שאלון בראשון

../images/Emo103.gifשאלון בראשון../images/Emo132.gif

בכללי: שם: כינוי של חברים: גיל: מה עושה בחיים? וחוץ מזה? זה או זה: יום ראשון או חמישי? פורטיס או סחרוף? שלמה ארצי או שלום חנוך? אפרת גוש או דנה ברגר? אתגר קרת או יאיר לפיד? צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? טיטאניק או פרל ארבור? החוש השישי או האלמנט החמישי? ברוס וויליס או טום קרוז? פיזיקה או ביולוגיה? מחנך או מחנכת? יסודי או תיכון? לישון בלי לחלום או עם? ביחד או לבד? קולנוע או דיוידי? פאב או בית קפה? שרונה פיק או כל דבר אחר? אסוסיאציות: אהבה- חיים- שקט- לילה- שמש- שנאה- דתיים- חיוך- כאב- שקיעה- שלמות- אושר- לימודים- צבא- וסתם ככה: איך עברה השבת? וכל השבוע? אוהבים גלידה? באיזה טעמים? טעמתם שוקו שוק? ספר יפה שקראתם- סרט יפה שראיתם- אתם כחולים באחד הפורומים? אדומים? רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה]

../images/Emo103.gif../images/Emo132.gif

בכללי: שם: שחר כינוי של חברים: שחרונת/רני גיל: 15 וחצי מה עושה בחיים? תלמידה מתוסכלת וחוץ מזה? מדריכה מסורה וחברת אמת. NOT
זה או זה: יום ראשון או חמישי? ברור ברור ברור שחמישי! אני שונאת את יום ראשון :[ פורטיס או סחרוף? סחרוףףףף
שלמה ארצי או שלום חנוך? שלום, ברור. אפרת גוש או דנה ברגר? אפרת
אפרת
אפרת
אתגר קרת או יאיר לפיד? אתגר קרת. בולעת תספרים שלו.. וחוצמזה, יאיר לפיד פלצן מדי צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? שמעו, צופן דה וינצ'י ספר ענק, אבל ה"פ זה ה"פ
טיטאניק או פרל ארבור? טיטניק [קייט
] החוש השישי או האלמנט החמישי? האלמנט החמישי ברוס וויליס או טום קרוז? טום קרוז! פיזיקה או ביולוגיה? איכס. אבל עדיף ביולוגיה, כי פיזיקה זה יותר מדי מתמטיקה מחנך או מחנכת? אף פעם לא היה לי את הראשון
אז.. יסודי או תיכון? יסודי, ברור. תמימות... לישון בלי לחלום או עם? עם! אגב, אתמול חלמתי שהבקסטריט בויז מטופלים של אבא שלי, ואני מתה להצטלם עם איי ג'יי ובסוף הוא מנשק אותי או משהו כזה.... הזוי. ביחד או לבד? תלוי ביחד עם מי. קולנוע או דיוידי? קולנוע! פאב או בית קפה? בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר? כל דבר אחר
אסוסיאציות: אהבה- משאלה חיים- משה
שקט- בקופסה לילה- ירח שמש- קיץ שנאה- בצפר דתיים- עיוורון חיוך- צחוק שקיעה- סיני שלמות- אשליה אושר- אהבה לימודים- סיוט צבא- גלגלצ וסתם ככה: איך עברה השבת? בסבבה. הייתי בקיבוץ של אחי והיה מצחיק וכל השבוע? גם, נחמד.. חופש וזה. אוהבים גלידה? כן! באיזה טעמים? וניל פצפוצים
טעמתם שוקו שוק? כן וזה פשוט טעים בטירוף ספר יפה שקראתם- הארי פוטר?
סרט יפה שראיתם- נו, האחד והיחיד. מטריקס אתם כחולים באחד הפורומים? נווופ. אדומים? כן, נראה לי באיזה פורום אחד, לא זוכרת איך קוראים לו... רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה] הידעתם שהתמכרתי לשיר של גוון סטפאני? ואני גאה בזה! אז מה אם היא פקצה?!

