כור (649012):

igalmistel

New member
טווח ארוך טווח קצר........

עידו ידידי......ממש לא לענין "נראה מי צודק".לא מדובר במניה זו או אחרת המוטו שלי לקנייה ולמכירת מניה הוא לטווח הקצר בלבד !!!!!בשורה התחתונה ההצלחה באחוזים אצלי..גבוהה וזה העיקר,לא כן??? אמרו חז"ל אם אין אני לי, מי לי.......

כל הכבוד לך.....

שמע אני מצטט את אחד האנשים הכי מצליחים בשוק. "כולם רוצים להרוויח מהר וכולם משקיעים לטווח קצר -מי שמצליח הוא גאון פיננסי ומי שלא-הוא משקיע לטווח ארוך (או הופך לכזה)" בקיצור אם אתה מצליח בטווחים הקצרים אז כל הכבוד ושיהיה בהצלחה

RonenM62

New member
../images/Emo104.gif כור (649012):

(דואלית) החברה הינה חברת החזקות הפועלת בעיקר בתחומי טלקומוניקציה, אלקטרוניקה צבאית, אגרו-כימיה וכימיקלים אחרים והשקעות הון סיכון - זאת באמצעות חברות מאוחדות, חברות מאוחדות באיחוד יחסי וחברות וכלולות. מבין החזקותיה העיקריות של החברה ניתן למנות את אי סי איי טלקום, תדיראן, מכתשים אגן תעשיות, טלרד, שרתון מוריה (ישראל), אלישרא ומפעלי פלדה. בינואר 2000 הקימה החברה שותפות רשומה בשם כור הון סיכון, שבמסגרתה מרכזת כור את פעילותה בהשקעות בקרנות הון סיכון ובחברות טכנולוגיה בעלות פוטנציאל צמיחה. עד שנת 2001 עסקה החברה גם במגזר הבניה, פעילות שהופסקה עקב הפסקת פעילותה של החחברה המאוחדת מפעלי פלדה.
מניות החברה נסחרות גם בניו-יורק. קישור לאתר החברה

למעלה