עדכונים

HanAn189

New member
ביונסה זוהרת בהקרנת הDVD החדש שלה.

אתמול ביונסה הגיעה להקרנת ה-DVD החדש שלה Live at Roseland: Elements of 4 בתאטרון פריז בניו יורק. ככה היא צולמה בשטיח האדום
(היש יותר מושלמת?!)

HanAn189

New member
ביונסה על שער הגיליון של Billboard.

זו הפעם השלישית של ביונסה השנה שהיא מופיעה על שער מגזין המוזיקה Billboard. השער הוא צילום העטיפה של הDVD החדש של B.

asaf105

New member
ביונסה זכתה בטקס הAMA!

אתמול היה טקס הAMA- american music awards טקס פרסי המוזיקה האמריקאי
והיא זכתה בפרס זמרת הR&B המועדפת כבוד!

HanAn189

New member
OMG איזו מלכה!

איזה כייייייף! אני אודה שחששתי כי ריהאנה דורסת כל אחת. שמח שביל ביונסה, מגיע לה, הזכייה יחד עם ההקרנה אתמול - אחלה פתיחת שבוע לB
תודה אסף

asaf105

New member
חח כן ריהאנה זכתה באלבום הR&B

אבל אין ספק שהטקס הזה היה היה הטקס של אדל וטיילו סוויפט כל אחת זכתה ב3 פרסים ובכלל טיילור זכתה באמן השנה

HanAn189

New member
ביונסה בראיון לפני ההקרנה.

לפני הקרנת הDVD אתמול, ביונסה התיישבה לתת ראיון, מול המעריצים. http://www.youtube.com/watch?v=AYW7VcJHxos שאלה: את הופעת ברוזלנד, על עקבים, בהריון והפצצת. איך הצלחת לעשות זאת בעוד את לחוצה מהכתבים שדוחפים את האף
"כל הזמן, אני חשבתי לחלוטין, כולם יודעים, כולם יכולים לראות."
ראיון רצא מקסים עם ביונסה שמספרת על ההופעה, על המעריצים ועל הDVD.

HanAn189

New member
גאגא מחבקת את B וJ.

ליידי גאגא מתכוונת להוציא לחנויות בקרוב ספר בשם Lady Gaga X Terry Richardson ובספר יש תמונה שלה עם ביונסה וג'ייזי. התמונה צולמה מאחורי הקלעים של מסע ההופעות האחרון של גאגא, The Monster Ball Tour, ע"י טרי ריצ'רדסון שבמקרה מיודד עם עם ביונסה (הוא צילם את השער של האפרס באזאר לא מזמן). הנה התמונה. חמודים
ביונסה רזה

HanAn189

New member
מאחורי הקלעים של צילומי השער של InStyle.

ביונסה ככבה על שער מגזין האופנה האמריקאי InStyle בגיליון של חודש ספטמבר. (בצד) הנה מאחורי הקלעים: http://www.youtube.com/watch?v=4jVl3Y3AgUA נראה די מפונפן ופלצני, אבל ביונסה נראית מעולה וכל הקונספט נראה יפה
מומלץ לצפות! קלטתם את החתימה בסוף?

HanAn189

New member
ביונסה אומרת לא לקולדפליי.

לא מזמן, סולן להקת קולדפליי הבריטית, כריס מרטין הציעה לביונסה הצעה להיות חלק מהאלבום האחרון שלהם Mylo Xyloto. לביונסה יש יש יחסי ידידות טובים עם כריס מרטין ועם אשתו השחקנית גווינת' פאלטרו. (שניהם היו מהסלבריטיז המעטים שהוזמנו על ידי B וJ לחתונה שלהם ב-2008). מסיבה לא ידועה ביונסה ויתרה על שיתוף הפעולה, ושיתוף הפעולה הוצע לריהאנה. כריס מרטין: "אני אכן כתבתי שיר לביונסה, אבל הוא נדחה על ידי אנשיה. השיר שהצעתי לריהאנה לא נדחה." חבל

HanAn189

New member
מארי ג'יי בלייג' וביונסה - Love a Woman.

[ארתור, תודה על העדכון! השרשור כבר לא קפץ, אז אני מפרסם את הלינק שוב] http://www.youtube.com/watch?v=Ts6H29zSQXM השיר הוא שיר משותף של מארי וביונסה באלבום החדש של מארי (My Life II... The Journey Continues (Act 1. האלבום יצא לחנויות היום.

HanAn189

New member
מאחורי הקלעים של הקליפ Party.

מאחורי הקלעים של הקליפ Party עם הראפר ג'יי קול, יופיעו בגרסה המורחבת של הDVD שידוע בכינויו LAR כשיעמוד על המדפים בעוד שבוע בדיוק. אתם יכולים לצפות בהם כבר עכשיו דרך VEVO: http://www.youtube.com/watch?v=vAE3MmpmzwQ (אני לא מציץ אפילו!
)

asaf105

New member
אני לא מבין מה היא ממהרת כל כך

מה זה באלבום הזה ביונסה עובדת בלי סוף על קליפים האלבום יצא כולה לפני 4-5 חודשים וכבר יש לו 6 קליפים ההריון אולי גורם לה למהר כל כך אבל מי אמר שהיא חייבת להוציא את הקליפים לפני ההריון תראו למשל את קייטי פרי שבמשך שנה+ הוציאה 6 קליפים והנה ביונסה תוך פחות מחצי שנה מוציאה יותר קליפים לדעתי הספיק קצת הקליפים לתקופה הקרובה ולא צריך לרוץ הרי בלאו הכי הטור שלה יתחיל יותר מאוחר בגלל ההריון אז הקליפים לא צריכים להיות דחופים

RTur

New member
יש לי הרגשה שטור כבר לא יהיה

זה למה היא דאגה להקליט את ההופעה ברוזלנד. עד שהיא תלד ותתאקלם המומנטום כבר ירד ולא יהיה כבר טעם לטור ל"4". היא תעבור כבר הלאה. היא גם מן הסתם לא תלד וישר תרוץ לעשות טור ותוותר על הזמן להיות אמא מתחילה. יהיה טור רק אחרי האלבום החמישי לדעתי. אני מסכים שההחלטה להוציא את כל הקליפים כל כך מהר לא ממש נכונה לדעתי.. היה עדיף לחכות כחודשיים בין קליפ לקליפ לפחות וככה ה"קידום" של האלבום היה נמרח ליותר זמן ואז גם אולי היה סיכוי לטור כלשהו.

HanAn189

New member
אני דווקא כן שמעתי על טור.

משהו בסגנון The Tour Of Four, אבל לא יצאה הודעה רשמית. המעריצים מחו"ל רשמו שהחול יתחיל ישר אחרי הלידה וביונסה כבר תכננה את הכל. (במה וכו'). עדיין, אני חושב שזה לא הגיוני שהיא תלד וישר תלך להופיע. אמנם היא וורקהוליק , אבל כמו שאני מכיר אותה היא תקדיש 200% זמן לבת שלה. ההחלטה על הוצאת הקליפים ברווחי זמן מאוד קצרים באמת לא נבונה במיוחד, אבל זו לא פעם ראשונה שיש החלטות לא נבונות בקידום בתקופת "4". ומי יודע, אולי אלה טעויות של ניהול בוסרי. ביונסה מנהלת את עצמה לבד ואפילו שנה לא עברה מאז שהיא עזבה את אבא שלה, ככה שאולי עדיין היא לא מיומנת.

למעלה