123456789

שם: אושר כינוי של חברים: לי? אוש, אושי, חסה [אל תשאלו
] גיל: 15 ו-9 חוד' מה עושה בחיים?- תלמידה? וחוץ מזה?- נו,אינלי כוח זה או זה: יום ראשון או חמישי?- ראשון פורטיס או סחרוף?- אנערף? שלמה ארצי או שלום חנוך?- שלמה ארצי אפרת גוש או דנה ברגר?- אפרת גוש אתגר קרת או יאיר לפיד? - אתגר קרת? צופן דה וינצ'י או הארי פוטר?- ה"פ דעע
טיטאניק או פרל ארבור?- טיטאניק החוש השישי או האלמנט החמישי?- לאראיתי ברוס וויליס או טום קרוז?- טום קרוז
פיזיקה או ביולוגיה?- ביולוגיה מחנך או מחנכת?- מחנכת יסודי או תיכון?- תיכון לישון בלי לחלום או עם?- עם ביחד או לבד?- ביחד קולנוע או דיוידי?- שניהם
פאב או בית קפה?0 בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר?- כל דבר אחר
אסוסיאציות: אהבה- לב חיים- טבע שקט- מדבר לילה- כוכב שמש- יום שנאה- גועל דתיים- תנ"ך חיוך- סמיילי כאב- דם שקיעה- ים שלמות- לבן
אושר- אני! חע
לימודים- בצפר צבא- מדים וסתם ככה: איך עברה השבת? בדר וכל השבוע? גם אוהבים גלידה? יאפפ
באיזה טעמים? הממ, וניל עוגיות טעמתם שוקו שוק?- לא ספר יפה שקראתם- ה"פ סרט יפה שראיתם- הרבה
אתם כחולים באחד הפורומים?- נופ אדומים?- נופ רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה]- לא

orush15y

New member
עונה.. ../images/Emo54.gif

בכללי- שם:
אור כינוי של חברים:
אורוש (או פאקצה.. סיפור ארוך..) גיל:
15 מה עושה בחיים?
אני תלמידה כרגע אם זה מה שהתכוונת.. וחוץ מזה?
כלום! החיים שלי משעממים טיחו! זה או זה- יום ראשון או חמישי?
חמישי! פורטיס או סחרוף?
אפח'ד מהם שלמה ארצי או שלום חנוך?
אפח'ד מהם אפרת גוש או דנה ברגר?
אפח'ת מהם אתגר קרת או יאיר לפיד?
אפח'ד מהם צופן דה וינצ'י או הארי פוטר?
הארי פוטר טיטאניק או פרל ארבור?
פרל ארבור החוש השישי או האלמנט החמישי?
האלמנט החמישי ברוס וויליס או טום קרוז?
טום קרוז פיזיקה או ביולוגיה?
ביולוגיה מחנך או מחנכת?
מחנכת יסודי או תיכון?
תיכון לישון בלי לחלום או עם?
עם ביחד או לבד?
ביחד קולנוע או דיוידי?
דיוידי פאב או בית קפה?
בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר?
כל דבר אחר.. אסוסיאציות: אהבה-
שנאה חיים-
מוות שקט-
רעש לילה-
טוב שמש-
אני שנאה-
עספ"ים דתיים-
דוסים חיוך-
סמיילי כאב-
ראש שקיעה-
שמש שלמות-
אין דבר כזה אושר-
אח שלי
(זה השם שלו..) לימודים-
בלח! צבא-
3 שנים וסתם ככה- איך עברה השבת?
בסדר.. וכל השבוע?
גם.. אוהבים גלידה?
בטח! באיזה טעמים?
כמעט הכל.. (וניל לא..) טעמתם שוקו שוק?
לא ספר יפה שקראתם-
מטילדה סרט יפה שראיתם-
שודדי הקאריבים
אתם כחולים באחד הפורומים?
לא אדומים?
לא רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה]
אורלנדו הורס!

Funky Fish1

New member
אני../images/Emo9.gif

בכללי: שם: אלה כינוי של חברים: אללינקה?
זה או זה: יום ראשון או חמישי? חמישי...סופ"ש פורטיס או סחרוף? נאן. אני לא שומעת אותם, אז אני לא ממש מכירה את השירים שלהם... שלמה ארצי או שלום חנוך? אף אחד...חח אפרת גוש או דנה ברגר? אהה... אתגר קרת או יאיר לפיד? אף אחד. אתגר קרת כותב בצורה מוזרה בטירוף, ויאיר לפיד לא מעניין כל כך צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? הממ...נראה לי שה"פ טיטאניק או פרל ארבור? טיטאניק. החוש השישי או האלמנט החמישי? הו גודנס, אף אחד מהם! אני לא רואה סרטי אימה. ברוס וויליס או טום קרוז? הממ...טום קרוז. פיזיקה או ביולוגיה? בעעע אף אחד משניהם! אני מתעבת את המקצועות האלה. מחנך או מחנכת? אממ...מחנכת. יסודי או תיכון? תיכון לישון בלי לחלום או עם? עם. ביחד או לבד? ביחד. קולנוע או דיוידי? קולנוע. פאב או בית קפה? בית קפה. שרונה פיק או כל דבר אחר? כל דבר אחר
אסוסיאציות: אהבה-לב? חיים-עולם שקט-לילה לילה-שקט שמש-חם שנאה-מילה חזקה דתיים-ספר תנ"ך חחחח
חיוך- שיניים כאב-פצע שקיעה-ים שלמות-אורלנדו
אושר-מישהו מחייך לימודים-בצפר צבא-מעניין וסתם ככה: איך עברה השבת? אממ...לא משו, כל היום מול הטלוויזיה. מאכזב.
וכל השבוע? בסיידר..היה חופש
אוהבים גלידה? מאוד. באיזה טעמים? אממ...שוקולד, פיסטוק, תות...אמממ....זייהו
טעמתם שוקו שוק? נופ. אבל אומרים שזה כמו שוקו קרלו ספר יפה שקראתם-אן שרלי סרט יפה שראיתם-הרבה.. אתם כחולים באחד הפורומים? נופ. אדומים? לא. רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה] המ...לא ממש

