צעדים ראשונים בבורסה...

סטופ לוס בישראל

בניגוד לארה"ב שם עוזרים למשקיעים בישראל מעדיפים שלא ולכן פה אין עדיין את הפקודה הזו אין מה לעשות...צריך לעקוב כל יום עד אשר יהיו פה מחזורים מספקים כדי שיכניסו את הפקודה הזו. עידו

RonenM62

New member
כמובן...

כנס בקישורים לאתר הבורסה ותמצא שם את כל הדוחות. בנוסף, כל מניה המסוקרת בפורום, מכילה הודעת פתיחה המציגה את המניה, וכוללת גם קישור לדוחות הכספיים שלה, הודעות וחדשות ולגרף המעודכן... בהצלחה

דישלו

New member
ממש לא, אבל יש חדשות טובות

דוחות כספיים חלקיים ודוחות מיידים באתר מאיה של הבורסה לני"ע. מעבר לזה דוחות מלאים רק בתשלום או דרך מחלקות קשרי לקוחות בחברות עצמם או בספריית הבורסה. לא מצאת, או רוצים ממך תשלום גבוהה, תפנה אלי במסר ואנסה לעזור. יניב

איציק100

New member
יניב פורסם ברדיו שהתהליך בדרך

ז"א פירסום דוחות ע"י חתימה אלקטרונית של החברות ויהיה פתוח לציבור דרך אתר חדש של הבורסה

gzohar

New member
אין צרך לשלם! המידע זמין ובחינם../images/Emo45.gif

מזה כמה ימים ניתן להשיג את כל דיווחי החברות דרך האתר הבא של הרשות לניירות ערך: http://www.magna.isa.gov.il/

RonenM62

New member
שכחתי להזכיר את ...

הקוים האדומים והירוקים בתחתית כל גרף, המייצגים את המחזור באותו פרק זמן (לא מופיע בגרף תוך-יומי)... מחזור גבוה מיוצג בקו גבוה ומחזור נמוך - בקו נמוך... קו אדום מעיד על כך שהמסחר נסגר באותו פרק זמן בירידה ואילו קו ירוק מעיד על עליה באותו פרק זמן...

qet1

New member
הכיוון של הצ'ופצ'יקים הפוך

בתמונה שהבאת מבמה שכתבת...

RonenM62

New member
תמיד ערני !!!

טעיתי כמובן... הצ'ופצ'יקים שבתמונה הם הנכונים...

RonenM62

New member
שתי תשובות חבר:

א. קניה בחסר אינה אפשרית בת"א (יש שיטות שעוקפות את המגבלה, אך בהיקף המסחר שלך, הן לא רלוונטיות). ב. סטופ-לוס - שאלה מצויינת אשר תידון כאן בהרחבה בהמשך... סבלנות.

harel100

New member
מחר לא יהיו עליות

הבורסה אמנם מגלה חסינות כנגד הארועים הבטחוניים . אבל לאות הזדהות ומוסר לאומי היא נוהגת שלא 'לחגוג' בימי אבל , וטוב שכך ! בכל אופן, להערכתי התגובה תהיה מתונה (תנודתיות של עד 1.5%- ) כאשר במהלך השבוע המעו"ף עוד יעלה ויחצה את 470 .

עשיתי את כל מה שאמרת לעולם לא לעשות

חחח ,אני מוזר אבל לא השקעתי כסף גדול אלא סתם, אבל כעיקרון איך אני אמור לבחור במה להשקיע אני בפירוש לא מוכן לרכוש השכלה בנושא, יענו ללכת ללמוד כלכה באונ' אם אני יספר את הגיל שלי בכלל לא תבין מה לי ולפורום הזה אבל בכל זאת , אני כאן מה השיטה הטכניקה, אולי תכתוב איזה מאמר או שתיים (או עשר
)

RonenM62

New member
כפי שכבר כתבתי,

1. תתעזר בסבלנות. 2. תיצמד לפורום הזה ותקבל טונות של אינפורמציה. 3. יכתבו עוד עשרות מאמרים ותשובות לשאלות בעניין זה. 4. אין מבחינתי הגבלת גיל לחברות בפורום הזה. עצם העובדה שאתה שואל ומתעניין, מצביעה על כך שקורצת "מהחומרים הנכונים". להשתמע

RonenM62

New member
שאלתך נמצאה ראויה ...

להכלל בקטגוריית "שאלות נפוצות" וצרפתי אותן לשם. תודה לך.

למעלה