פול מקרטני

The Raver1

New member
כשנכתוב שיר כלשהו נחשוב על זה:p

אגב, סתם מסקרן אותי מישהו פה בא להופעה של הMMT ביום רביעי?

Oukami Kun

New member
כי אני גם לומד באילון....

מי את?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! [הבהרה: אילון הקיבוץ, נכון? זה שנמצא עשרים מטר מהגבול עם לבנון... נכון? כי אחרת אני סתם טיפש ביותר
]

Oukami Kun

New member
אני בשלומי של מחוננים...

כאילו, הייתי. פאק, מי אתם אנשים?!?! למה למען השם אני חייב להיות כזה טיפש?!

The Walrus

New member
ו-תגובה רשמית

פול: "אני חי, ומודדע לשמועות על מותי. בכל מקרה, אם הייתי מת הייתי האחרון שיודע מזה" דרק טיילור (הדובר של חברת אפל, שמנוהלת בידי הביטלס): "פול מסרב להגיד יותר מזה. אפילו אם הוא יופיע בציבור רק כדי להכחיש שמועות, זה לא יעזור. אם אנשים רוצים להאמין שהוא מת, שיאמינו בזה - זה לא משנה את העובדה שהוא חי. חברת אפל: "השמועות מגוכחות". ג'ון לנון: "זה הרבה שטויות" ג'ורג' האריסון: "השמועות מטופשות מדי כדי שיהיה שווה להכחיש אותם". תגובתו של רינגו סטאר לא הושגה. למי שלא סומך על התרגום הלא משהו שלי, הנה המקור: London (AP)--"I am alive and well and concerned about the rumors of my death," says Beatle Paul McCartney. "But if I were dead, I would be the last to know." "Paul refuses to say anything more than that," said Derek Taylor, Apple's chief spokesman. "Even if he appeared in public just to deny rumors it wouldn't do any good. If people want to believe he's dead, then they'll believe it--the truth is not at all persuasive." "They are all ridiculous," Apple said. "It's a lot of nonsense," said fellow Beatle John Lennon. "The rumors are too stupid to bother denying", said George Harrison, another member of the famed quartet. Beatle drummer Ringo Starr could not be reached for comment.

Oukami Kun

New member
מה?!

אין תגובה של רינגו?1 מאיפה זה הגיע?! לא שמעתם על "אני לא הולך להגיד משהו בנידון כי במילא אף-אחד לא הולך להאמין לי"?! מאיפה המאמר הזה...?!

צודק^

זה אפילו כתוב אצלי בספר ליריקה שמלא בציטוטים של הביטלס. מה שכן-היה גם אירוח של פול בתוכנית בידור אחת שברח לי שמה(לאחר פירוק הלהקה,לדעתי בשנות התשעים)בה אחת השאלות הולכת בערך ככה..."אתה זוכר כשהיית בביטלס ואמרו שאתה מת?" ופול עונה:"כן,אבל אני לא באמת מתתי".

The Walrus

New member
זה היה באחד העיתונים

כנראה רינגו יצא בתגובה מאוחר יותר

נאמר כבר הכל על פול, אבל...

מה שמעניין אותי הוא מה התגובה של מקרטני עצמו על כל הסאגה הבלתי נגמרת הזו. מה הוא אומר על השמועות, איך הוא הגיב אז בשנות ה-60 ומה הוא חושב על כך היום? אחרי הכל, יש עדיין אנשים שמאמינים כי פול של היום, הוא לא אותו פול שהקים עם ג'ון את הביטלס.

TOMASS The Best

New member
לדעתי כל הסיפור הזה זאת פרמידה של

שמועות, ככה זה הולך: פול מקרטני מת בתאונת דרכים-זאת שמועה אח"כ הלהקה הפסיקה להופיע בגלל מותו של פול זאת גם שמועה ואח"כ שהבגדים השחורים שהוא לובש על העטיפה היא בגלל שהוא מת זאת גם שמועה, והשמועה שזאת שמועה זאת גם... שמועה תגובות

למעלה