סוף הסדרה - ניחושים

idanoosh17

New member
../images/Emo104.gifסוף הסדרה - ניחושים ../images/Emo40.gif

כבר רצים פרומואים על הפרק האחרון, על הסיום המפתיע והסודי שאפילו השחקנים קיבלו את התסריט רק חצי שעה לפני הצילומים. מצליחים כבר לנחש מה הסוף המפתיע? בואו לשרשר לכאן את הניחושים ואחרי הפרק האחרון נפתח את השרשור ונראה מי צדק. יאללה שרשרו!

הניחוש שלי

הם חושבים שהרגו את עמיאל אבל הוא בעצם חיי . ממש לא נראה לי שאסי כהן יסכים לשחק דמות של מת ...

חושבת כמוך, אמרו להם שהרגו אותו אבל .........

נראה לי שהוא חי.............. יכול להיות גם שהחטופים האחרים יצרו קשר עם השובים...................

אחרי 17 שנה אין ממש גופה

יכול להיות שהם שלחו שרידי גופה של מישהו אחר ,ודאגו לשתול באיזה שהיא דרך די אן איי של עמי אבל הכל יעול להיות, אמרו שהסוף מפתיע.

idanoosh17

New member
מחזק

שגם כשיעל רצתה לראות את הגופה אמרו שהיא נראית במצב נוראי ולא יכולים לתת לה לראות.

Yotamie

New member
עידנוש

למה אתה כל הזמן הפכפך? תישאר עם דעה אחת, אל תחליף כל שנייה. לדעתי יתברר בסוף ש-... נחכה לשבת, אני באמת לא יודע. lol

idanoosh17

New member
../images/Emo6.gif אני משתכנע בקלות

ההסבר שלו שכנע אותי שאולי זה הגיוני

אפשר עוד ניחוש?משהו בקשר לתיק?

נראה לי שבתיק יהיה כתוב, שהייתה אפשרות לשחרר אותם בעבר אבל זה לא יצא לפועל,או שהממשלה הפילה את עיסקת השבויים בגלל דבר קטן.

ניחושים

כל זמן שברור שכל ניחוש יכול להיות... ומה שקובע הוא ה"ניחוש" של התסריטאים. = נאמר כבר שהדמות של אסי כהן חייה - ואם נכון לא ממש הפתעה (שמעתי כבר הרבה ניחושים בכיוון) = גם לגבי מעורבות הממשלה היו ניחושים הנה רעיון מופרע משלי: עמי (הדמות של אסי כהן) נשברה וכרתה ברית עם השובים. הוא מסר להם את כל הידוע לו בתמורה לשיחרורו. מאחר והיה ידוע לו שעל הבגידה הוא יאלץ לשבת בכלא הישראלי, הוא הוברח לארץ דרך הגבול הלבנוני, וחי כערבי בצפון. הוא נשא לו אשה ערביה, ונולדה לו בת. ואז הוא נורה ומהרג ע"י חיילי צה"ל.

idanoosh17

New member
לגבי הרעיון האחרון

אני גם חשבתי עליו, בלי הקטע של ה"נורה ונהרג מאש חיילי צה"ל". אבל שכשהעלת את זה אז באמת החזירו את הגופה שלו אז באמת זה יכול להיות הגיוני.

fortuna17

New member
לגבי המעטפה

אם שמתם לב בפירסומת רואים בכתב הפוך שכתוב על המעטפה "קליין" שזה שם משפחתו של נמרוד אז כנראה זה משהו שקשור אליו

אביטל138

New member
הנחוש שלי

עמיאל חי,לא ניתן היה לזהות את הגופה בגלל זה לא נתנו לה לראות אותו. ולדעתי יהיה סוף שיתן סימן לגלעד שליט משהו עם סיומת כמו נגמרה התוכנית אבל נשאר חטוף אחד שלא חזר הביתה .....

סיגלי18

New member
ניחוש

ניחוש של אחותי... הסוף יהיה אותו רעיון של החוש השישי.... כל הסדרה היא דמיון אחד גדול!!! שתי הנשים שכביכול בעליהן חזרו הן בעצם מדמיינות את החזרה שלהם לאורך כל הסדרה וחושבות מה היה קורה אם הם יחזרו בחיים (והם לא באמת חוזרים בחיים).... ומי שבאמת יחזור בחיים יהיה אסי כהן. בגלל זה טליה עדיין לא פתחה את המכתב שבעלה ביקש ממנה לפתוח רק אחרי שיחזור.....

למעלה