הודעות שקשורות לפורום

הגמשת חוקי "כיסאות מסתובבים"

אוקיי. אז כבר כמה מכם שאלו והבטחתי תשובה
בסופו של דבר, מטרת המשחק היא כיף ולא לבאס שאי אפשר לבחור מתמודד כזה או אחר שאתם אוהבים. אני כן שמח שיצא לנו (לי לפחות) להרגיש את ההתלבטות האם שווה לי להכניס מתמודד א' כי נשארו לי רק כמה מקומות ומה אם יהיה מתמודד אח"כ שאני אוהב יותר (ומה אם לא?)... ככה שאנחנו קצת מבינים מה עובר על המנטורים
בכל אופן - החלטתי להגמיש את הנבחרות. אתם לא צריכים להוריד מתמודדים מהנבחרת שלכם. ברגע שתגיעו ל-14, כל מתמודד שתרצו להכניס יצטרך להיות על חשבון מתמודד שכבר נמצא שם. פשוט תציינו בהודעה שאתם כותבים בשרשור המשחק במקום מי שאתם רוצים להכניס את המתמודד החדש. אם הצטרפתם בשלב מאוחר של המשחק אתם יכולים לשרשר להודעה זאת מתמודדים שאתם רוצים לצרף אליכם לנבחרת מהתוכניות הקודמות. מקווה שתמשיכו להשתתף ושתהנו

Guy M1

New member
תוריד מהרשימה שלי את

גדי וליונל הם כבר לא פייבוריטים שלי

אין צורך להוריד, כי עוד אין לך 14

ברגע שתגיע לשם ותכניס מתמודדים חדשים אני אוריד את אלה

Guy M1

New member
אני מוריד אותם לא בגלל המכסה

אני מוריד אותם כי הם לא פייבוריטים שלי יותר. ואני לא יודע אם אני בכלל אגיע ל-14

AlanSmith

New member
היו מתמודדים שפסלתי בשלבים ראשונים, כי רציתי

לשמור מקומות בנבחרת. אפשר להוסיף אותם? מדובר ב2 שמות: יובל דיין (שציינתי במפורש שאני לא בוחר בה), ואור אדי - שעליה לא הבעתי דעה. (האמת הרגשתי פספוס שלא בחרתי אותן) ואילו הייתי מסיר את עדי בוסקילה, רק בגלל שהיא לא משתתפת בתחרות.

רוקסין

New member
משנה את דעתי לגבי גל בנימין

שגם כך הייתי חלוקה לגביו. ובאותה הזדמנות מורידה מהנבחרת שלי גם את עדי בוסקילה, היחידה שבחרתי ולא עברה את האודישן, שגם לגביה הייתי חלוקה... מה שמציב את הנבחרת שלי כרגע בדיוק על 14, כשלגבי 2 מהם אני עדיין חלוקה... בכל אופן, כך נראית הנבחרת שלי כרגע: קטלין רייטר
אריאל בנואש
אורית שלום (זמרת הליווי של שלומי שבת)
יובל דיין
רז שמואלי
סיוון טלמור
צילי ינקו (זמרת הליווי של שלמה ארצי)
אביבה דסה
ליאונל פרטיין
מתיה פירונטי
חן כהן
אימרי זיו
חן גואטה
לורן דה פז
2 מהם כנראה יוחלפו במוצ"ש...

LeAnnDylan

Well-known member
אני רוצה להוסיף את קטלין לנבחרת שלי

משום מה היה נדמה לי שהיא כבר שם ואז גיליתי שלא הגבתי עדין בפורום כשהיה האודישן שלה אז לא הגבתי לה גם כשאהבתי אותה [בגלל שבהתחלה אמרת שמותר להצביע רק בזמן האודישן עצמו
] אניווי, תוסיף לי אותה

בקרוב: החוליה החלשה

אז עשיתי את החישוב הבא:
כשיש מנטורים עם 10 מתמודדים בנבחרת, נראה לי שיש משהו כמו שתי תוכניות עד סגירת הנבחרות.
לפי הפרומואים לגמר של המירוץ למיליון, זה ישודר בחמישי ובשבת. האם זה אומר שביום רביעי ייסגרו הנבחרות ואז בשבת תהיה הפסקה לטובת גמר "המירוץ למיליון"? מצד אחד, חבל שאנחנו צריכים לפספס תוכנית של The Voice, אבל מצד שני זה נותן לנו הזדמנות לשחק "החוליה החלשה" עם הנבחרות של המנטורים! יהיה לנו שבוע, וכל יום נוריד מתמודד אחד מכל נבחרת עד שנגיע לטופ 7. אז נראה אם התחזית שלנו תהיה תואמת למה שיקרה בפועל אחרי הסינון של שלב הדו-קרב. אז תתכוננו מראש
את החוקים המלאים למי שלא מכיר אכתוב בשרשור הפתיחה של המשחק (כנראה ביום חמישי בשבוע הבא).

סקר חדש!

לפני זה, התוצאות של הסקר הקודם
מעניין לראות שהתוצאה די המאוזנת
שאלת הסקר החדש:
איזה מהמנטורים הכי מושפע חברתית ולוחץ על הכפתור כי שאר המנטורים לחצו גם או דחפו אותו ללחוץ?
כמובן שהתשובה שלכם לא חייבת להיות מגובית בעובדות, פשוט תענו לפי הרושם שקיבלתם עד עכשיו

למעלה