שאלון בראשון

../images/Emo103.gifשמעי, כל אחד זה דבר אחר.

אני מאמינה שלכל אחד יש את השאיפות שלו- וברגע שהוא לא מגשים אותם, הוא מתאכזב. אני למשל במבחן האחרון שלי בלשון קיבלתי 86 והתבאסתי, והיו אנשים שהתעצבנו עליי- לא עשיתי את זה בשביל למשוך צומי, פשוט בסוף ט' אני ישבתי על 100 בלשון ומבאס אותי שירדתי ככה במבחן אחד- זה מאכזב! לכל אחד יש את הרף ציפיות של עצמו, לדוגמא אם את חושבת שלשבת על ממוצע 80-90 זה מעולה- לגיטימי לגמרי, זה מה שמתאים לך ולשם את שואפת- יש אנשים ששואפים ליותר ושואפים למצוינות וזה חשוב להם יותר. וגם, כמו שזהר אמרה, זה מתבלט יותר בשנים שיש בהם בגרויות- למשל השנה הכי חשוב לי אנגלית מתמטיקה הסטוריה ולשון. בכל השאר יותר חפיף לי מבחינת ציונים, אבל השאר- צריך אותם לציון מגן- וזה כן משנה נקודה פה נקודה שם. אני גם לא סובלת את הבכיינים שעושים צומי ופוזות, לדוגמא אם אני אקבל 80 במבחן אני לא אבכה ואצרח "אוףףף רק 80??? למה, גורל אכזר?? אני רגילה למאיות!!! אוף אוף!!!" לא. זה מגעיל במיוחד לגבי אנשים שמקבלים ציונים יותר נמוכים ומרגישים סתם חרא עם זה אבל כשעושים חושבים עם עצמך, לגיטימי להתאכזב ולהרגיש רע עם כל ציון [טוב, אולי חוץ מ99 כי זה באמת צומי
]

טוב נכון, אני מסכימה איתך

אבל זה בדיוק מה שהוא עושה
וגם חברה שלי פעם קיבלה באנגלית 90 ורצתה לעשות מועד ב'... שלדעתי זה הגזמה... בכל מקרה אלה שעושים "לא, קיבלתי 90, לאאא קיבלתי 80" הקטע הוא שאנשים יביאו אליהם ויגידו להם "זה מעולה בלה בלה בלה" וזה מעצבן אותי
אולי זאת רק אני........ שחברה שלי אמרה לי שמבחינתה מתחת ל-90 זה כישלון שאלתי אותה אם היא טוענת שאני גרועה כי אני בדרך כלל בכל המבחנים שלי מקבלת הרבה פחות מ-90 והיא אמרה לי שהיא התכוונה באופן ספציפי אליה, אוקיי זה בסדר לכל היותר... לדעתי עדיף לשמור את זה לעצמך או משהו כזה... או להגיד למה שואפים אבל לא להתחיך לבכות על ציונים כמו 89 וכו'... בקיצור, נכון שכל אחד יכול לשאוף לכל ציון שהוא רוצה אבל צריך לדעת גם להגיד את הדברים

