יש לי סיפור קצת עצובאורי בבקשה?

אני חיייבת לכתוב משהו

וסליחה אם תפגעי מדבריי כי לא זו המטרה. אני מעזה לכתוב לך בתור חולת סרטן (בת 26 אבל עדיין חולת סרטן).
אני לא חושבת שיש כזה הבדל משמעותי בין קומונה לפורום.תהי מאושרת שיש לך אנשים שאוהבים אותך ועשו בשבילך שרשור לא אחד ולא שניים. תהיי מאושרת שהצלחת לגרום לחני נחמיאס להתארח בקומונה.
לא חבל בגלל העובדה שאת לא יכולה לנהל פורום בתפוז בגלל גילך (תקנון זה תקנון) תהיי עצובה?זה רק פורום קחי פורפורציה גם לי יש חלומות(החלום שלי להיות בריאה) אבל עדיין אני יודעת לקבל את המציאות.(שאני חולה) העיקר שתהיי בריאה
עוד שאלה- בגלל השרשור הזה נכנסתי לקומונה שלך. ראיתי ששלחת לחני מייל. מה הקשר שרשמת לה שאת חולת סרטן לבקשתך שתתארח בקומונה?

אני כתבתי בקומונה

רק חצי מאמייל.. יש קשר ארוך למחלה שלי לחני פשוט לט העתקתי את זה לקומונה כי זה אישי D: ואת צודקת.. אבל אבל :( לא יודעת..
אווחת אחיות
תרגישי טוב D:

Barenaked Ladie

New member
יש כמה דרכים לעזור

אחת לבוא לקומונה שלה ולהפעיל אותה יותר מין הרגיל 2. שבת 17 אחת תעזור לנו D:

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

סליחה אבל אין לי גם אמונה שאורי יעזור לי..כולם אומרים לי "החלמה מהירה" (לא רלוונטי זאת מחלה סופנית=מוות) או "בהצלחה".. אני כבר איבדתי תקווה
לכל דבר.. סליחה..

m i r u s h i

New member
ילדונת../images/Emo108.gif

שלא תעזי למחוק את החיוך מהפנים שלך.. בגלל שום סיבה. תחייכי !

Simply an Angel

New member
אף פעם אל תאבדי את האמונה!../images/Emo189.gif

כמעט תמיד כשהכל כבר נראה אבוד... המצב משתפר... כמעט תמיד!
אל תחשבי רק על הדברים הרעים בחיים... תחיי את ההווה... תנצלי את הזמן ותעשי בו דברים שתמיד רצית וחלמת לעשות... כדי שמאוחר יותר לא תתחרטי!

Lilo the fairy

New member
לפי דעתי, ../images/Emo141.gif

או שזה טרול, או שזו ילדה שקצת משעמם לה ובודקת את טוב הלב בין חברי הפורום, או שזו ילדה שרוצה ניהול ולא ממש מוכנים לתת לה אבל לא מוותרת. או שהמקרה באמת נכון, אבל מסובך.
בהצלחה, בכל מקרה

m i r u s h i

New member
אם זה טרול../images/Emo108.gif

אז הבדיחה הזאת ממש חולנית.. :/ ואם יתברר שזאת באמת בדיחה,אני לא אוכל להבליג על זה..

Barenaked Ladie

New member
מה זה טרול?

תאמיני לי יש לי כ-17 מנהלים שיעידו לך שהסיפור הזה הוא אמיתי לגמרי.. אני פשוט היום ראיתי את אורי אמנותי בצאט וראיתי שהוא במשרדים שברמת גן..אז חשבתי לעצמי אולי הוא יכול לבקש מהם..אולי הם יקשיבו לו

למעלה