הניק שלי ואני

הניק שלי ואני

איך בחרתם את הניק שלכם?
כמה זמן אתם עם הניק הזה?
לו רציתם היום להחליף ניק - מה הייתם בוחרים?
האם יש ניק בתפוז שנתקלתם בו וסקרן אותכם או מצא חן בעניכם או גרם לכם לחייך ?

חיפשתי משהו שקשור למוזיקה

אני מחליפה ניקים בערך כל שנה , לפעמים פחות מזה. אם הייתי מחפשת היום ניק - הייתי משלבת את התחביב והמקצוע שלי . אין לי כרגע רעיון. אני מחייכת בכל פעם שאני רואה את הניק "מיצה נבים". אוהבת משחקי מילים כאלו.

mykal

New member
עונה

איך בחרתם את הניק שלכם? השתמשתי באותיות הראשונות של השם הפרטי ושם המשפחה-- היה לי נוח יותר בלועזי כי זה יותר הרחיק אאוטינג. כמה זמן אתם עם הניק הזה? מאז אני בפורומים. לא משנה, כי זו כבר 'זהות'. לו רציתם היום להחליף ניק - מה הייתם בוחרים? האמת לא רוצה להחליף ניק, אם היו מחייבים--כנראה היתי מתיחסת לתחיליות של שמות נכדי. או מה שמזכער אותם. האם יש ניק בתפוז שנתקלתם בו וסקרן אותכם או מצא חן בעניכם או גרם לכם לחייך ? יש הרבה ניקים 'שמענין' איך הגיעו לבחור בהם. גם אני אוהבת מאוד משחקי מילים. אני מחייכת כשפונים אילי בשם 'מיכל' כי כך זה נראה, ומלבד העובדה שכלתי מיכל. לא חשבתי על האופציה הזו כשבחרתי את הניק.

את הנוכחי בחרתי

מתוך השיר "ארול" של מאיר אריאל. הניק חדש יחסית. אני תמיד יכול להחליף ניק; לפני הנוכחי רציתי לכנות את עצמי "כת הכפילים וקורבנות האדם", אך השם קוצץ. ניקים מיוחדים: "סוף דעתך" - טרול שהיה מגיב לתגובות ה"לא ירדנו לסוף דעתך" בתפוז משוב. "טרומבופלס..." - אין לי מושג מאיפה הקריץ את השם הארוך והמוזר הזה. "חולם מלא", "גילגם" על הניקים המרובים שלו. לא זוכר כרגע עוד.

צימעס

New member
זה שם של אנזים שעושה משהו ל...

טרומבופלאסטים. השם המלא הוא טרומבופלאסטינוגנאז.

צימעס

New member
שיט.

זה בכלל תרומבופלאסטינוגנאז. שיואו. טוב, אני אזעיק את תלמידת הביולוגיה דאז להזכיר לי.

צימעס

New member
אה...

תסכים לגלות אם אני מכירה אותך בניק קודם? אם כן, אשקיע במסר.

הממ.

1. בספונטניות אסטוציאטיבית סלקטיבית אחרי פסילות של תפוז כמה אופציות חלופיות. 2. חדש מאוד. 3. עד שמצאתי את זה... 4. הנה, בדיוק כאן למטה, החמאתי לאקליפט הענק (זה מעלה חיוך כי בשיר זה מאוד אגבי; היו לי שתי תקופות מאיר אריאל אינטנסיביות: אחת באיזור התיכון ואחת לפני כשנתיים).

אטיוד5

Active member
זה האטיוד שלא הצלחתי לנגן

(אבל בינתים כבר השתנה המצב. בערך) למה בחרתי דווקא כזה דבר? לא זוכר. - עשור. - שטקר. סתם. לא יודע .... אה. "לא יודע" ניק לא רע. "אז זהו, שלא" גם טוב, אבל לא מרשים פסיקים בניק, נכון? - יש הרבה ניקים מבדרים.

זה רק אחד מהניקים שלי

בחרתי אותו בגלל זה עדיין כותבת כאן גם כ *123 למה להחליף ניק, תמיד אפשר לפתוח עוד אחד ולהשתמש בשניהם בהתאם למצב הרוח.

tali_le

New member
הניק שלי

נבחר לפני 11 או 12 שנים כשרק הגעתי לתפוז ומאז נשארתי איתו, היו לי עוד כמה לאורך הדרך אבל זה היחיד שיציב והיחיד שבאמת מזוהה איתי הוא קיצור חביב של השם שלי - טלי לרנר הופך לטלי'לה ואני מחבבת אותו בגדול יש לי חיבה לניקים פשוטים, לא כמו שראיתי הרבה פעמים (בעיקר בפורום הזה) אז אם הייתי מחליפה היום ניק הוא בטח היה לשם המלא שלי טלי

מה שמצחיק הוא

שיש לי מלא ניקים אבל אני משתמשת בשמי המפורש. מוסקט/nutmeg שזה אותודבר, נבחר כי זה תבלין שאני מאוד אוהבת ויש לי כמה ניקים שאני אוהבת במיוחד ולא משתמשת בהם כמעט: בטטה קרה הבנה גילה צילי גלילי בעיקר כי אין לי כוח לעבור מניק לניק כל פעם ולהסביר מיאני מה אני.

למעלה