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif=]

בכללי: שם: אור כינוי של חברים: ממ אין ממש, אבל נית קוראת לי אורצ' ^_^
גיל: 14 וחצי או משו כזה מה עושה בחיים? כלום בעיקר וחוץ מזה? ממ מוזיקה, וכלום. ^^ זה או זה: יום ראשון או חמישי? חמישי פורטיס או סחרוף? none שלמה ארצי או שלום חנוך? מממ נמ לומשנה ^^ אפרת גוש או דנה ברגר? none אתגר קרת או יאיר לפיד? none צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? לא קראתי צופן דה וינצ'י [אתן מוזמנות לעשות עליי לינצ', זה מגיע לי :XX], אז אני אלך עם ה"פ ^^ טיטאניק או פרל ארבור? מממ לודעת נו =[ וזה הארבור. |מגלגל| החוש השישי או האלמנט החמישי? לא ראיתי אפחד ^^ ברוס וויליס או טום קרוז? ברוסי
פיזיקה או ביולוגיה? פיזיקה [איכ ביולוגיה
] מחנך או מחנכת? מחנכת יסודי או תיכון? נמנמ תיכון, נראלי לישון בלי לחלום או עם? ממממ לומשנה ביחד או לבד? לבד קולנוע או דיוידי? לומשנה, מה שיש ^^ פאב או בית קפה? בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר? כל דבר אחר
אסוסיאציות: אהבה- אכזבה חיים- מוות שקט- רעש לילה- יום שמש- ירח שנאה- אהבה דתיים- חילוניים חיוך- דמעה כאב- זיוף שקיעה- שמש שלמות- מוזיקה אושר- מוזיקה לימודים- ספר צבא- מדים וסתם ככה: איך עברה השבת? טוב איי גס =] וכל השבוע? פחות. ^^ אוהבים גלידה? וארי
באיזה טעמים? מה שיש ^^ וניל, שוקו, ריבת חלב וכלמיני. ^^ טעמתם שוקו שוק? אקשולי, כן. :X ספר יפה שקראתם- הו יש המון... גן החצות של טום, שומר הראש, עיקול בדרך... נמ יש יותר מדי נו.
סרט יפה שראיתם- כם יש יותר מדי... =[ Where the heart is
כאילו, מפתח הלב. ^^ וI am Sam. וכלמיני. ^^ אתם כחולים באחד הפורומים? לא. =[ רק בקומונה שלי ^^ אדומים? נופ =[ רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה] איי לאב ניל. כאילו, כריס. ^^

shaya23

New member
עונה..