עונה../images/Emo3.gif

בכללי: שם: שקד כינוי של חברים: שקד, שקי קקי (
), שקי קקי הכוסית
(עזבו טירוף של חברה שלי
אני בכלל לא כוסית
) שקדית, שקדיה (
) שק... גיל: קצת יותר מחודשיים
מה עושה בחיים?: אנערף... לא משהו יותר מדי מעניין
וחוץ מזה?: הכל טוב זה או זה: יום ראשון או חמישי?: חמישי פורטיס או סחרוף?: לא יודעת
שלמה ארצי או שלום חנוך?: שלמה ארצי נראה לי
אפרת גוש או דנה ברגר?: לא יודעת ולא אכפת לי אתגר קרת או יאיר לפיד?: יאיר כי אין לי מושג מי זה ה-2 צופן דה וינצ'י או הארי פוטר?: לא קראתי את צופן דבינצ'י, הארי פוטר זה
טיטאניק או פרל ארבור?: לא ראית את פרל ארבור החוש השישי או האלמנט החמישי?: לא ראיתי ברוס וויליס או טום קרוז?: ברוס וויליס פיזיקה או ביולוגיה?: ביולוגיה אני מניחה מחנך או מחנכת?: לא יודעת לא היה לי מחנך
אבל מחנך אני מאמינה
יסודי או תיכון?: לא הגעתי עוד לתיכון
יסודי אני מאמינה
לישון בלי לחלום או עם?: עם, אם הוא טוב ביחד או לבד?: ביחד
קולנוע או דיוידי?:קולנוע פאב או בית קפה?: בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר?: כל דבר אחר אסוסיאציות: אהבה- יזהר
חיים- נשמה שקט- נעים
לילה- שחור שמש- חמה
שנאה- לא טוב דתיים- דוסים
חיוך- דבר נחוץ
כאב- אאוץ' שקיעה- זריחה שלמות- סרטי וולט דיסני אושר- ועושר לימודים- איכ צבא- ירוק
וסתם ככה: איך עברה השבת?: עם חברה שלי ראיתי סרט, קראתי ספר, הייתי על המחשב
וכל השבוע?: לא משהו מיוחד אוהבים גלידה?: כן
באיזה טעמים?: כמעט כל הטעמים חוץ ממוקה ובננה ובטוח יש עוד
טעמתם שוקו שוק?: לא ספר יפה שקראתם-: וואו מלא
הארי פוטר
סרט יפה שראיתם- מלא
אבל מלך האריות זה שיא
אתם כחולים באחד הפורומים?: לא אדומים?: לא רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה]: מסוכן לחיות מתים מזה

Michalush MI

New member
../images/Emo141.gifתהיו נשמות וכנסו../images/Emo9.gif ->

פורום יקר שלייייי...חחח. מידי פעם שווה להכנס לכאן ולראות אנשים חדשים שסוגדים ליצירת המופת המדהימה-אורלנדו בלום...חיחיחי זהר-מזל טוב!!!!
בכללי: שם:מיכל כינוי של חברים:מיכלוש, מיכי גיל:15 מה עושה בחיים?:תלמידת תיכון
וחוץ מזה?:רק זה...
זה או זה: יום ראשון או חמישי?:שניהם איכסה פורטיס או סחרוף?:לא כ"כ משניהם
שלמה ארצי או שלום חנוך?:שלמה אפרת גוש או דנה ברגר?:אפרת גוש אתגר קרת או יאיר לפיד?:יאיר צופן דה וינצ'י או הארי פוטר?:ררררררררר....טוב נו נלך עם הארי, למרות שצופן מעולה
טיטאניק או פרל ארבור?:טיטאניק החוש השישי או האלמנט החמישי?:החוש השישי ברוס וויליס או טום קרוז?:רק טום
פיזיקה או ביולוגיה?:ביולוגיה יותר מעניין מחנך או מחנכת?:מחנך, כי למחנכות יש שבוע עצבני כל חודש שהן מוציאות על התלמידים המסכנים.... יסודי או תיכון?:תיכון יותר שווה לישון בלי לחלום או עם?:עם ביחד או לבד?:ביחד קולנוע או דיוידי?:קולנוע פאב או בית קפה?:בית קפה שרונה פיק או כל דבר אחר:? כל דבר אחר מהפיקיות טוב
אסוסיאציות: אהבה-מישו.... חיים-יפים שקט-אין לי הרבה לילה-לישוןןןן שמש-בוקר מעפן שנאה-יש הרבה דתיים-מפליצים כל יום חוק חדש חיוך-שלי
כאב-... שקיעה-יפה שלמות-קינדר בואנוו
אושר-אין דבר כזה לימודים-איכסה צבא-יש זמן(או שלא) וסתם ככה: איך עברה השבת?:סבבה וכל השבוע?:נחמד מינוס אוהבים גלידה?:ברור באיזה טעמים?:שוקולד טעמתם שוקו שוק?:יאפ ספר יפה שקראתם-היורש סרט יפה שראיתם-ג'רי מגוויר אתם כחולים באחד הפורומים?:לה..איזה
אדומים?:גם לא רוצים להוסיף משו? [חופש הביטוי וזה]...חח..שאלון חמוד לאללה

למעלה