השיר הנבחר #7

HanAn189

New member
השיר הנבחר #7

והפעם... Sweet Dreams
http://www.youtube.com/watch?v=JlxByc0-V40 [תיאום מוחלט עם פינת הסרטון השבועי
] שנה: 2009 אלבום: I Am...Sasha Fierce רצועה מס' 4 (סינגל מס' 6 מהאלבום). מקום ראשון במצעד הניו זילנדי, המצעד האוסטרלי, ומצעד הדאנס האמריקאי
מילות השיר

Confide In Omer

New member
שיר מעולה!!

אחד השירים האהובים עליי ממנה. שיר אדיר, קליפ טוב והופעה מדהימה בI Am... yours.. כשהדמו שלו דלף הרבה לפני יציאת הדיסק חיבבתי אותו, אבל לא ממש התלהבתי, רק אחרי זה ראיתי את האור

RTur

New member
בין האהובים עליי מIASF

כמו שציינתי כאן בשרשור קודם, הבעיה העיקרית שלי עם האלבום הזה הוא ההפקות שלו שרובן לא ממריאות, לא מעניינות מספיק, לא אמינות מספיק (הכוונה שאם כבר בוחרים לדוגמה להקליט קלידים לפחות תנגנו אותו עם טאץ', עם רגש.. מה זו המכניות הזאת?) וחלקן אפילו מביאות לי את הסעיף בגלל חוסר ההשקעה בהם (ע"ע BHG). יש באלבום המון שירים שבבסיסם נורא טובים, גם מבחינת ליריקה, גם מבחינת לחן וגם מבחינת הביצוע שלה, אבל נופלים חזק בגלל ההפקות. Sweet Dreams הוא בין השירים הבודדים באלבום (וזה באמת בודדים, מספיקה לי כף יד אחת כדי למנות את מס' השירים האלה) שדווקא אין לי יותר מדי תלונות על ההפקה שלו והוא נשמע לי טוב. אני אוהב את השיר. יש בו משהו שמזכיר לי את Beat it של מייקל, והביט שלו נורא מעניין עם כל הצלילים המוזרים האלה ברקע. אני אוהב את הלחן שלו ביחד עם ההפקה הקולית. הקטע שכל משפט נכנס אחד בשני נורא מגניב. גם את הקליפ אני ממש אוהב. נתחיל בזה, שהוא נדמה לי הקליפ הראשון מהאלבום הזה שכולו צבעוני, מה שנורא מרענן אחרי כל השחור לבן שהיה נחמד בהתחלה אבל התחיל להעיק באיזשהו שלב. הכוריאוגרפיה שלו טובה, אהבתי את הקריצה הקטנה למייקל עם הבעיטה המפורסמת.

Jottamme 20

New member
השיר שגרם לי להתאהב

בביונסה. כן-כן, זה לא היה כזה מזמן! יש לי וידוי מרעיש- לא תמיד אהבתי את ביונסה. היא נראתה לי קצת אוברייטד, הייתי (ואני עדיין) מעריץ מושבע של מאריה קארי והיה מקום רק לדיווה אחת בחיים שלי.
כל זה עד ששמעתי את הגרסה האקוסטית של Sweet Dreams מההופעה האינטימית...וואו. אומנם האהבה הגיעה באיחור, אבל בעוצמה מטורפת! מאוד אוהב את השיר הזה בשתי הגרסאות שלו, אני חושב שכל עיבוד מביא איתו אווירה אחרת וזה כיף שאפשר לרקוד לצליליו במועדון או להתרגש מהעוצמה של המילים שלו כשסתם מאזינים לו.

HanAn189

New member
ולמי שיורד לתחתית הפורום כדי לקרוא הודעות!

אחד השירים היותר אהובים עליי של הוני B, נמנה עם השירים היותר חזקים ששיש לביונסה לדעתי, אחד הטובים בחלק של סאשה פירס, כי הוא בעצם כל כך...פירס! אני אודה, זה השיר שגרם לי להתאהב רשמית בביונסה! (כן אני מהמעריצים שלא ידעו על ביונסה לפני סאשה פירס
) ידידה הכירה לי את Sweet Dreams ופשוט נדבקתי אליו ולא הפסקתי לשמוע אותו המון זמן. מאז סוויט דרימס, התחלתי לחקור את התופעה הידועה שנקראית ביונסה נואלס
השיר באמת ממכר, יש לשיר סאונד שאין לאף שיר אחר של ביונסה, אני מרגיש שזה השיר הכי ייחודי של ביונסה. הקול של B נשמע מעולה, בבתים בפזמון, בברידג' (ארתור, אמרת שזה נקרא C Part, אני שמעתי ברידג'
) המטורף, אני אוהב בשיר הזה הכל. הוא באמת מה שביונסה תיארה: שיר פופ סקסי וכיפי שמדבר על אהבה והשיר באמת יוצר לי אווירה של אהבה מפונטזת מהאגדות. חרשתי על Sweet Dreams כ"כ שקבלתי מנת יתר, במיוחד מהפזמון שיכול לפעמים לעשות טיפונת כאב ראש. אני כרגע נח כמו שאמרתי מ-IASF כדי לחזור אליו מתגעגע
הקליפ: תלוי לפי מצב הרוח. בגדול הקליפ הוא קליפ ריקודים נוסף שביונסה נראית בו מעלף ולעיתים יכול לשעמם. מצד שני הקליפ מתאר באופן מושלם את מוטיב החלומות המתוקים: פני הירח, זברה קטנה על הירח, מראות נשברות, תלבושת זהב הזויה בסוף. 4 כוכבים

RTur

New member
אני ירדתי למטה לקרוא הודעות

לא ידעתי שאתה חדש (יחסית) בענייני ביונסה, הייתי בטוח שאתה מבויינס מזמן. הספקת להכיר הרבה יותר ממני למרות שהתחלת אחרי
.

למעלה