בכללי: שם: שי כינוי של חברים: מלא.. שושי שושה שיוש שיה וכן הלאה וכן הלאה גיל: 13 מה עושה בחיים? אהה.. בעיקרון כלום.. וחוץ מזה? אהה... לא יודעת.. חח זה או זה: יום ראשון או חמישי? חמישי.. פורטיס או סחרוף? לא זה ולא זה שלמה ארצי או שלום חנוך? לא זה ולא זה אפרת גוש או דנה ברגר? אפרת גוש אתגר קרת או יאיר לפיד? יאיר לפיד צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? הארי פוטר טיטאניק או פרל ארבור? 50% 50% החוש השישי או האלמנט החמישי? החוש השישי ברוס וויליס או טום קרוז? טום קרוז פיזיקה או ביולוגיה? לא זה ולא זה מחנך או מחנכת?מחנכת יסודי או תיכון?תיכון לישון בלי לחלום או עם? עם ביחד או לבד? ביחד תלוי קולנוע או דיוידי? קולנוע פאב או בית קפה? בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר? כל דבר אחר אסוסיאציות: אהבה- זוג חיים- נשמה שקט- דממה לילה- חושך שמש- צהוב שנאה-בעע דתיים-אנשםי שמאמינים יותר מכולם חיוך- יכול לגרםו למישו להיות מאושר כאב- כואב שקיעה- יפה שלמות- אף אחד.. [או לחילופין אורלנדו..] אושר- רוצה.. לימודים- בעע צבא- אין תגובה וסתם ככה: איך עברה השבת? סבבה וכל השבוע? אהה.. לא משו אוהבים גלידה? יה באיזה טעמים? תות לימון טעמתם שוקו שוק? יה ספר יפה שקראתם- ? סרט יפה שראיתם- טרויה.. אתם כחולים באחד הפורומים? לא אדומים?לא רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה] אם אתה אוכל אוכל סיני בסין זה לא אוכל סיני זה אוכל ררגיל!

קמימונת

New member
התנור עובד. חורף ../images/Emo12.gif

בכללי:
שם: קמה
כינוי של חברים: בעיקר קמי,אבל יש גם קמימונת, קמיל'ה, קמון, קמי-קם, בטיה.
מה עושה בחיים? עסוקים בלשאול את השאלה מה עושים בחיים.
וחוץ מזה? ממ זה או זה:
יום ראשון או חמישי? חמישי
פורטיס או סחרוף? ??
שלמה ארצי או שלום חנוך? שניהם.
אפרת גוש או דנה ברגר? אף אחת.
אתגר קרת או יאיר לפיד? יאיר
צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? צופן דה וינצ'י (אין לי כוח לתת צ'אנס להארי פוטר)
טיטאניק או פרל ארבור? טיטניק
החוש השישי או האלמנט החמישי? אחרי שאני אראה אני אגיד לכם.
ברוס וויליס או טום קרוז? ברוס
פיזיקה או ביולוגיה? פיזיקה
מחנך או מחנכת? ממ
יסודי או תיכון? חטיבה. סתם לא יודעת..
לישון בלי לחלום או עם? עם
ביחד או לבד? גם וגם
קולנוע או דיוידי? קולנוע
פאב או בית קפה? בית קפה
שרונה פיק או כל דבר אחר? כל דבר אחר אסוסיאציות:
אהבה- הכל
חיים- עוד יותר הכל
שקט- רוגע
לילה- חוסר עירנות
שמש- יום
שנאה- רוע
דתיים- קיצונות
חיוך- אושר
כאב- נפוץ
שקיעה- רגישות
שלמות- אי אפשריות
אושר- קשה להשגה
לימודים- דרך
צבא- חיילים וסתם ככה:
איך עברה השבת? כבר לא זוכרת
וכל השבוע? אחלה
אוהבים גלידה? כן
באיזה טעמים? תות, שוקולד, ריבת חלב וכל מה שיתנו לי.
טעמתם שוקו שוק? לא. ויש לזה שקית בצורה נכה.
ספר יפה שקראתם- מדריך הטרמפיסט לגלקסיה (לא ראיתי את הסרט
)
סרט יפה שראיתם- שרה"ט
אתם כחולים באחד הפורומים? כן
אדומים? לא.
רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה] ממ אני מרגישה שאני עומדת להיות מצוננת.

היי../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

בכללי: שם: זהר כינוי של חברים: זוארץ, זהרי, זורי. גיל: 16 וכמעט 3 חודשים. מה עושה בחיים? לומדת
וחוץ מזה? קראטה. ושתקו! זה או זה: יום ראשון או חמישי? ראשון דפנטלי. פורטיס או סחרוף? סחרוף
שלמה ארצי או שלום חנוך? שלום חנוך. אבל השירים של שלמה ארצי יותר יפים. אפרת גוש או דנה ברגר? דנה ברגר. אתגר קרת או יאיר לפיד? חח מה? אני מניחה שיאיר לפיד.. צופן דה וינצ'י או הארי פוטר? הארי פוטר
טיטאניק או פרל ארבור? פרל הארבור
החוש השישי או האלמנט החמישי? כלום. איכס. ברוס וויליס או טום קרוז? טום קרוז
פיזיקה או ביולוגיה? איכככס. ביולוגיה. מחנך או מחנכת? מחנכת
יסודי או תיכון? תיכון. לישון בלי לחלום או עם? חחח מה?! ביחד או לבד? ממץ לבד. קולנוע או דיוידי? דיוידי!! פאב או בית קפה? בית קפה. שרונה פיק או כל דבר אחר? כל דבר אחר
אסוסיאציות: אהבה- שם של מישהו. אבל עזבווו נו >< חיים- אהבה. שקט- לישון. לילה- לישון. שמש- לקום. שנאה- כיף! דתיים- הממ. חיוך- כיףכיף!!1 כאב- אימון. שקיעה- ים. שלמות- שי. אושר- גשקו קיבוץ 2005
לימודים- שפרלינג. צבא- אור. וסתם ככה: איך עברה השבת? אחלה. וכל השבוע? אחלהההה. אוהבים גלידה? כן. באיזה טעמים? כל פרי שהוא. טעמתם שוקו שוק? לא. והילד שמפרסם את זה פעם התחיל איתי
ספר יפה שקראתם- כל הפסרים של דן בראון והרלן קובן. סרט יפה שראיתם- פרל הארבור
אתם כחולים באחד הפורומים? ממ. פה
אדומים? לא. רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה] אני כלכךךךךךך הולכת להכשל במתמטיקה :[

