הכינו את הקלינקס, אווררו

משקולת

New member
יש לגן תכנית קליטה מסודרת, כך

שנראה לי שככל שארצה להשאר ולבדוק כמה שיותר, לא אוכל...
.

משקולת

New member
ואיך שכחתי לגעור בך??

(רואים שאני לא במיטבי, הא?) רוןרון לא ג'ינג'י (אין לי משהו נגד ג'ינג'ים, בכלל בכלל לא, באמת!), הוא ש-ט-נ-י!

kivsa1

New member
מה שתגידי../images/Emo8.gif... לא מתווכחים עם אמא יום לפני

שאוצרה הקטן נמסר לראשונה לעולם החינוכי הגדול
.

קליספרה

New member
כיבשה ../images/Emo99.gif אוהבת את הכינוי שלך

בעיקר כי אני חיה איתו ביומיום
זה השם הרשמי שבחר הצאצא

משקולת

New member
תודה רבה נוספת!

אתם מקסימים! באמת! (או כמו שרוןרון אומר: "ב- חיי" -הוא אומר את זה כזה מצחיק..). ואגב, קשה לי להאמין שאצלנו המעבר יהיה חלק (כן, שמעתי על יחיד סגולה שאצלם זה קורה, האחיין שלנו למשל), אבל יש לי עוד יום וחצי להיות אופטימית, אז אנסה לעגוב מעט על האופטימיות הזו, שלא כהרגלי...

חומד, בסוף יהיה בסדר!

יכול להיות שיהיה קשה בהתחלה, ואת יותר ממוזמנת לשטוח פה את מה שעובר עליך, אבל קיפ אין מיינד שבסוף זה מסתדר

קליספרה

New member
אמנם זה היה מנזמן

אבל העצה הכי טובה שאני אתן לך אם זה אפשרי, שילחי אותו בימים הראשונים לגן אם מישהו אחר שפחות מתקשה להיפרד ממנו
, הילדים הם כמו מכשיר ססמוגרף, הם מרגישים אותנו לפעמים טוב יותר מאשר אנחנו מרגישים את עצמנו. אם את תהיי מתוחה, לחוצה ומפוחדת - ותתקשי לשחרר אותו הימים האשונים יהיו קשים, לשניכם . אני את הגבגבר שלי שלחתי בימים הראשונים לגן עם אבא שלו מבחינתי, העובדה שאני צריכה "להפקיר" אן בגן לחסדי זרים היה קשה מנשוא - והבחור היה כבר קרוב לשלוש. (יותר משהעגל רוצה ליינוק...) ואחרי היום הראשון הבנתי - שהוא קולט את המצוקה שלי ומגיב לה. למחרת- העברתי את התפקיד לאביו יומיים בכי - ונגמר. אם אין אופציה כזאת - את חייבת לעבוד על עצמך - בתחושה של המסכן הקטן מול הגדולים לא פעם ראיתי איזה פספוסון שכולם מכרכרים סביבו ושלך בהחלט נראה נסיך.

chubeza

New member
יכולת לכתוב עוד 6 פסקאות

אני עדיין בוהה בתמונה של הילד! ראבאק איזה בונבון יאלללה! טפו חמסה שום בצל! שילך חלק וטוב ורגוע עם המון הצלחה

עדידושש

New member
שיהיה בהצלחה, וללא דמעות

סומכת על רון ועלייך, שיהיה בסדר... (ואם לא, יש קלינקס מאוד נעימים כאן, מוכנה לשלוח לך חבילה...
)

למעלה