מה עשה לי ת'שבוע?

../images/Emo103.gifעכשיו הכל ברור../images/Emo13.gif

קאזה נוטה להמציא שטויות. אני מוכנה להתערב איתך שחצי מהשירים שהורדת כתובים לא נכון או מסווגים לאדם שלא שר אותם בכלל

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הם פעם כתבו שלמארון יש שיר בשם 74-75

אואזיס, אלא מה.

יש לי את don't belive the truth
אפילו אמא שלי אוהבת אותם. כלומר, היא שמעה רק את let there be love, אבל זה גם נחשב, לא? ומעיל ורוד חדש וכוסון. שמו.. אוקיי, אין לי שם. יש הצעות? והציונים. 98 בספרות, 93 בתנ"ך, 100 בכימיה (
), 90 ברטוריקה, ו-98 באנגלית. אה. אני מש"צית!
כלומר, כמעט. התקבלתי לפרחי מש"צים. והיה לי ראיון זוועתי|: פרוטס באסקט נגמר
מה אני אעשה בלי שיגורה עכשיו
והריבים של יוקי וקיו
והטפשות של טורו
לא, רגע. אני אסתדר בלעדיה. אבל שיגורה וקיו והאטורי ויוקי והארו לא עוד
לפחות יש אינואישה. אבל זה היה פרק כה מדהים. בכיתי כמו דפוקה. ועכשיו הכל בשידורים חוזרים. קיו: "כרשה?! אני שונא כרשה! לא רוצה!" *יוקי סותם לקיו את האף ותוקע לו את הכרשה בפה* "תאכל." שיגורה: "יוקי, נראה לי שקיו התעלף." XD ממ, שירים: weezer- in the garage weezer- we are all on drugs weezer- keep fishin alkaline trio- mercy me hakuna matata smashing blue אבי גרייניק- כלום וכל DBTT. בעיקר שירים 1-11.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifפופ.

בלעכ. לוזוכרת. :XXXXXXXXX רכיבה ו..... זהו. הו, הרווחתי הרבה כסף השבוע. ו...... לודעת מה עוד. מוזיקה? בלה יש כ"""""כ הרבה. נתחיל. ^^ Alex Band- the Truth כל Use Your Illusions I של גאנז, כמה שירים במיוחד אבל אינלי כוח. [קנוקינג און הבנן'ס דור ואסטריינג'ד. ועוד.] וגם נובמבר ריין ופיישנס. כל Have a Nice Day ו-Crossroad של בונג'ובי. These Days ו- Everyday של בונג'ובי. נמ. the Calling- Nothing's Changed
[לפעמים ישלי רגעים של "פאק השיר הזה הוא די גאונות". ] הרבה מאוד של הדייב מת'יוס באנד, אתן לא מכירות ולא אכפת לכן ממילא :X לד זפלין- Whole Lotta Love או איכשלאכותביםאתזה נירוונה- In Bloom, About A Girl, You Know Your Rights ובטח עוד כמה Travis- Re-offender ועוד הרבה מהסינגלס. ו... עוד הרבה. קרייזי של אירוסמית'. ועוד הרבה נו. :XXXXXX Hold Onto You ו-Take hold Of Me גם. ו-One [לא הגרסא של U2]. וכל הלייב למיניהם. נו ועוד הרבה. :XXXXXXX ותמונה >>>>>>> כי ככה, נו. ^^

למעלה