עדכונים

HanAn189

New member
מאחורי הקלעים של הקליפ 1+1.

קצת באיחור, מצטער
מאחורי הקלעים של הקליפ של 1+1 הועלו ליוטיוב ואתם יכולים לראות אותם כאן
http://www.youtube.com/watch?v=eQ5g-e-zeew מעניין מה גרם לזה לצאת לעולם... הייתי רוצה לראות מאחורי קלעים של עוד קליפים

RTur

New member
מאיפה זה הגיע? ולמה זה לא הועלה לערוץ הרשמי?

קצת חבל שזה רק צילומים, בלי דיבור איתה ועם הבמאי/אנשי צוות אחרים. אני אוהב שמספרים כל מיני דברים או מסבירים על התהליך וזה. היא מהממת.

HanAn189

New member
ביונסה מזמזמת בליל כל הקדושים!

אתמול, ה-31 באוקטובר, ליל כל הקדושים בארה"ב וביונסה יצאה לרחובות ניו יורק עם שומרי הראש שלה מחופשת ל...דבורה!
ביונסה התחברה לכינוי שהדביקו לה Honey Bee והלכה לחגוג עם הבטן ההריונית שלה במסעדה בשם The Darby. הורסת!
וגאונה

HanAn189

New member
ביונסה באדום ברחובות התפוח הגדול.

היום ביונסה נצפתה הולכת לפגישה בניו יורק, מלווה בשומר הראש הקירח שלה, בג'קט אדום, נעלי עקב לא קונבציונאליות וחיוך על הפנים

RTur

New member
היא שמעה שאני אדום אז היא התלבשה לכבודי

שיק! נראית מצויין.

HanAn189

New member
הלהקה הבריטית Kaiser Chiefs מגייסת את ביונסה.

או שלא ממש
|כותרות של מאקו| להקת האינדי רוק הבריטית Kaiser Chiefs צילמה קליפ לסינגל שלהם Kinda Girl You Are ומי משתתף בו: ביונסה בריטני ספירס וליידי גאגא. אבל לא האמיתיות, אלא כפילות (או שנאמר כפילים.) קליפ מצחיק שמתאר את שלוש אלילות הפופ הגדולות מתחרפנות
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0VHmc6LEU_o תודו שזה ממש דומה להן
החליפה של ביונסה בטוח הועתקה מפסטיבל גלאסטונבורי.

HanAn189

New member
ביונסה מקבלת עצות אמהות מאחותה סולנג'.

סולנג' נואלס, אמא לדניאל ג'ולז בן ה-6.5, מספרת לאתר InStye שביונסה מתייעצת איתה לגבי כל מיני נושאים שקשורים להריון, אפילו ללבוש עד הלידה. "אני נכנסת לאתר net-a-porter.com, מעתיקה כמה לינקים ושולחת לה," אומרת סולנג', "אנחנו גם עושות שופינג ביחד. הבטן שלה גדלה. זה כיף שאת מראה את הבטן וכולם יכולים לצפות בה לראווה." האם האמהות המצופה משנה את הלוק הסקסי של ביונסה? "הסגנון שלה נשאר אותו הדבר," הבטיחה סולנג', "זוהרת בצורה נפלאה."

RTur

New member
מה נסגר שם עם הסאונד?

גם זה יפה. לא שינוי מי יודע מה משמעותי. האמת שהגרסה הרשמית יותר טובה לדעתי, יותר תואמת לקצב של השיר

HanAn189

New member
אדל אוהבת לשמוע ביונסה.

אדל, הזמרת שכבשה השנה כמעט כל פסגה אפשרית, התראיינה ל-Cosmopolitan Magazine. אדל סובלת עכשיו מבעיה במיתרי הקול, והתקשתה לדבר, אבל ביקשה שבזמן צילום השער היא רוצה שישמיעו לה את האלבום החדש של ביונסה. אדל לא רצתה לשמוע את האלבום שלה כיוון ש"היא שונאת לשמוע את עצמה", אלא לשמוע את ה-girl crush שלה.

RTur

New member
יש לה טעם טוב

אני גם זוכר שהיא נצפתה באחת מ-4 ההופעות שהיו ברוזלנד, ניו יורק.

למעלה