שרשור עומר

cheelly33

New member
לכל מי שמתקיף את דן../images/Emo124.gif

וזה לא שגם לי לא נחמץ הלב אתמול על עומר שהרגיש מרומה, וגם אני חושבת שזאת היתה טעות להעיף מישהו כל כך חזק בשלב הזה (בעיקר שמצבם הפיסי לא מזהיר בכלל בעוד סבאנה מתחזקים קצת)
אבל צריך לזכור דבר אחד: זה משחק על דירה ורכב בשווי של הרבה מאוד כסף!! זאת לא קייטנה של הכפר הירוק .. דן משחק את המשחק ומפלס את הדרך לעבר הזכייה, גם אם זה במחיר של בגידה בחברי השבט- זאת המטרה של המשחק- להישאר אחרון ולזכות. ולמי שכתב שככה הוא יעשה גם לאחרים- נכון!! כי אם הוא היה מתמקד בלעשות קוצי מוצי לכולם הוא לא היה משיג את המטרה שלו - לנצח. השאלה היא אם זה ימשיך לעבוד לו , כי הוא חייב לזכור שבסופו של דבר, גם לאחרים יש את אותה מטרה והם ירצו להיפטר ממי שמאיים עליהם.. בעניין האתגר באי המתים- אני רק יכולה לקוות שלעומר נותרו כוחות פיסיים (ונפשיים) להתמודד מול יואב . אסור לשכוח שעומר מגיע פגוע רגשית מההדחה, אחרי שלא ישן טוב ולא אכל טוב בשבט שלו ולעומתו יואב סיפר שהוא אוכל יותר טוב (בכל זאת לא צריך לחלוק את האוכל שיש לו עם עוד 9 אנשים) וגם ישן טוב יותר כך שהוא במצב לא רע. אני מחזיקה אצבעות לעומר.

SPIDER PIG

New member
../images/Emo45.gifשדן יעוף, המאנייק הזה@!../images/Emo21.gif

בהתחלה חשבתי שהוא טוב כי אני אוהבת שועלים נחשיים כמוהו אבל הבנתי שהוא סתם מאנייק! עומר כל כך חמוד וגם יעל! שישרוד על אי המתים עד הסוף! זה היה ממש עצוב שהוא עזב
דן המאנייק~!

רפי45

New member
דן שיחק אותה העיף אתה הבכיין הזה

רק אני מקווה שפעם הבאה יעל תעוף.

nitzan2

New member
הבא בתור לעוף... "נועם"!!!

זהו בעצם התוכנית של דן, הוא הרי חייב להעיף את כל מי שמסכן אותו, הבנות, אלכס, משיקו ויעל לא מסכנות אותו ולכן אן לו בעיה לדאוג להעיף אותם אחת אחרי השניה אחרי שיעיף את המכשול הראשי נועם. הבנות והשאר רק כלי שרת בידיו, הם הוכיחו שאן להם דיעה משלהם, הם שבויות בידיו ומסוכסכות בניהם. הוא צריך רק להעביר מהלך להעיף את הבא בתור... נועם... ואז הוא מלך האי... לשאר אן אופי דיעה או ראייה לטווח רחוק כולל נועם לכן הוא הבא בתור.. הבנות הפתיות מסונוורות מדן כניראה טובות רק בדברים אחרים.

למעלה