מסדר נוכחות

../images/Emo103.gifכן,הורידו מלא דברים../images/Emo58.gif

העלימו דמויות- לודו בגמן [!!!], ברטה ג'ורקינס, גמדוני בית יש חורים בעלילה! מי שלא קרא תספרים לא יכול להבין למה לעזאזל ברטי קראוץ' נמצא מת פתאום באמצע החדר או מזה לעזאזל ההגיגית או הפריורי אינקטנטאם שהיה עם הארי וולדמורט. זה כאילו עשו את זה רק למי שקרא תספר ובמילא יודע תסוף אז לא צריך להסביר הכל...

../images/Emo45.gif

הרבה דברים שאם אני זוכרת נכון שמתקשרים לספר החמישי בצורה חשובה לא היו שם ושאני חושבת על זה עכשיו, דינאל רדקליף חייב לקחת שיעורי משחק דחוף

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gif../images/Emo45.gifיש משהו בדברייך

אבל אני קראתי את הספר ונהנתי ממש מהסרט, אז לא ממש משנה לי

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo10.gif

היא סתומה וזהו.
לשישי. היא רצחה את דמבלדור. :|||||||||| ואני קראתי את הספוילר. בטמטומי כי רב. |רב|
[לא לספיילר לי עוד
]

../images/Emo103.gifביליב מי,

גמני ידעתי לפני שקראתי ועדיין הייתי בשוק מוחלט. ברור שזה הורס, אבל עדיין, יש עוד כ"כ הרבה מעבר לעובדה היבשה הזאת- הדרך שזה נעשה ואיך ו... תקראי, בקיצור.

kittycatbone

New member
הארי פוטר יוצר השבוע ביום חמישי!../images/Emo2.gif

|הצתה מאוחרת| ותאמת, שיכלתי אתמול ללכת עם חברים בגרמניה לראות את הארי פוטר (באנגלית כמובן
), אבל בסוף זה לא יצא
בקיצור, שם בגרמניה זה יצא כמו בשאר העולם- ב17 לנובמבר, ועכשיו יש לי חברים שכבר ראו את זה
אמרו לי שזה סרט מצחיק וטוב! מקווה שהם צודקים

עונה../images/Emo9.gif

שם: שקד תאריך לידה: 24.1.1992 גיל: 14, עוד חודש ו-24 ימים
טיפה פחות
איזור מגורים: צפון סרט אהוב של אורלנדו: שודדי הקאריביים באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: סרטים מצויירים ודיסני וקוראת לפעמים בעוד כמה משו שאתם רוצים לספר לנו: המורה שלי לערבית מטומטמת
שיר שמזכיר לכם את החודש: לא יודעת

ssdd12345

New member
עונה....

שם: טלי תאריך לידה: 3.6.89 גיל: 16 איזור מגורים: צפון צפונה.... סרט אהוב של אורלנדו: שר הטבעות באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: system of a down בנות גילמור משו שאתם רוצים לספר לנו:אני התחלתי לאהוב את אורלנדו משהייתי בכיתה ז' עד היום ובהמשך של היום והשבוע והחודש...וכל מה שבא אחר כך.. שיר שמזכיר לכם את החודש:Marilyn Manson - The Beautiful People

Funky Fish1

New member
נוכחת../images/Emo163.gif

שם: אלה תאריך לידה: 26.10 גיל: 15 וחודש וקצת...חח איזור מגורים: צפון סרט אהוב של אורלנדו: שודדי הקאריביים
באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: אני קוראת סמויה בכל מיני
משו שאתם רוצים לספר לנו: אני עובדת מחר ואני עיפה... שיר שמזכיר לכם את החודש: אין ממש...:-\ תמונה יפה של אורלנדו שמתחשק לכם לצרף
לא יודעת, אין לי כוח לחפש חחח

why does it always rain on me../images/Emo182.gif

-שם: אושר -תאריך לידה: 19.1.90 אוטוטו יומולדת
-גיל: 15 ו-10 חוד' -איזור מגורים: קרית ים -סרט אהוב של אורלנדו: שה"ק -באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: קולדפליי, זיהוי שירים, אואזיס, קוראת באבודים וטלוויזיה -משו שאתם רוצים לספר לנו: מחר יומשישי וזה כיף
-שיר שמזכיר לכם את החודש: Why does it always rain on me - Travis

RRonitka

New member
../images/Emo110.gif

שם: רונית תאריך לידה: 8.2 גיל: עוד מעט 13 ^^ איזור מגורים: ירושלים סרט אהוב של אורלנדו: שרה"ט באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: סרטים מצויירים ודיסני וקוראת בעוד כמה... משו שאתם רוצים לספר לנו: הכל רע. ומגעיל לי. שיר שמזכיר לכם את החודש: לא יודעת.. תמונה יפה של אורלנדו שמתחשק לכם לצרף הן כולן נמחקו

Primula

New member
../images/Emo55.gif

שם: קמה
תאריך לידה: 3.2
איזור מגורים: אתן תפגעו בי אם אגיד
סרט אהוב של אורלנדו: ממ שרה"ט
באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: האו.סי, שר הטבעות, קוראת סמויה באואזיס ובפורום השומר הצעיר
משו שאתם רוצים לספר לנו: היה לי שבוע מוזר מאוד.
שיר שמזכיר לכם את החודש:a long December שאגב שנים חיפשתי את השם שלו, ובזכות שחר עכשיו אני יודעת
. אז- תודה שחר. תמונה יפה של אורלנדו שמתחשק לכם לצרף: עליי להתוודות. מחקתי את כל התמונות של אורלנדו שהיו לי. שיהיה חודש טוב!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif=]

אימג'ין אוללללל ד'ה פיפוללללל.
שם: the Sultan of Toomuchcry.
תאריך לידה: 5-27
איזור מגורים: at the end of the worlddddd. סתם. גולן.
סרט אהוב של אורלנדו: נמנ שרה"ט ושה"ק.
באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: זוב"י וב"ג.
משו שאתם רוצים לספר לנו: everything I do, I do it fooooooooor you. סתם, אני לא.
שיר שמזכיר לכם את החודש: ממ דצמבר?.. she don't like wearing shoes in Decemberrrrrrrrr.... בלה, אני מניחה שמיסטרי טריין של בוג'ובי.
תמונה יפה של אורלנדו שמתחשק לכם לצרף- לא באלנו.
נו. ><

amylee4

New member
יאאאאאאאא

שם: מעיין.
תאריך לידה: 17.3.1990
איזור מגורים: מרכז.
סרט אהוב של אורלנדו: שר הטבעות, שודדי הקאריביים ו.... טרויה! :p
באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: אואזיס, אגדות רוק, אירוסמית', בראד פיט, הארי פוטר, אוונסנס.. וזהו נראלי.
משו שאתם רוצים לספר לנו: אני הרגתי את מופאסה.
שיר שמזכיר לכם את החודש: a long december של Counting Crows. ואמממממממ תמונה של בעלי...

../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

שם: זהר
תאריך לידה: 6.8.89 גיל: 16 ו-3 חודשים בקרוב. איזור מגורים: מרכז. סרט אהוב של אורלנדו: שרה"ט באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: כותבת בזובי מדי פעם, בקומונת י"א ובקומונת קראטה, וקוראת בכל מיני מקומות
משו שאתם רוצים לספר לנו: אני עייפה ויש לי כ-כ-ה דברים לעשות
שיר שמזכיר לכם את החודש: אין
שבוע טוב!

למעלה