השיר הנבחר #14

HanAn189

New member
השיר הנבחר #14

והפעם... Halo
http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig&ob=av3n שנת יציאה: 2009 אלבום: I Am...Sasha Fierce (רצועה מס' 2, סינגל רביעי) מילות השיר את השיר הפיק ראיין טאדר, סולן להקת ואן רפבליק. השיר זכה להצלחה בינלאומית: מקום 1 בנורבגיה, בבריטניה, בסלובקיה ובברזיל, שם הוא הגיע למקום הראשון במצעד השבועי, השנתי ושיר העשור של ברזיל (!!!)
מקום 2 במצעד היווני, הצ'כי, הניו זילנדי ובמצעד הפופ של ארה"ב
במצעד ה-100 של הבילבורד, היילו טיפס למקום החמישי. אני חושב שרבים חיכו לשיר הזה [כמה חיכיתי לפתוח אותו!], במיוחד לאור העובדה שיש קונצנזוס אחד גדול לגביו - היילו אחד השירים היותר אהובים של ביונסה, המצליחים של ביונסה ויש בו משהו שתופס הרבה מאוד אנשים
מה דעתכם על השיר? על הקליפ?

HanAn189

New member
אה ויש לציין שהשיר זכה בגראמי!

B זכתה בו בטקס של 2010, לפני שנתיים

RTur

New member
אחחחח איזה תענוג של שיר...

זה באמת שיר מדהים ובאמת בין האהובים עליי של בי. זה גם בין השירים הבודדים בIASF שגם בסטודיו נשמע סבבה וההפקה שלו ממש טובה. ביט מעולה שישר מכניס לאווירה וגורם לגוף לזוז ועם זאת השיר ממש מרגש.. ביצוע ווקאלי מצויין גם בסטודיו. ביונסה מראה פה המון ורסטיליות ושליטה מצויינת בקול.. אני אוהב שהבית הראשון מתחיל בצלילי חזה ונמוכים (התו הנמוך בthey didn't even make a sound מאוד מרשים לבחורה להגיע.. היא בעצמה לא תמיד שרה אותו בלייב) והבית השני בפלצט גבוה. האלתורים והמיליזמים שהיא דופקת שם מדהימים מדהימים מדהימים. לא ידעתי שהוא שיר העשור בברזיל, חידשת לי. איזה יופי.

HanAn189

New member
חולה על כתיבתך

מיליזמים
מאיפה המילים האלה?! ^)%@%~@~#$!@#

asaf105

New member
איזה שיר! אחד הגדולים בהיסטוריה!

באמת אפשר להגיד על השיר הזה שזה אחד השירים הגדולים ביותר במוזיקה! ובפרט אולי השיר הכי טוב של ביונסה. זה שיר כל כך מצמרר, מרגש, כל כך מדהים! גם הלחן המדהים בו, והמילים אין בכלל מה לדבר. וכשהיא מבצעת בכלל את השיר בלייב היא עוד יותר גורמת לי להתאהב בשיר הזה, לא יאומן כמה כשרון ויכולות ווקאליות היא מפגינה בשיר המדהים הזה!!!! באמת השיר הזה אחד השירים ההיסטוריים ביותר בתעשיית המוזיקה, והוא בחיים לא יישכח.

LALSH

New member

כל כך אוהבת את השיר והקליפ הזה... כל כך אינטימי ורומנטי ... כיף לשמוע אותו כל פעם מחדש...
♥ אגב, השחקן שבקליפ - מייקל איליי (Michael Ealy) מדהים !! העיניים היפות האלה.. כל כך מתאים לקליפ, לשיר!! עם השיר הזה, מאחלת לכולם אהבה גדולה !! ♥♥♥

HanAn189

New member
מה אני חושב

אני זוכר שבתקופה השיר יצא ובמשך שנה מאז שהשיר נטחן ברדיו, הייתי כל הזמן צמא לשמוע את השיר. הוא היה לא רבב. אהבתי כל אספקט בשיר, הקול של B שהרקיע לשחקים, מחיאות הכפיים בפזמון, האווירה המלאכית [B קוראת לזה angelic], המסר המדהים שהועבר בהשיר, הברידג'/סי פארט (וואטבר) שחירפן אותי סופית והסוף הפתאומי שסיים את כל המאסטרפיס הזה. אחרי זה רכשתי את ההופעה האינטימית בלאס וגאס וגיליתי את הנפלאות הלייב. Halo היה לדעתי הביצוע הטוב ביותר בהופעה, 5 דקות של תענוג צרוף שלא רציתי שייגמר. היא נתנה לשיר טוויסט בקטע הזה (מ-1:50 עד 2:33) וגם לי להתאהב לשיר שוב פעם ובביונסה עוד יותר. [30 השניות האלה היו גם השעון המעורר שלי
] הוורלד טור הוכיח סופית שהשיר הזה גדול מהחיים, כשהוא קיבל צורה של שיר סוגר מופע, עם הרגשת "סיום" עצובה שפותחת דלת לדרך חדשה. ההמנוניות של השיר פשוט שבתה אותי, הגרנדיוזיות שהשיר הזה מביא לביונסה או להפך, שביונסה עשתה ממנו. לא יודע, פשוט נהנתי מהשיר כי הוא עשה לי טוב, הוא משחרר, מרגש, כנה ואמיתי. אך כמובן, עם כל חרישה באה ההימאסות וכיום Halo נמצא אצלי בראש רשימת הריהאב ליסט. אני אוהב אותו בלייב יותר מאשר בסטודיו (אני מודה, מחיאות הכפיים נשמעות לי כמו יריות בחנות חרסינה, צורם לי). אני עדיין חושב שהשיר אחד המוצלחים של B, אחד הפנומנאליים ותמיד יש לי פינה חמה בלב להילה של B. הקליפ - ביזיון! שעמום פטאלי עם הרבה קלוזאפים, הרבה צבע קרם. הריקוד של ביונסה בסטודיו הוא הקטע היחיד שאני מסוגל לחבב בקליפ.

למעלה