מה עשה לי ת'שבוע?

../images/Emo103.gif../images/Emo32.gifמה עשה לי ת'שבוע?

ערב טוב
אתן מוזמנות לספר לנו מה עשה לכן את השבוע- אירועים, שירים, תמונות וכל מה שבא לכן. מבחינתי..ממ. אמא ואבא חזרו ולא הייתה היום פעולה אז היה לי יומשישי חופשי, וכבר אשכרה שכחתי איך זה. וזה טוב וכיף וישנתי איזה 5 שעות
שירים
Guns N Roses- November Rain Unplugged Guns N Roses- Mr. Broenstone Unplugged Guns N Roses- One in a Million Unplugged [קיצר, הסט אנפלאגד של גאנז
] K's Choice - Almost Happy The Cranberries - Animal Instinct תמונה סתם כי זה מצחיק אותי :X סופ"ש מעולה לכולנו

shaya23

New member
מה עשה לי את השבוע?

אהה.. ראשון- היה לי פתיוח קול. .וזה תמיד משמח אותי.. שלישי- היה ערב גרוע כשהייתי עם חברות שלי בגן שעשועים אבל אז חזרתי הבייתה ודיברתי עם חברה שלי הכי הכי והיא העלתה לי את המצב רוח..
רביעי- דפוק אבל הגיע ראש 1 עם פוסטר של אורלי שאני מחפשת לו מקום כבוד בחדר.. חמישי-נסעתי לרחובות.. שישי-היה פעולה אלב לא משו..

shaya23

New member
אופס שכחתי את כל השאר..

שירים- הדיסקים של שירי מיימון הראל מויאל מירי מסיקה השיר שלנו תמונה סתם כי זה חמוד..

xsigi

New member
עונה../images/Emo13.gif

אאממ האמת אין ממש מיוחד אני שמחה שהיה חופש רק חבל שהוא נגמר..... הייתי ביום האחרון של החופש בת"א וראיתי פוסטרים מהממים של אורלי
והיום גם אני השלמתי איזה 3 שעות שינה אז אני שמחה על כך חחח ושירים השבוע זה: Christina Aguilera - Fighter Kelly Clarkson-Because of You Kelly Clarkson-Behind These Hazel Eyes Mariah Carey-Hero ויש עוד כמה של כריסטינה וזהו סופ"ש נעים:)

RRonitka

New member
../images/Emo110.gif

נמ. החופש וכל זה, ואתמול שהיה שוב בלט ופסנתר אחרי כ"כ הרבה זמן... (למרות שמהבלט הזה יש לי עכשיו פצע מגעיל ברגל.=[)
, והיום
בעיקר היום
תיאטרון, ומסיבת הפתעה לחברה וכאלה.=] שירים- תמיד אהבה- עברי לידר פלרמו- עברי לידר זה לא אותו דבר- עברי לידר והרבה מאוד שירים של הביטלס. 1
The calling- Our lives
תמונה..תמונהתמונהתמונה. לאדעת. שבוע טוב לכולן!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהאפי שבוע יקירותיי ../images/Emo24.gif

נמ... היה שבוע די חרא. ביצפר וזה. ^^ ואתמול היה ה30 לזכרו, זה היה כ"כ עצוב...
שירים; יש הרבה. ^^ אבל אמ U2- Stuck In A Moment אני מתעליו ^^ ותמונה... נמ גמכן, יש הרבה מדי ^^

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifאמ..

בסוכה היה משעמם;[, ביום חמישי עשינו מסיבת פרידה לחברה שלי [שמתגייסת יום ראשון] בעבודה,זה היה נחמד ביותר
. וקניתי כרטיסים לעברי לידר
[רק שיש לי הרגשה שחברה שלי לא תרצה לבוא בסוף
] שבוע נעים
שירים: Lee Ryan-Turn Your Car Around מטרופולין-בלי לומר מילה

../images/Emo103.gifהיא לא מאמינה שהוא עוזב...

