיזור.
25/125 עוברים באלנבי פינת קינג ג'ורג'. יש שיפוצים שהם עברו לנסוע דרך אלנבי/יהודה הלוי?

scooby5

Member
5 לא עובר באיזור.
25/125 עוברים באלנבי פינת קינג ג'ורג'. יש שיפוצים שהם עברו לנסוע דרך אלנבי/יהודה הלוי?
למה החלטת שלא ?
3 הקווים מגיעים בדיוק לאיפה שהגולש רצה ויוצאים בדיוק מאיפה שהגולש רצה: מאלנבי/יהודה הלוי ועד יהודה המכבי/ברנדייס.

olli3

New member
מנהל
למה החלטת שלא ?
3 הקווים מגיעים בדיוק לאיפה שהגולש רצה ויוצאים בדיוק מאיפה שהגולש רצה: מאלנבי/יהודה הלוי ועד יהודה המכבי/ברנדייס.
הצדק עמך, משום מה חשבתי על בן יהודה.

אני2010

New member
מדרום ת"א לאיירפורט סיטי
צריכה להגיע מאיזור דרום ת"א (פלורנטין/תחנה מרכזית) לאיירפורט סיטי- איזה קו מגיע.? תודה!!
קחי רכבת מתחנת ההגנה
ובשדה תעופה יש אוטובוסים שנוסעים בכל האיזור שם

olli3

New member
מנהל
מדרום ת"א לאיירפורט סיטי
צריכה להגיע מאיזור דרום ת"א (פלורנטין/תחנה מרכזית) לאיירפורט סיטי- איזה קו מגיע.? תודה!!
הדרך הכי מהירה וישירה היא קו 500 של סופרבוס
הוא עובר גם במרכזית ת"א. קו 500 מוריד אותך בפתח האירפורט סיטי.

אני2010

New member
מפתח תקווה לפלורנטין
רח' ידידיה פרנקל 37, איך בדיוק אני מגיעה? עדיף מונית שירות אבל גם אוטובוס זה בסדר... תודה.
82 עד אלנבי
ומשם 25 -72-172-19-3 -129 כולם מגיעים לפלורנטין. אפשר עם 66 עד רחוב דיזינגוף ומשם 72-172-129 או 51 עד הקריה ושם י ש להחליף ל 42

orchilit

New member
מבן יהודה 114, ת"א ל:רח' ברנדס 28 ת"א
תודה!
קו 5
אתה הולך מבן יהודה לרח' דיזנגוף המקביל יש תחנה של קו 5 לכיוון רכבת מרכז באזור פינת בן גוריון . אתה יורד בתחנת רח' יהודה המכבי ליד בי"ס עירוני י"א, רח' ברנדייס זה ממש שם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה