מה מה מה מה
פינה מס. 1

sista natty

New member
למה בקרוב?

נראה לי שזה כבר להיט פה לא??? עם הטיונים של קרטל ושון פול....מתנגן פה בכל דאנס. אני עוד לא מיציתי את הג'אנקנו!!! אל תכניסו אותו לבוידם!!!

REL YESAYA

New member
siren riddim!!!!!!!

רידם ענק....אי אפשר להישאר אדיש הכי שורף עליו לדעתי זה באונטי קילר!!!!!!!!!!

yaarasta

New member
YA MAAANNNN!!!!!

באונטי רוצצצח על הSIREN אני אישית לא כלכך אוהב את הרידים הזה, ומסוגל לשמוע עליו רק את באונטי, בגלל ש.... בגלל שזה באונטי!!! JUSTICE לוקח אותו כמו כלום

REL YESAYA

New member
תשמע אין ספק...

שלא הכל עליו טוב...אבל זה רידם שמתאים רק לדאנסים מסויימים אי אפשר לנגן אותו בכל מסיבה

sista natty

New member
../images/Emo188.gifהתחזית שלי לחורף 2006.....

תרשו לי להוסיף עוד כמה רידמים שהולכים להתנגן פה הרבה לדעתי: hello moto-כבר להיט בחוץ ולאט לאט גם פה. gangsta rock-חדש חדש!! icebreaker - ביארד זה כבר להיט, במיוחד הטיון של busy signal- going down, ההמנון הג'מייקאי החדש! שווה לבדוק. יש עוד הרבה דברים חדשים כמו ה jump off, baddis, yellow tape, istanbul, solid ground, אבל את זה נגלה רק במשך הזמן... אם אתם מעוניינים להשאר מעודכנים ולשמוע את כל מה שהזכרתי פה אני ממליצה לכם להכנס לאתר הזה ולהקשיב לתכנית של רובו ראנקס, ניתן לשמוע גם את ההקלטות של התכניות השבועיות ואת המצעד השבועי. קישור - מקווה שיעבוד...

danamid

New member
גם השיר סוליקו זה רידם לא?

כי שמעתי בדיסק של אחותי שיש לו כמה גירסאות.. והיא אמרה שזה רידם אבלללל... אין לי תשם של הזמרת שניגנה את הרידם.. אז אני לא יכולה לדעת\: ולא להגיד לכם את השיר.. זהו פיס

השיר סוליקו?

סוליקו זה לא שיר זה סאונד נראה לי שהתכוונת ל"לא ציפיתי" כן זה לא הרידים של סוליקו אם אני לא טועה הרידים נקרא Doctor's Darling Riddim והזמרת ששמעת אותה שרה זאת Tanya Stephens

danamid

New member
נכון נכון טעיתייי

אנלא ציפיתי התכוונתי חח ו.. תודה על השם של השיר והזמרת אגב.. זה שיר טובבב חח זהו, לילה מופלא לכולם

Rasta Nesta

New member
אחי תבורך!

אין לך מושג כמה אני נהנה מכל רידים שאתה שולח.. עוד מימי הקומונה..

וואוווו, איזה מלך אתה ../images/Emo47.gif

פינה מצויינת, הורדתי הכל ואני הולכת לשמוע!!! תודה

OceaND

New member
תודהההההההה י'מלך (+ שאלה)

אז בעצם רידים זה מקצבאינטרומנטל שאמנים שונים יושבים עליו?

MASHNEK69

New member
עוד שיר מעניין על הרייל רוק

http://www.mytempdir.com/326743 של בארינגטון לויי

MASHNEK69

New member
עוד שיר מעניין על הרייל רוק

http://www.mytempdir.com/326743 של בארינגטון לויי

למעלה