אפרת
קנית כרטיסים לעברי? אוף גמני רוצה
הזבל הזה לא רוצה לבוא להופיע בב"ש. מספיק לו פעם בשנה בערך. [בהתחלה כתבתי הומו, אבל אז מחקתי. פוליטיקלי קורקט וזה
]

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifהוא לא רוצה לבוא לפ"ת

בכלל
לא נורא,אני בטוחה שהוא יחזור לב"ש

kittycatbone

New member
קייז צ'ויס!../images/Emo2.gif../images/Emo99.gif

מאיפה פתאום שמעת אותם? אניוואי זה שיר מדהים אולמוסט האפי
מה שעשה לי את השבוע.. הממ החופש
והו
הכנס^^ היה סופר כיף
ואתמול בלילה חברה שלי חגגה יומולדת אז עשינו קומזיץ וכאלה והיה כעף
וזהו אני חושבת..
שירים
(הולך להיות הרבה רדיוהד) radiohead - street spirit radiohead - there there radiohead - where i end and you begin radiohead - 2+2=5 radiohead - pyramid song keren ann - not going anywhere blackfield - hello תמונה.. הממ יש את התמונה של חתולה שלי שעשיתי.. אבל צריך להקטין ואין לי איך לעשותאת זה מהר ככה שלא חשוב.. XP

kittycatbone

New member
אומ איי גוד../images/Emo2.gif

שכחתי לכתוב שאתמול נסעתי לקניון וקניתי כמה בגדים ו- את amnesiac של רדיוהדדדדדדדדדדדד

../images/Emo103.gifלא יודעת מה פתאום נדבקתי

לשיר הזה.. הוא תמיד היה לי בפלייליסט, פשוט בזמן האחרון פתאום שמתי לב אליו יותר והוא באמת שיר מדהים. יש לך המלצות לעוד שירים טובים שלהם? ותתחדשי על הדיסק
רדיוהד זה תמיד טוב.

kittycatbone

New member
תודה^^ ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

ושירים של קייז?
הממ.. יש מלא
נתחיל בזה שbreakfast את חייבת
חח... ולהקשיב למילים זה הכי חשוב
הממ וגם- not an addict (כאילו שאין לך אותו
) quiet little place only dreaming i smoke a lot winners song for catherin believe ועוד המון אבל זה מה שעולה לי לראש

.../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

ממ. כמה דברים. ביום ראשון היה אימון כלכךךךך טוב עם אנשים שאני אוהבת והיה כיף. ביום.. שני. היה חג ולבשתי מכנסיים יפים [
] ו.. כן. ביום שלישי היינו בקיבוץ ואין. זה כזה מקום מגניב וזה כזה מדליק בכלליות לגור בקיבוץ!! באמת!! ביום.. רביעי. כן. אה חח היתה לי פגישה בתפוז והוכחלתי
וביום חמישי היה אימון מעולההה גמכן והיה מצחיק ונהניתי. ואתמול~! היתה מסיבת מתמטיקה אצל דני חח. אבל היה גם די חביב. ואפילו התחילו איתי ברחוב כשהלכתי הביתה [חח לא הבנתי מה הוא רוצה בהתחלה
הוא שאל אותי אם יש לי 18 ולא הבנתי ואני כזה "18 מה? O_ם" אז הוא שאל אם אני בת 18 ואמרתי שלא חח כי אני קטינה!! וזהו. ברחתי מהר.] ועכשיו צריך ללמוד מתמטיקה. אוף. איך אני רואה את הנכשל באופק >< שפרלינגדפק. שירים: Coldpaly - Fix You Lou Reed - Perfect day [חח אורלנדו הזכיר לי את השיר הזה
] The Lion King - Soundtrack

../images/Emo103.gifפרפקט דיי,

אחלה שיר, אבל אני יותר אוהבת את הגרסה של דוראן דוראן משל לו ריד- מומלץ

מנמ../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

שמעתי השניה את הגרסה של דוראן דוראן. ממ. הגרסה של לו ריד בהחלט יותר מתאימה לטריפ
[נו. השיר הזה הוא מהסרט טריינספוטינג. ככה הבנתי, לפחות O_ם] אבל גם זאת חביבה.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifתלוי איך את מסכלת על זה.

קיבוץ יכול להיות גם מטרד לפעמים יו קנואו.

למעלה