צעדים ראשונים בבורסה...

RonenM62

New member
בנימה קצת יותר אופרטיבית:

תוכל לעקוב באופן שוטף אחר "איתותי הקניה" (
) הניתנים כאן בפורום ובאופן מרוכז בשירשור: "איתותים מהסיסטם של הפורום", בו תקבל ריכוז של כל המניות הנמצאות במעקב יומי על ידי הסיסטם הממוחשב שפותח לצורך כך, והמספק איתותי קניה/מכירה מדי יום. מתוך המניות שקיבלו סימון של "איתות קניה", תוכל לבחור את אלה הנראות לך ביותר, לבחון את נתוניהן ולבצע את ההשקעה לפי שיטתך.

geger

New member
עזרת רבות

תודה! אני מקווה שבניגוד למנהלי פורומים אחרים, תישאר גם בעתיד עם רצון כזה ואמביציה לעזור
.

qet1

New member
למה לא לקנות AMD ?

קח כל שני מעבדים עם ביצועים זהים לחלוטין , אחד של אינטל ואחד של AMD....ה AMD תמיד זול יותר...

זהו זה סופי , אני הייתי פה לפנייך

תראה שההודעות שלי היו לפני ההודעות שלך אתה עוקב אחריי,אני אומר לך ולשאר השב"כ לא תתפסו אותי חיי LOL

מק"מ...

התנועה המינימלית אחרי פתיחת המסחר (אם לא שינו כלום בזמן האחרון...) היא 100,000 יחידות. לפני הפתיחה ניתן לתת הוראה לכל כמות. מק"מ אם אני לא טועה יש שלושה בין הפידיון (או המכירה והקניה...) ועד שאתה מקבל בפועל לחשבון... (למה שהבנקים לא ירביחו עוד ריבית של יומיים...)

RonenM62

New member
GEGER:

כנס לקישור הזה (AONLINE)... בכל אחד מהמק"מים, מופיעה בצד שמאל למעלה התנועה המינימלית.

RonenM62

New member
קבל תיקון...

זה מופיע בנתוני מסחר (ראה את התמונה המצורפת). נתוני התנועה המינימלית מיוצגים בכמות ניירות. חלק בשער (המיוצג באגורות) ותקבל את הסכום המינימלי.

RonenM62

New member
geger, מצאתי את שאלותיך ראויות

להכלל בקטגוריית "שאלות נפוצות" וצרפתי אותן לשם. תודה לך.

k1969

New member
בקשר לבזק

החברה שקנתה את מניות בזק . קנתה באותו ערב עוד 15 מליון מניות כך שהמניה נראת קניה טובה.

qet1

New member
סוף סוך יש לי הוכחה שאתה הוא זה

שעוקב אחרי ולא להפך...

qet1

New member
לא הבנת

אסור להחליף אות אחת באות אחרת ("כ" ב "ק") אלה רק את הסדר של האותיות הפנימיות במילה.

RonenM62

New member
אופס... במהלך השבת אעלה ניתוח

של המניות שציינת. מקווה שאוכל לסייע. שבת שלום וברוך הבא.

למעלה