מה עשה לי ת'שבוע?

Maya Lavigne

New member
מה עשה לי את השבוע.. ../images/Emo3.gif

בקי, הילדה הכי מעצבנת בעולם, ובמקרה גם בת דודה שלי, חזרה יחד עם דודים שלי מהשליחות המעפנה הזאת והביאה לי חתימה של - - *מסדירה את הנשימה* *שותה משהו* *נופלת מהכיסא וקמה שוב* אדםםםם לוין!!!! *מתעלפת שוב* *קמה* *שותה כוס מים ומתעלפת שוב* הוא אמנם כתב את השם שלי בשגיאות כתיב, אבללל, הוא כתב, "לאב, אדם לוין"!!!!! <זה היה נורא פקאצתי, נכון?
> היא הצטלמה איתו, הכלבה. זה כזה לא פייר!
ואם זה לא מספיק, היא תפסה שם את כל האמריקקים השווים, התנשקה עם איזה ילד יהודי שווה, ניו-יורקי וההורים שלו מליונרים, <וגם קיבלה את האימייל שלו!
> בוושינגטון די.סי היא הצטלמה עם חייל אחד חתיך מאיזה צי של האמריקקים, ואומייגאד, הוא - בול - בנג'מין - מקנזי!
אוקיי, עד כאן להתלונן ולקרצץ לכם.
שירים
Fix You - Coldplay Paint The Silence - South california 2005 - Phantom Plant Breakaway - kelly klarkson וזהו בעצם.. מצרפת תמונה של אדמ'קה.

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifהוליייייי../images/Emo2.gif

מה מה מה..אני לא אוהבת את בת דודה שלך
, תסרקי את החתימה
מה זה זה

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifיא, אדם. :[

בדיוק דיברתי עליו עם מישי היום. :[
*הולכת לקרוא את התגובה של הילע* זה יהיה משעשע.
סתם. איילאביו הכי בעולם הילע.

קמימונת

New member
אוקי ../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

היה לי שבוע מעולה! בכלל, כל השבועות שלי בזמן האחרון מאושרים וזה כל כך כיף! הלוואי שזה יהיה כך לנצח!
אוקי, אז מה שבעיקרון עשה לי את השבוע, היתה המסיבה של חברה שלי, שהיתה פשוט מעולה ולמרות שהיא היתה בתחילת השבוע זה נראה כאילו זה היה לפני שנים
אבל גם היה את אתמול שכלל 90 בהיסטוריה, הופעה של אינדיאנים אמיתיים בבי"ס שלי (היה כל כך מגניב
) ונסעתי לחתונה (נסיעה ארוכה מאוד
) במקום מדהים מדהים! היתה לי ארוחה משפחתית. אוף צריך לשנות את זה ל"מה היה לי השבוע"
חוצמזה היו לי עוד רגעי אושר ושמחה רבים השבוע
יאיי
דיסקים: Coldplay- X&Y (רק השבוע קלטתי שזה X&Y. חודשים חשבתי שזה Y&Y
) Radiohead- OK Computer ושאר אוספים צרובים מעפנים
תמונה: אין. זה הרג אותי XD והכל בזכות אור
אפילו ציירתי את זה היום להנאתי XD

kittycatbone

New member
רדיוהד!../images/Emo99.gif

אני יודעת שלא. אני אני מחליטה שהדבקתי אתכם אליהם
חחח או שלא..
אבל הם שולטים