אמת שקר, אמת, פנטזיה

RacheLambert

New member
../images/Emo103.gif אמת שקר, אמת, פנטזיה ../images/Emo210.gif ../images/Emo205.gif

משחק מאוד חביב, כל אחת רושמת 3 דברים מגניבים, מצחיקים ומעניינים לגביה וכולן צריכות לנחש מה אמת, שקר ופנטזיה :) זה יהיה כיף ומגניב אם כולן ירשמו :)

SLEPPY

New member
יאללה רושמת-

1) שר הביטחון הגיע בטעות אליי הבייתה 2) יצא לי לבלות 7 שעות טיסה עם מורה שבואו נגיד לא ממש אהבתי 3) שרתי שיר שכתבתי והלחנתי בפני כח המחזור לימודים שלי.. אז מהו ההאמת, השקר והפנטזיה ?

SLEPPY

New member
../images/Emo9.gif אז ככה-

זה קרה לפני 4 שנים ככה, היה את ערב המימונה ובזמנו היה לי שכן שעסק בפוליטיקה. השכן הזה כל שנה הזמין את כל השרים למימונה ואני בחיים בחיים לא אשכח איך פתחתי את הדלת והוא ככה עמד שם עם המאבטחים שלו והיה ממש מופתע ושאל לאן הוא הגיע. הכי צחוקים היה שאבא שלי הסביר לו שהוא מחפש את הקומה למעלה והוא כל כך היה בשוק שאנחנו לא התפעלנו מהעניין הזה שהוא שר הבטחון ואמר לנו- אני אהוד ברק ואבא שלי אמררלו- כן אני יודע. אתה מחפש את הקומה העליונה.. היה מצחיק :)

RacheLambert

New member
אוקיי שלושה דברים שלי ../images/Emo192.gif

1. יש לי אוסף ענק של בובות הלו קיטי 2.כשהייתי קטנה הופעתי בתכנית "טושטוש" למי שזוכרת שהייתה באמצע שנות ה90 עם יעל בר זוהר 3.זכיתי לפני כמה שנים בהגרלה לטיסה לחו"ל לאיזו מדינה שאני רוצה ובחרתי לטוס לפאנמה

למעלה