זה רק העמצבנים האלה שעושים דווקא...

נו... את יודעת על מה אני מדברת את מרגישה אם הלך לך טוב במבחן ואם את הולכת להיכשל או לא
נגיד במבחן האחרון שלי במתמטיקה הלך לי טוב דווקא אני יודעת שיותר מ-90 אני לא אקבל כי משהו ששווה 10 נקודות התחלתי לעשות ואני דיי בטוחה שלא הלך לי טוב... הדברים האחרים אני לא יודעת הלכו לי דווקא דיי טוב... אני מאמינה זאני אקבל פחות מ-90 אבל לא יודעת... אבל אני הכי שונאת את הילדים האלה של "לאאאאאאאא קיבלתי 89
" ילד מהכיתה שלי כל הזמן עושה את זה, אם הוא מקבל מתחת ל-92 הוא בוכה... הוא כזה מעצבן
כלומר, הוא אחד מאלה שמקבלים הכי טוב מכל הכיתה, רוב הכיתה לפי מה שאני זוכרת לא קיבלה טוב... זה היה שנה שעברה... סתם הוא מעצבן.... ציון מ-80 ומעלה זה מעולהההההה מסביבות ה-70 זה טוב יחסית מסביבות ה-60 זה סביר... כמובן 100 הכי טוב אבל לא צריך לבכות אם קיבלת 89!!!!!!!

אבל שקד,../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

משלב מסוים כבר אי אפשר להסתפק בציונים של 80.. כי זה לבגרויות וכל ה.. זה. מתמטיקה למשל. כל מבחן וכל בוחן וכל דבר זה ציון הגשה. ועוד לשאלון 006 [במקרה שלי]. שזה שאלון קשה [אעעע טריגו ודיפרנציאלי ואוף
] וסתם ככה. תמיד תשאפי לכמה שיותר. אין לך מה להפסיד

לגמרי../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

אבל את כיתה י' O_ם מה קשור 006 עכשיו? בכיתה י' עושים 005 [ותהני ממנו!
] אלא אם כן את בבראילן או איזה מסגרת מיוחדת

../images/Emo103.gifנכון, אבל אני מפחדת ממנו

בשנה הבאה
הבנתי שהוא יותר קשה מ007 אנשים הלחיצו אותי רצח נראה לי שנה הבאה אני יורדת ל4

הלוואי ויכולתי לרדת ל-4../images/Emo4.gif../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

אפילו רק כדי לא להלחץ ככה. אבל לא. השעות מתמטיקה שלנו לא חופפות לשל שאר השכבה אז אי אפשר ><

ברור, לא שאני צוהלת משמחה אם אני...

מקבלת 80 או משהו כזה, אני גאה בעצמי כי לדעתי זה הישג טוב בשבילי אני בדרך כלל מקבלת בסביבות ה-70 אם לא פחות, זה דיי מבאס אבל תסכימי איתי שלבוא ולהגיד "קיבלתי 90 לא מה אני אעשה עכשיו?
" מול כל הכיתה, שיש ילדים שקיבלו 50 ומשהו, זה מעצבן ומעליב כמו שאמרתי לשחר... וחוץ מזה אנחנו ילדים בכיתה ח' שציון 80 בהחלט יכול לספק אותנו
סתם נו מה הקשר?
אבל ציון מ-80 ומעלה בחטיבה זה טוב לדעתי
בבגרויות ברור שאני אשאף ליותר, למרות שנראה לי שגם בבגרויות 80 ומעלה זה טוב... אבל... איך שכל אחד שואף להגיע בעצמו

למעלה